TEŞEKKÜR

Başlatan edmontdante, 19 Ocak 2014, 21:43:14

« önceki - sonraki »

buonanotte

Emeği geçen abilerimden,kardeşlerimden Allah razı olsun.Çok büyük bir işe imza attılar.Yüreğinize sağlık

utb 55

Bu son olmasın ama koreografi tamamlanıp stada gidilirken kimlerin geleceği iyi seçilmeli bu iyi bir ders oldu bi daha tekrarlanmaz umarım harcanan emeğe saygı duymak lazım herkesin yüreğine sağlık.

lato

galatasaraylı olmasına rağmen küme düştüğümüz Sivas maçına İzmir'den kalkıp benimle birlikte gelen, yine A. Gücü deplasmanında benimle birlikte yola çıkan Konyalı kardeşim aynen şu mesajı attı dün akşam:''Bugün Samsunsporlu olmaktan gurur duydum kardeşim benim çok güzel yapmışsınız kareografiyi''. Bunun gibi bir çok güzelliğe vesile olan şahsen tanımadığım ama abim olarak kabul ettiğim Engin Sever daha çok güzel şeylere vesile olacaktır daha bu işin burada bittiğine inanmıyorum

MeL_55

doðan

iyi ki seni tanımışım birader...

_SoN_

Başta bu sitenin kurulmasına öncülük eden rahmetli M.Teoman TAŞ olmak üzere,maddi manevi emeği geçen tüm samsunspor sevdalıları teşekkür ederim.

samsunmania

20 Ocak 2014, 19:44:30 #36 Son düzenlenme: 20 Ocak 2014, 19:47:36 samsunmania
Adamın dibisiniz. Gerçekten çok farklı bir taraftarımız var.  Engin, apo abi, diğer kardeşlerim. Hepinizin yüreğine sağlık. Bir kere daha ayrıcalıklı olduğumu hissettim. Samsunsporlu olmak büyük bir lütuf. Herkes bunu başaramaz.

ramcQ_55

Ne muhteşem biseymis buu duygu izledikce izleyesi geliyor adamin iyiki varsiniz ss biz  olmasaydiniz olmazdi... >l< >l< >l<  >l< >l<

HoliganSamSunLu

muhteşemdi izlerken tüylerimizi içtmaya kaldıra bir manzaraydı emeği geçenlerden allah razı olsun

mehmet yılmaz

Bugün Musa Aydın'la karşılaştık, konuştuk. Böyle bir şey yok dedi.
Bugüne kadar hep siz bizi izlerdiniz, bu sefer biz sizi izledik dedi.
Rakip takım oyuncuları dumura uğramış zaten. Bizim yeniler de hayran kalmışlar.

Ayberk

Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Dün hayatımda görmediğim, sahada oynarlarken izleyemediğim o futbol şehitlerini aynı sahada bu şekilde anarken göz yaşlarımı tutamadım, Allah bir kez daha rahmet eylesin...

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 20 Ocak 2014, 21:20:48
Bugün Musa Aydın'la karşılaştık, konuştuk. Böyle bir şey yok dedi.
Bugüne kadar hep siz bizi izlerdiniz, bu sefer biz sizi izledik dedi.
Rakip takım oyuncuları dumura uğramış zaten. Bizim yeniler de hayran kalmışlar.

Abi "Burda" diye stad inlerken ben onu düşündüm zaten. O sahada rakip takım futbolcusu bile olsam tüylerim diken diken olur oynayamazdım...

Ekrem

Başta Engin Sever olmak üzere . Emeği geçen herkesten Allah razı olsun . İyiki varsınız  samsunspor_x samsunspor_x

King1965

3D Koreografimiz FourFourTwoTR  dergisinin Şubat Sayısında yer alacak

ismail

Hasretinle Yandı Gönlüm. Fon müziği futbol şehitlerimiz kadar M.Teoman TAŞ abimizi de hatırlattı. Bu kadar yoğun duygular yaşamamızda büyük etkenlerden birisi de bu fon müziğiydi şüphesiz. Hem duygulandık hem gururlandık. Allah hepsinin mekanını cennet etsin, emeği geçen herkesi de başımızdan eksik etmesin

özkan

Bir tebrik ve teşekkürde stad spikerine gelse gerek bence.Bugüne kadarki spikerlerimiz gerek gollerde olsun top çizgiyi geçer geçmez daha millet nefesini almadan zarttt diye anonsu yapardı,maç öncesi ve sırası ekstra katılımda bulunmazdı.Ama bu spiker kimse helal olsun hem sesi yakışıyor hemde işini güzel yapıyor  >l<