Ertuğrul Sağlam mı geliyor?

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 04 Haziran 2013, 12:04:01

« önceki - sonraki »

cakir55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 11 Haziran 2013, 17:22:13
Umarım öyle bir plan yoktur

Bende hiç sevmiyorum Abdullah Ercan'ı çok vasat taktik bilgisi falan çok düşük bir adam.***'da öyle bir haber çıkmıştı o yüzden söyledim.

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: cakir55 - 11 Haziran 2013, 17:19:26
Burak Güleç ‏@brkglc 21 sa

E.Sağlam hakkında arkadaşlarımız soruyor bir kaç kelamda bizler edelim.E.Sağlam'ın yaptıgı son görüşmeden,Şehirin önde gelenlerinin verecegi destegin sadece bu sezonu kurtarmaya yönelik oldugu Bu sadece şehirin verecegi bir destek ile olmayacagı,yönetenlerinde kendilerinden gerektigi zaman birşeyler katacagağı 5 sene gibi uzun vadeli planları olduğunu mevcut yapı ile bunu gerçekleştirmenin şu an için biraz zor olduğunu Samsunspor'a hizmetin sadece Süper Lig'e çıkartmak ile kalmayacagını,süper lige çıkınca oluşacak zemini hazır görmedigini
Bunun bir kaçış degil kısa bir yolculuk olacagını,ama kendi planlarınının uzun olduğunu Benim bildiklerimin bundan ibaret oldugunu belirtiyor.Takdiri taraftarımıza bırakıyorum.

Minareyi çalan kılıfını hazırlamış. Kimse o şartları garantileyemez. Arkamızda Abramovich gibi bir petrol devi yok neticede. Bazı başarı hikayelerinde kısıtlı imkanlarla bir yerlere gelebilmek vardır. Onu başarabilirsen iyi hocasındır. Bu şehre gönül verdiysen biraz da kendinden vereceksin. Emin Başkanın yaptığı gibi. Gerisi hikaye.

kalptenþimþek

ben ertuğrul sağlamın ciddi manada Samsunspora yaklaştığına inanıyorum karşısında olmayan muhatapları da en az onun kadar ciddi sarılsalardı bu olaya çok rahat gerçekleşirdi bu transfer..

serkancengiz

Ertuğrul sen gelseydin şartlar kendiliğnden oluşurdu şehre ayrı bir hava katardın nede tatmin olamadın .2-3 gün sonra duyarız şu takımla anlaştı diye inşaallah  gideceğin takım bizim kadar büyüktür.

GökhanÇağlar

Şartlar falan işin hikayesi, gönülden gelmek isteyen adam her türlü gelirdi. Gelseydi eğer çok büyük fedakarlık yapmış olacaktı, taraftar olarak da biz bu fedakarlığı unutmayıp onu baştacı yapacaktık neyse canı sağolsun.

Aslankaya

umutlanip got olmak bu kulubun genlerinde var.

isa55

Ertuğrul Sağlam kariyerim mi, yoksa tuttuğum takım mı sorusuna cevabını verdi.
Gelmemesi normal. Ama bize o beklentiyi vermemeliydi, bu kadar uzatmamalıydı.

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: Sercan - 11 Haziran 2013, 16:39:52
Ertuğrul Sağlam da bazı sinyaller vermese bu haberler piyasaya çıkmazdı. Bence işin içinde başka bir sıkıntı var. Şehir kenetlenmez diye gelmemesi çok saçma bir bahane olur. Şehri kenetleyecek olan sensin zaten, gelsen görürdün. Kimseye bir inancım kalmadı artık bıraksınlar bu işi, anasına sövdüğümüz Erkut Tutu ile Hüseyin Kalpar çıkardı bu takımı süper lige. Göklere çıkardığımız adamlar sıçtılar takımın ağzına. Ayrıca Emin Kar'ın beş parasız durumda bu takım için yaptıklarını Ertuğrul Sağlam'dan beklemek çok saçma olur...
aynen sana katılıyorum.. Ertuğrul hoca gelseydi şehirde hareketlilik olur. Hatta sponsorlar bile çoğalırdı..

holigan5565

Benden de bu komplo teorisi olsun.Ne bir bilgim nede belgem var elimde ama aklıma gelen ihtimal şu.Galip Öztürk düne kadar kiime karşıydı İsmail Uyanık. Ertuğrul karşısında muhatap olarak Galip Öztürk ü görünce bundan vazgeçmiş olabilir mi?

Kais

ben ama olsun falan fılan dıyenlereın aksıne sana yazıklar olsun ertugrul dıyorum ınsallah bıda da samsunspor teknık dırektorlugu ıcın anılmaz senın adın cok uzgun ve kızgınım sana daha baska seylerde soylerdım de gerıde kalmıs olan adamlıgına bagıslıyorum

55_OrHaN_55

Geçen sene Cenk İşler, Bu sene Ertuğrul Sağlam. İkisinin de benim gözümde değerleri bitti. Allah yollarını açık etsin.

BEŞİKTEN_MEZARA

Şu kulübün makus talihini birileri yada  birşeyler değiştirecek diye düşünürken 1 haftadır aklımız gözümüz internet haberlerinde dolaşırken ve 1 gün önceki topu samsunlulara attı haberide kaymağı olmuşken hepimizi depresyona soktun Ertuğrul Sağlam şu an küme düşmüş gibi içimizde kötü his yarattın, hocasız kalmaz Samsunum sen merak etmede sen artık bir çok Samsunlunun içinde derin bir tahribat bıraktın,demekki laf olsun diye sağda solda kamerayı görünce atlamıcakmışın sayın Sağlam ,bizde her evladımız dediğimizin 2 lafına sazan gibi atlamıcakmışız bu lafımda başta sana Emin başkanım sonra da bize,  iyi bir SAĞLAM kapak yaptınız bize teşekkürler

samuray

ya harbiden büyük hayal kırıklığı yarattı camida gelseydi süper lige çıktığımızda büyük ölçüde maddi sıkıntılar da ortadan kalkacaktı ya allah aşkına hangi takımın borcu yok gençlerbirliğinden başka diyelimki a takımınla anlaştı E.sağlam ya kardeşim şehrinizden takımınıza tam destek sözü verin senet imzalayınmı diyeçek varmı böyle bişey ya . o zaman sağda solda panellerde seve seve samsunspora gelirim şartlar oluşursa demiyeceksin sayın sağlam .( yoksa şehirde beklentiler çok yüksek ya süper lige çıkartamassam samsunsporu diye bi endişesimi vardı acaba ,sanmıyorum ama keşke bizleri tüm taraftarlarımızı samsunspor camiasını bu kadar ümitlendirmeseydin be E.sağlam)

seyf55

çöküş içindeyim Ertuğrul hocanın takımla adını duyduğumda nasıl sevindiysem şimdi o denli üzüntü içindeyim hocaya bir şey diyemem kıvıracak bir adam değil uzun vadede bir şeyler yapmak istiyor destek istiyor normal olarak,biz öyle bir camiayız ki destek sözü alıp gaza gelip birilerinin sözlerine kanıp küme düşmüşlüklerimiz var örnek kazım yılmaz sezonu adam paramız var ligte samsun borcu olmayan takımlardan biri diyordu son sıralarda yer almaya başlayınca küme düşsek de takımın başındayım dedi düştük kazım gitti giderken de borç içinde bıraktı bizi temliklerde cabası böyle bilinmezler camiasıyken başarılar zor gelir Ertuğrul Hoca da gelince başarılı olmak istiyor bence bir bilmecenin ortasın da  yer almak istemiyor haliyle bursa yı şampiyon yaptığı yılda ki ortamı görmek istiyor kimse kusur bakmasın bizim şehir SAMSUNSPOR u tam anlamıyla yaşamıyor

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 09 Haziran 2013, 14:18:23
Imza atilmadan sevinmeyelim biz samsunsporluyuz nasil 2-0 onde oldugumuz maclarda bile mac bitmeden sevinmek haramsa bize ertugrul hocada imzayi atmadan sevinmeyelim :-)
3-2 Yenildik.Ben Demedimmi sizlere mac Bitmeden Sevinmeyin diye..Umutlananlara yazik oldu ALLAH biliyorya imza atilmadan Ben Sevinmem.Takimimizi iyi Tanimak Lazim..Insallah Hayirli olsun..Simdide B plani sifo mehmete dönerler sifoda beni b planina aldiniz diye kabul etmez..Bize yine ismini duymadigimiz biri gelir Kabus Yeniden Baslar yani olan yine biz Taraftarlara olur.SIkmayin o Tatli Caninizi Insallah Daha Hayirlisi Olur..