TEŞEKKÜR

Başlatan edmontdante, 19 Ocak 2014, 21:43:14

« önceki - sonraki »

edmontdante

19 Ocak 2014, 21:43:14 Son düzenlenme: 19 Ocak 2014, 22:11:32 edmontdante
Allahın izniyle bir koreografyi daha alnımızın akıyla gerçekleştirdik.İlk olarak koreografinin maddi boyutunun büyük çoğunluğunu karşılayan Lusage ve south-london'a teşekkür ediyorum.Zira maliyeti sağlamadaydık bu işe girişemezdik.3000.TL civarında bir maliyeti oldu koreografinin.Kalan miktar ise yine 20-50 toplandı.Her zaman dediğim gibi en ufak yardımın Bizim için büyük önemi var,markete gidip su alan kardeşimizin bile.Özel bir teşekkür Abdullah ve Mehmet Koçyiğit'e.Apo abi 20 metre yüksekte örümcek adam gibiydi stadyumun çatısında.İşi gücü bırakıp koreografinin her saniyesinde varlardı.Postemizi çizen Burkay büyük iş çıkardı eline,aklına sağlık Allah razı olsun.ve tabiki ss.biz koreo team.Tasarımdan,ameleliğe kadar her şeyi yaptılar.Bir dediğimi iki etmediler.Askerde olan Ali Akyol ve Sercan.Onların da  kalpleri buradaydı biliyorum.Site üyesi olmayıpta yardımcı olan tüm kardeşlerimi ve Koçyiğit Ticaret camiasını da unutmamak lazım.Hep birlikte muhteşem bir iş çıkardık hepinizden Allah razı olsun

##kdc##

25 sene sonra futbol şehitlerimizin geride bıraktığı ailelerine de en güzel armağanı vermiş olduk, Allah'ım tekrardan hepsine gani gani rahmet eylesin..

Kral Engin Sever Tribün Seninle Güzel

mehmet yılmaz

'Unutmadık; unutmayacağız' denir bazı şeyler için. Ancak büyük Samsunspor taraftarı 20 Ocak 1989'u o meşum kazada aramızdan gidenleri unutmadığını sözle değil somut bir şekilde gösteriyor. Bir Samsunsporlu olarak biraz karton dizip, tribünde karton kaldırdım bu koreografide. Başta Av. Mehmet Engin Sever abimiz olmak üzere, o muhteşem el emeği pankartı çizen, ismini bilmediğim renktaşım, samsunspor.biz gençleri, Koçyiğit Ticaret mensupları ve maddi, manevi emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Kendisiyle tanışmadığım site üyemiz Lusage'ye de hassaten teşekkür ederim.

Vefanın sözlük karşılığı, mensubu olmaktan şeref duyduğum büyük Samsunspor taraftarıdır.

Uğur Yıldız

Çok büyük adamsın Engin abi. Bunu daha önce çok duydun belki ama hepimizin önündeki en güzel örneksin

fındık

Diyorlar ki sen delisin,Hiç bu kadar sevilir mi? Bundan başka söz söylemiyorum abi sana 😊

jurista

Çok büyük bir emek verilerek sonuçta çok güzel bir iş çıkartıldı . Emeği geçen herkesten Allah razı olsun ...

Ertuğrul Sağlam

Son zamanlarda meşhur bir söz var "Olmasaydın Olmazdik" Bende sana şunu söylüyorum "OLMASAYDIN OLMAZDI" Teşekkürün en büyüğü sana. Allah senden ve emegi geçen herkesden razı olsun... ve bu vesile ile şehitlerimize bir defa daha rahmet diliyorum.

ondestan_11

gurbette televizyon başında bu hzüzünü bu gururu ve samsunlu olmanın onurunu yaşattınız bize teşekkürler arkadaşlar her birinizden ALLAH razı olsun

lato

Büyük iş çıkarmışsınız emeği geçenlerden Allah bin kere razı olsun bize bu gururu yaşattınız

mimar55

Bazen bazı insanları tanımadan yaptıklarıyla söylediği tek bir kelime için seversin bazen ise sebepsiz seversin. İnsanın içini allahtan başkası bilemez. Benim bu site in hiç bir emeğim hiçbir maddi katkım olmadı ne yalan konuşayım ama bugün tv başında tüylerim diken diken gözlerim yaşlı bu emeğinizi seyrettim. Babam hasteneye kan vermeye giden annem şehirde herkes ağlıyordu oğlum diyerek tekrar gözleri yaşaran bir ailenin evladıyım. Hepinizden tekrar tekrar allah razı olsun. İyiki samsunluyum iyiki samsunsporluyum. Sizler gibi yüreği kocaman insanlar olduğu sürece samsunlu olmaktan her zaman gurur duyacağım.

burakbas

Allah senden de razı olsun abi, iyi ki varsın.  :)

twitter

AllydeenleaR

20 Ocak 2014, 00:01:04 #12 Son düzenlenme: 20 Ocak 2014, 00:46:13 AllydeenleaR
Bu anlamlı koreografi ile tartışmasız herkes samsunspor taraftarının geçmişine ve şehitlerine nasıl sahip çıktığı görmüş oldu. Herkesin de takdirini kazandı. Gerçekten dikkat çeken, duygulandıran, şehitlerimize saygımızı gösteren bir çalışma oldu.  

Bu organizasyonda emeği geçen, bize bu gururu yaşatan başta Engin Abi'ye, Koçyiğit ailesine, ss.biz koreo ekibine ve tüm emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

Videoyu en az 10 kere izledim hepsinde de gözlerim doldu. Samsunspor'lu olduğum için ve böyle Samsunspor'lu kişilerle bu platform aracılığı ile tanıştığım için ayrı bir gururlandım.

Tekrar herkesin emeğine, yüreğine sağlık.

emre

Eve şimdi geldik müthiş bir gündü. Statta olmak maçı izlemek bir ayrıcalıktı. Statta konuştuk burdan da söylüyorum Allah senden razı olsun Engin Abi ve emeği geçen herkes. Gözlerinin dolmaması ağlamamak imkansızdı.

Desiqner

20 Ocak 2014, 00:57:43 #14 Son düzenlenme: 20 Ocak 2014, 01:04:13 Desiqner
Bugün ve bundan önce yaşattıkların için sonsuz teşekkürler Engin abi.
İyiki sen varsın , iyiki abiler var ve buradaki kardeşler var.
Sizler bu tribünü anlamlı kılıyorsunuz , çorbacı dolu bu tribünlere inat.