2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

celebi

cakir55

Herkes duyumcu oldu arkadaş Ertugrul Sağlam'ın bu saatten sonra geleceğine %1 ihtimal bile vermiyorum Kalpar gelir işte.

Tufan

Alıntı yapılan: celebi - 15 Haziran 2013, 23:07:14
Kalpar hayırlı olsun inşaallah
Kaynak ben

abi deme zaten ülke bombok üstüne bu daha da bozdu sinirimi.

lato

Gümüşhane teknik direktörü Yavuz İncedal. Bu adamı deneyelim hem yaşı genç hem de oynattığı takımlardaki başarısı iyi. Çok para isteyeceğini de sanmam. Alt liglerdeki oyuncu portföyünü de bilen bir teknik adam.

Kodalak

SSKLA

Alıntı yapılan: lato - 15 Haziran 2013, 23:19:55
Gümüþhane teknik direktörü Yavuz Ýncedal. Bu adamý deneyelim hem yaþý genç hem de oynattýðý takýmlardaki baþarýsý iyi. Çok para isteyeceðini de sanmam. Alt liglerdeki oyuncu portföyünü de bilen bir teknik adam.

...

Aslankaya

gumushane'den hoca almak,kumar oynamak demek... super lıgde oynamış kaprıslı topcular da transfer edılecektır.. gumushane'den hoca gelse kımse cıddıye bıle almaz  :deli:

kalpar hayırlı olsun,malıyetı dusuk,yapacak bırşey yok

lato

evolution55

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: celebi - 15 Haziran 2013, 23:07:14
Kalpar hayırlı olsun inşaallah
Kaynak ben
çelebi abi de kalparı onayladı.. Kalparinho'nun geldiğine inanın artık.. :D

celebi

Allahım sen güldür yüzümüzü sene sonunda inşaallah

jean

Hayirlisi olsun nedense icime sinmedi bu sefer huseyin hoca ilk gelisinde basarili buliyordum bakalim ne olacak

Desiqner

İçimden bir ses başarılı olacağını söylüyor...
Süper Lig'e çıkardığında ona bir şans verilmelimiydi diye herkes kafasından geçirmişti.İnşallah şimdi başarılı olur ve yeniden Süper Lig'e çıkarız...

Shane_Falco

Açıkcası son 7-8 sezondaki en iyi futbolu kalparinho ile oynadık. Şahsım adına daha yenilikçi,gençlere daha fazla şans veren bir hoca isterdim ama yapacak bir şey yok. Kalpar geldi diye küsmek yok desteğe devam güzel günler yakındır inş...

5trawberry

Dikkat ederseniz Süper Lig'e çıktığımız sene hoca faktörü etkili olmadı bizde. Kadro çok iyiydi, Ahmet Şahin Kemal gibi yerlilerin inanılmaz etkisi ve Zenke & Agbetu ikilisinin ligde fark yaratan oyuncular olması idi. Hüseyin Kalpar adına, istifa sesleri bile yükselmişti stadyumda.

Bizim kadro pek iyi değil şuan için, ve kabul edilmelidir ki, Hüseyin Kalpar'da futbolcu adam edecek, ruh yaratacak tip yok.