Ertuğrul Sağlam mı geliyor?

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 04 Haziran 2013, 12:04:01

« önceki - sonraki »

Kaya

Samsunsporda seve seve görev alırım demeyeceksin o zaman...

Samsunsporda şartlar oluştuğunda(şehir bütünlüğü,destek v.s..) seve seve görev alabilirim diyeceksin...

Samsunspor kelimesi Ertuğrul gibi birinin telaffuzuyla binlerce kişiyi heyecanlandırır.Şuan taraftarın yaşadığı hayal kırıklığına bakıyorum insanlar küme düşmüş gibi üzgün.Bunu bu taraftara yaşatmanın mantıklı hiçbir yanı yoktur.

Ertuğrul Sağlam'ın böyle bir karar vermesi Emin başkanı da canlı yayınlara çıkıp her konuda anlaştık dedikten sonra eminim ki çok ama çok üzmüştür.Hayırlısı olsun bakalım...

55.hakan

Alıntı yapılan: Musti - 11 Haziran 2013, 16:05:23
Aradaki fark şu. Emin Kar'ın yaptığı gönül işidir. Ertuğrul Sağlam ise bir profesyonel.
Aslında tam da olan bu ama ; biz gönülden bağlı olduğumuz için böyle düşünüyoruz.

cakir55

Ertuğrul hoca tv böyle demese kimse üzülmezdı çünkü türkiye capinda iyi bir adam bank asyada ne yapsin tv öyle dedi diye zaten teklif gönderildi niye öyle birşey diyorsun hocam.

teksas3455

Ertuğrul Hoca bana göre kendisine verilen sözleri samimi bulmadı. Geçen sene ortalıkta olmayan takıma sporda şiddet yasası ile büyük zarar veren ancak bu sene seçim var diye Samsunsporlu kesilen Suat Kılıç ın seçim sonrası hadi Eyvallah demeyeceğine kim garanti verebilir. Ayrıca Ertuğrul Hoca Samsun da ne kadar adi ******* ve Samsun düşmanı olan insan olduğunu bizden daha iyi biliyordur. Farkında isek zaten maddiyatı sorun etmedi şehir birlik olsun yeter dedi.

Olan oldu çok önemli fırsatı kaçırdık önümüze bakalım artık hayırlısı olsun

celebi

Alıntı yapılan: Kaya - 11 Haziran 2013, 16:15:51
Samsunsporda seve seve görev alırım demeyeceksin o zaman...

Samsunsporda şartlar oluştuğunda(şehir bütünlüğü,destek v.s..) seve seve görev alabilirim diyeceksin...

Samsunspor kelimesi Ertuğrul gibi birinin telaffuzuyla binlerce kişiyi heyecanlandırır.Şuan taraftarın yaşadığı hayal kırıklığına bakıyorum insanlar küme düşmüş gibi üzgün.Bunu bu taraftara yaşatmanın mantıklı hiçbir yanı yoktur.

Ertuğrul Sağlam'ın böyle bir karar vermesi Emin başkanı da canlı yayınlara çıkıp her konuda anlaştık dedikten sonra eminim ki çok ama çok üzmüştür.Hayırlısı olsun bakalım...

emin abi neden başkanlığa devam kararı aldı inanç kardeşim

emre__ss

Tabi ki olsa güzel olurdu olmadı nasip diyelim ancak bu durum bizi sıkıntıya sokabilir şöyle ki teklif götüreceğimiz her hoca kapıyı afaki fiyatlardan açacak.Bunların Ertuğrul sağlama yetebilecek en azından onu düşünebilecek kadar paraları var deyip bu şekilde hareket edecekler.Hakkımızda hayırlısı.

Stoper

Ben de olsam gelmezdim Samsunspor'a.
Fakat sağda solda Samsunspor'da çalışırım diyede umutlandırmazdım insanları.
Herşeyin hayırlısı olsun.

Sercan

Ertuğrul Sağlam da bazı sinyaller vermese bu haberler piyasaya çıkmazdı. Bence işin içinde başka bir sıkıntı var. Şehir kenetlenmez diye gelmemesi çok saçma bir bahane olur. Şehri kenetleyecek olan sensin zaten, gelsen görürdün. Kimseye bir inancım kalmadı artık bıraksınlar bu işi, anasına sövdüğümüz Erkut Tutu ile Hüseyin Kalpar çıkardı bu takımı süper lige. Göklere çıkardığımız adamlar sıçtılar takımın ağzına. Ayrıca Emin Kar'ın beş parasız durumda bu takım için yaptıklarını Ertuğrul Sağlam'dan beklemek çok saçma olur...

5trawberry

Ya benim anlamadığım herkesin çok bahanesi olur da, mevzu Samsunspor olunca tek bahane ''Şehir''...
Artık anlayın, yapacaksanız bu görevi şehir kavramını bi kenara atıp ondan sonra yapın.

özkan

Neyse bizim beklentiler odasının kapısı yalama oldu zaten kapı aralana aralana..Ne ilkdi sonda olmayacak.Sağol ertuğrul sağlam.Anlaşmayacaksan eğer;klüpte hiçbir vasfı olmayan galip öztürkle poz vermeyeceksin canım.

kalptenþimþek

Ertuğrul Sağlam'ın muhattapı kim olacaktı? ben de olsam gelmem açık net..

maviay55

bu forumda 30 sayfa bi transferin konuşulduğunu hatırlamıyorum,herkeste bi beklenti bi heyecan bi stres..bende çok umutluydum acaba mı diyordum eski günlere dönüş sinyaliydi ertuğrul hocanın geri dönmesi..bizi bu kadar beklenti içine sokan açıklama vs yapılmasaydı keşke iki taraftanda,hayal kırıklığı gene omuzlarımıza bindi..

cakir55

B planı Abdullah Ercan heralde.

cakir55

Burak Güleç ‏@brkglc 21 sa

E.Sağlam hakkında arkadaşlarımız soruyor bir kaç kelamda bizler edelim.E.Sağlam'ın yaptıgı son görüşmeden,Şehirin önde gelenlerinin verecegi destegin sadece bu sezonu kurtarmaya yönelik oldugu Bu sadece şehirin verecegi bir destek ile olmayacagı,yönetenlerinde kendilerinden gerektigi zaman birşeyler katacagağı 5 sene gibi uzun vadeli planları olduğunu mevcut yapı ile bunu gerçekleştirmenin şu an için biraz zor olduğunu Samsunspor'a hizmetin sadece Süper Lig'e çıkartmak ile kalmayacagını,süper lige çıkınca oluşacak zemini hazır görmedigini
Bunun bir kaçış degil kısa bir yolculuk olacagını,ama kendi planlarınının uzun olduğunu Benim bildiklerimin bundan ibaret oldugunu belirtiyor.Takdiri taraftarımıza bırakıyorum.

Shane_Falco