Samsunspor'da İki Futbolcu Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı

Başlatan berusa55, 26 Şubat 2008, 18:20:34

« önceki - sonraki »

ultra55

Bir Samsun klasiği yaşanıyor yine.Yönetimsiz kaldık diye ağlayıp zırlıyorduk.Allah için birileri çıkıp şu Samsunspor'un başına geçsin diye feryat figan edenler şimdi neler söylüyorlar.Adamlar geldi taşın altına elini soktu.Şunu biliyormusunuz?hangi yönetimin döneminde oluşmuşsa, oluşan borçtan yöneticiler şahsi mal varlıkları ile de sorumludurlar.Sezginler,Şafaklar ve diğerleri bunu bilmiyorlamıydı? Biliyorlardı ve şu an inanılmaz bir borcun sorumluluğunu taşıyorlar ve üstelik te 3-5 derken ne kadar para harcadıklarını kim biliyor??Bırakın harcadıklarını parası pulu olanlardan ve üstelik Samsun'da yaşayanlardan kim cesaret edebildi Samsunspor'a aday olmaya??İstanbul'dan kalkıp geldiler buraya adamlar ellerinden geleni yapıyorlar.Sağır sultan bile biliyor kulubün durumunu.Bu durumda aldıklarında alkış tutmadıkmı? Şimdi söyleyin bu adamlara hangi Allahın kulu arka çıktı destek verdi? belediye mi? Valimi? sivil toplum kuruluşlarımı? Kim verdi? bi tanecik isim verin yaa..versenize..aklınıza gelmiyor dimi.Yok çünkü.Biz ne yapabildik bunun cevabınıda verin.Ondan sonra bok atın.Burdan atıp tutmak kolay.Veis kardeşin dediği gibi varmı aday yönetime???Yine bir samsun klasiği yaşıyoruz derken bunu kastediyordum.Bence yönetime taş atmak yerine onlara arka çıkmayanlara hatta engel olanlara kaya atın.

veis

allah aşkına adamlar bas bagırıyor belediye halk yardım etmiyor diye buradan çıkıp sallıyorsunuz hem oyuncuya hem topçuya.şuan yönetim bıraksa yine başkan adayı bulmak için milletemi yalvaracagız.gelinen şu noktada yönetime destek veriyoruz çünkü kimse sahip çıkmamışken geldiler ve halen duruyorlar.

cenkturgut

ne dıyon sen turgutmusun nesın lann ıstıfaymıs sen o zaman samsunspor taraftarı olmakdan ıstıda et cok vede boş boş konuscagına

bak sana  cevap vermeyecegım dıyorum ama  bana lann  dıyemezsın  .KArsındakı ınsana  saygı gostermek zorundasın  Ozkan kardesım  senın cocukluguna  verıyoruz bazı seylerı ama terbıyesızlık yapma.Kımse kımseye lan   gıbı kucuk dusurucu ıfadeler kullanamaz   admın senı  goreve cagırıyorum.

pitbul055

Alıntı yapılan: ozkan17 - 27 Şubat 2008, 17:40:38
ne dıyon sen turgutmusun nesın lann ıstıfaymıs sen o zaman samsunspor taraftarı olmakdan ıstıda et cok vede boş boş konuscagına
son zamanlarda dikkat ediyorum çok zıplıyorsun.fazla zıplamak iyi değildir kardeşim.allah korusun birgün bir zıplarsın öğle havada kalırsın.bunu sakın aklından çıkarma..kullandığın kelimeler hoş değil.samsunspor sadece senin takımında değil.insanlar eleşdirilere açık olacaklar.koskoca aziz yıldırımı bile yeri geliyor yerden yere vuruyorlar..takımını 2.ligde dibe vuran yönetimide bırakın eleşdirsinler.tolganın anlatdığı çoğu şeye katılıyorum...
         samsuni kardeş adam yönetimi eleşdirdi diye arşivi karışdırmışsın.iyi güzel etmişsin.bu yönetim geldiğindede ben toz kondurmuyordum kimseye.her hafda AKS tv de boy gösterdiklerinde mesajlar gönderip tebrik ediyordum.ama okadar çok yalan konuşdularki.resmen bizleri kandırdılar.tolga kardeşimizde o yalanlara bir dönem inanmış sonradan takım dibe vurmaya başlayınca gerçekleri görmüşdür.haklı olarakda eleşdirmekdedir ve bu durumdaki takımı ve yalancı yönetimide eleşdirmekdede haklıdır.anladığım kadarıyla yönetimi eleşdirmek burda birkaç kişiyi kızdırmakdadır.bence yönetime sunulan eleşdirilere kimsenin kızmaya hakkı yokdur.çünkü fazlasıyla eleşdiriyi hak ediyorlar.bunu kabul edelim.tamam zor zamanda takıma sahip çıkdılar ama çıkmasalardı acaba takım bundan dahamı kötü mü olacakdı? zaman geçdikce anladıkki bu adamlara kimse destek vermez.kendilerindede bu külübü yönetecek kapasitede yok...sonuç olarak başarısız insanları desteklemek amacıyla gerçek samsunsporlu arkadaşlarımızıda rencide etmeye gerek yok...

cenkturgut

son zamanlarda dikkat ediyorum çok zıplıyorsun.fazla zıplamak iyi değildir kardeşim.allah korusun birgün bir zıplarsın öğle havada kalırsın.bunu sakın aklından çıkarma..kullandığın kelimeler hoş değil.samsunspor sadece senin takımında değil.insanlar eleşdirilere açık olacaklar.koskoca aziz yıldırımı bile yeri geliyor yerden yere

Pitbull  kardeşim anlıyorum seni.Benim  yaşım 27    fakat bu forumda  bana  o kelimeleri sarf eden arkadaşım ise  en fazla 15  yaşında.Sence bana nasıl  lann  diye hitap eder.AYıp birşey değilmidir bu .BUrada  yönetimi çok savunan arkadaşlarımız var evet.SAvunsunlar ama aksini iddaa edenlerede saygı göstersinler köylü mehmet  ağa ağzıyla  uslub benımsemek ınsanları kucuk dusurur  sadece.Ki   ben  bregenz  ve özkan  arkadaslarımıza cevap yazmayacagımıza  admıne  bıle soz vermıstım ama  adamlar  rahat durmuyorlar maalesef.yapacak  bir sey yok.
Herkesı  soyledıklerı kotu  sozler  baglar.

yönetici

Forumun kuraları olduğunu ve yeri geldiğinde hukuki bir sürece dahi işlerllik kazandırabileceğini unutmayalım. Cümle kurarken iki kere düşünüp yazalım. Kimse kimseyi ve fikirlerini sevmek zorunda değil ama üslubuna herkes dikkat etmek zorunda.
Bazı üyeler için belli süreli nopost uygulaması başlatabiliriz.

@pitbull
Samsuni'nin yazdıklarından kimseyi eleştirmeyin demediğini çıkarabilirsin sanırım. Ancak forumda yazan bir kişi bir anda tam dönüş yapıyorsa ve daha önce kendi kullandığı ifadeleri kullananlara yalaka diyebiliyorsa bunu sormak da herhangi bir forum kullanıcısının hakkı olsun. Bırak da cevap versin Tolga. Belki kendisinin gördüğü ama bazılarının göremediği gerçekler varsa onları anlatsın. Daha önce yazdıklarına ben de baktım bu vesileyle, pes doğrusu dedim.

tolga

evet samsuni kardeşim çok dorğru söylüyorsun daha önceki yazılarıda yazan destekte vern bendim yaptığım hiç bir iştende pişmanlık duymuyorum destek vermeliydik çünki sahiplendiler inkar etmiyorum  ama o süreçten sonrakşi tablo ise ortada gördük ki ilerleyen günler ve aylarda kulübü ilerletmek adına  kendilerinin söylediği gibi   1 -2 maç alıp şampiyonluktan bahsetmeleri ve izlediğim kadar kendi menfaatleriine kulüp yönetmeleri takıma hiç bir yara sağlamaması kendi iş yeri gibi kullanması biraz da siyasi rant peşinde koşması futbolculara karşı verdiği sözleri tutamayıp hiç birşey olmamış gibi bıraktıp gidiyorum sonra tekrar dönmesi  çocuk oyuncağı gibi kulüple oynaması kulübü  verdiği söylemlerle  küçültmesi kurumsallaşmak adına yine bana göre sınıfta kalmıştır ve gelinen noktada kümeye oynayan bir SAMSUNSPOR  bunları gördükçe o zamanlar verdiğimiz destek boşunaymış tabiki bazı şeyleride yaşayarak daha iyi öğreniyorsun bu akşam ki yardım kampanyasında her şey daha net ortaya çıkar izle gör kardeşim yanılmışım kabul ediyorum unutmaki hayatta senin de yanıldığın zamanlar olmuştur acilen bırakması lazım diye düşünüyorum bu benim fikrimdir saygı duyarsınız duymazsınız size kalmıştır.bu başkanla hedefe varılmaz yola çıkılmaz çünki örneği karşımızda sakarya maçı sonrası takım o zamanlar iyi durumdaydı bıraaktı  gitti sonra dönmesi hikaye bana göre

Baþkent_55

Serkan da Celil de hiç kimseye de her seferinde Samsunsporluluklarını ispat etmek zorunda değillerdir.

biz o zaman körüz demi ......biz hiç bir şey bilmiyoruz bizim dünyadan haberimiz yok serkan ve celil çok büyük samsunsporlulardır değilmi arkadaşlar........o zaman cevap versinler malatyada onca olaydan sonra samsunspor yönetimine kızsanda malatyay ya imza atmak ne kadar etiktir bir samsunsporlu için yanlış anlaşılmasın ben celili çok severdim gerçek bi samsunspor luydu ama bi zamanlar savaşmak yerine kaçmayı tercih etti baktı hiç bir kulupte oynayamayacağını anladı döndü kulübe geri peki ne değişti ??Allah aşkına ne değişti yönetime sevdiği adamlar mı geldi .......serkan aykut onun hakkında bi şeyler yazmıcam artık yoruldum ......caner hiç bi söze gerk yok ARTIK DA YORULDUM DAHADA YAZMIYORUM GEÇİN TRİBÜNLERE BU BÜYÜK SAMSUNSPOR FUTBOLCULARINI ALKIŞLAYIN BİZ BUNLARA MUHTAÇMIŞIZ YAA EYVALLAH ARKADAŞLAR YANİ BU TARAFTAR LİGDE KALMAK İÇİN RUHSUZ FUTBOLCULARI POH POH LAYACAK HE ......LAF DA BİTTİ SÖZDE BİTTİ VE İNANIN SAMSUNSPOR RUHUNUDA EBEDİYETE YOLLADIK NE ZAMAN GELİR O ZAMAN BİZ BURDAYIZ KENDİNİZE İİ BAKIN SAĞLICAKLA KALIN..........

ozkan17

Alıntı yapılan: cenkturgut - 28 Şubat 2008, 11:18:23Pitbull  kardeşim anlıyorum seni.Benim  yaşım 27    fakat bu forumda  bana  o kelimeleri sarf eden arkadaşım ise  en fazla 15  yaşında.Sence bana nasıl  lann  diye hitap eder.AYıp birşey değilmidir bu .BUrada  yönetimi çok savunan arkadaşlarımız var evet.SAvunsunlar ama aksini iddaa edenlerede saygı göstersinler köylü mehmet  ağa ağzıyla  uslub benımsemek ınsanları kucuk dusurur  sadece.Ki   ben  bregenz  ve özkan  arkadaslarımıza cevap yazmayacagımıza  admıne  bıle soz vermıstım ama  adamlar  rahat durmuyorlar maalesef.yapacak  bir sey yok.
Herkesı  soyledıklerı kotu  sozler  baglar.
cenkturgut solim sana yasım 18 ve bılıyorumki senden daha iyi bir samsunsporluyum..sen buraya sade ortalıgı karıstırmaya gelmıssın..bız bırbırımize ozel mesaj atıp demedikmi cevap yazmayacagız daha dıye ? sen insanların üzerine üzerie gidip kışkırtıcı laf solersen yaş maş hikaye başdaki saygısızlıgının karsılıgınıda bolece almıs olursun..bu yuzden saygıyı saygısız birinden ogrencek biri degılım benım saygılı birimi yoksa ortalık galeyancısı mı oldugunu bu forumda cok kişi bılıyor..bence bizim gibi artık samsunspor adına bir kelime de olumlu yazı yaz..bana da cevap verme

cenkturgut

bır daha  benım ardıma  yazı yazma    admın sende  buna  sahıt ol.Benı yargılamak sana dusmedı ayrıca  sen benım dengım  degılsın.Ugrasamam coluk cocukla .BEn ne yazacagımı bılırım   yazdıklarımda  aynen cıktı  herkesın gordugu gıbı .

Admın senden  rıcam  bu arkadaslar yuzunden benı forumdan gecıcı surelıgıne ayırmıstın  lutfen bu arkadasları uyar bunlara yazı yazmak ıstemıyorum ben neden bana yazıyorlar.LAnlu lunlu konusuyorlar  bırde.

atakumlueray

tartışmalar iyice seviyesiz bir hal almış.yönetimi sahiplenenler de,eleştirenler de olacak tabi.ama benim kızdığım nokta yönetimin içinden birilerinin veya onların tanışlarının akrabalarının bütün olumsuzluklara gözlerini kapayıp desteklemeleri,aynı şekilde bu yönetime mantık olarak karşı çıkanların,yönetimin gitmesinde çıkarları olanların sahte nicklerle girerek yorum yapmaları,saçma sapan eleştirmeleri.arkadaşlar herkes yorumlarına dikkat etsin.yazdığınız zaman kim samsunsporun halini düşünüp de yazıyor,kim yakınlarına yalaklık yapmak için yazıyor çok belli...

celebi

bence bu topiç kapatılsın derim. çünkü millet nefislerine uyup birbirini üzmekte ve kırmakta.

Alemci İsmail

Takımın gidişatı tartışmaların baş sorumlusu bence birbirimizi daha fazla kırmayalım
zaten kaç kişiyiz şurda,"Herkes Gider Biz Kalırız".

berusa55

Arkadaslar bu baslıgı sadece samsunsporumuzda iki futbolcunun kadro dısı kalması üzerine acmıstım ama bakıyorum ki konu yine her zaman ki gibi baska baska yerlere gitmiş. biribirimiz bu kadar kırmanın ve yanlıs anlamanın ne geregi var inanın anlayamıyorum. iki futbolcunun kadro dısı kalmasına yapılacak yorumlar ne yazık ki baska baska yerlere kaymıs. artık konu üzerine gerekli gereksiz yeterince yorum yapıldıgını düsünerek baslıgı kilitliyorum. saygı ve sevgilerimle...