Sercan takımdan uzaklaştırıldı !

Başlatan CriminaL, 18 Mart 2009, 15:46:25

« önceki - sonraki »

ugrass

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 21 Mart 2009, 00:36:51
sercan efendi sana bazı örnekler tanırsın arkadaşları;
adnan güngör:hacettepe(hayallerinin takımında)
emre balak:gençlerbirliği(ne zaman forma giydiğini bilen varmı?)
samet kılıç:güngören belediye
ramazan sal:eyüpspor
fatih aytekin:iskenderun d.ç
armağan kuş:kayserispor(pastırma dükkanı açtı diye duydum :))

aklını başına al formanın hakkını ver bu taraftarı bidaha hiç biyerde bulamazsın

sen adamı kadroya al sonra ucakta yer yok diye kafileden cıkar sonra cocuk hakkında konus.. bende sevmem armaganı ama samsunspor yanlıs yaptı armagan degil..

özkan

daha dünkü cocuk bunlar farukras..samsunspor coluk cocuga mı yanlıs yapacak bırak allah askına oradaymıydın yanı ;D saka bıryana arkadsın dedıgı gıbı bu taraftarı bırdaha bulamazsın sercan..alem yapacagına adam gibi topunu oyna..oynaki hem sen hemde samsunspor kazansın..unutma samsunspor degıl sen kaybedersın..

jean

bu takimin kiymetini bilmeyen harbidende ilerde pisman oluyor

ugrass

Alıntı yapılan: özkan17 - 21 Mart 2009, 02:44:15
daha dünkü cocuk bunlar farukras..samsunspor coluk cocuga mı yanlıs yapacak bırak allah askına oradaymıydın yanı ;D saka bıryana arkadsın dedıgı gıbı bu taraftarı bırdaha bulamazsın sercan..alem yapacagına adam gibi topunu oyna..oynaki hem sen hemde samsunspor kazansın..unutma samsunspor degıl sen kaybedersın..

hehe =) ordamydın diyo ya.. sen rahat ol tamam mı benim herşeyden haberim olur.. ;)

kuzey55

Armağan kimdir yaa bu takım armağana yanlış yaptı denilecek kadar küçük değildir.çoluk çocuğa minnet etmez bu takım.

edmontdante

Bir de şöyle düşünün hayallerini süsleyen bir forma var ve kadroya girmişsin ayda yılda bir.Heyecanlı ve heveslisin ama uçaktan geri döndürülüyorsun.Olayın tam iç yüzünü bilmiyoruz ama çocuğun hevesinin kimler tarafından ne denilerek kırıldığını bilmek lazım.Tamam SAMSUNSPOR sevgisi değişilmez hiçbir şeye ve kişilere bağlı değildir sevgimiz ama o yaştaki birçocuğu kötü etkilemiş de olabilir

CriminaL

Alıntı yapılan: edmontdante - 21 Mart 2009, 13:03:56
Bir de şöyle düşünün hayallerini süsleyen bir forma var ve kadroya girmişsin ayda yılda bir.Heyecanlı ve heveslisin ama uçaktan geri döndürülüyorsun.Olayın tam iç yüzünü bilmiyoruz ama çocuğun hevesinin kimler tarafından ne denilerek kırıldığını bilmek lazım.Tamam SAMSUNSPOR sevgisi değişilmez hiçbir şeye ve kişilere bağlı değildir sevgimiz ama o yaştaki birçocuğu kötü etkilemiş de olabilir

ugrass

Alıntı yapılan: edmontdante - 21 Mart 2009, 13:03:56

onu demeye calısıyorum.. bende sevmem armaganı.. oda sımardı samsunsporda top oynuyorum diye.. ama yanlıs hareket.. yasıyla alakası yok.. çoluk çocuk dediğin adam milli takım oynuyo.. A takımındaki topcular ne yaptı..? onlar değilmi bugune getiren.. samsunlu olmayanlar samsunlu olanlardan daha cok sey istiyor samsunsporumuz iiçin... ;) emin oL.!

mehmet yılmaz

Armağan gibi çocuk yaşta sayılabilecek bir futbolcuya çok büyük bir yanlış yapılmıştır. İnsan psikolojisinden bihaber yöneticiler tarafından. Düşünsenize ilk defa A takım kadrosuna çağırılmışsınız. Gece uyku tutmamış, sabah erkenden tesislerdesiniz ve deniliyor ki, uçakta yer yok, seni götürmeyeceğiz. Beni hlı sahaya çağırsalar, sonra da yerine adam geldi, oynamasan olur mu deseler, uleyn sizin ben... deyip basar giderdim. Armağan'ın kırgınlığı Samsunspor sevgisindendir kesinlikle...

Ancak burada iki yanlış bir doğru etmemiştir. Ne oldu sonunda? Sana o tavrı yapan kim kaldı kulüpte? Armağan hem kendini yakmıştır hem de daha olmamaış kredisini tüketmiştir. Samsunspor'da sembol bir kaptan olabileceken Kayseri'de liseli futbolcu çocuk olarak kalmıştır.

Kaya

Armağan a yapılmış yanlış kesinlikle yapılmaması gereken amatörce işlenmiş bir yönetici hatasıdır evet bende olsam alınabilirdim ama asla formamı terk etmez sonuna kadar mücadele ederdim hatta o formayı giymek için o çimleri bile yerdim,gersini siz düşünün...

beşnumara

kardeşim hep söylüyoruz anltyapıdaki oyunculara öncelikle topa vurmayı değil samsunsporluluğu öğretsinler.o zaman bzim düşündüğümüz gibi düşünürler