PTT 1. LİG 29. HAFTA | Şanlıurfaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Sadece Samsunspor, 31 Mart 2013, 21:28:11

« önceki - sonraki »

isa55

play-off tan geçtim. arkadaş şu maçları alın, garantileyelim de rahatlayalım.
son maçlarda gençleri oynatmak lazım. lakin seneye topçu kalmayacak.

serkancengiz

Futbolcularda besim hocaya uymuşlar artık
besim hoca bir maçta nasıl yanlışlar yapılır maç nasıl kaybedilir bize birkez daha gösterdi. kendisini kutlarım küme düştüğümüz senelerde bile bu kadar korkak kepaze futbol oynamamıştık.

cany

Alıntı yapılan: ##kdc## - 07 Nisan 2013, 23:05:07
maçla alakalý þeyleri yazacak çok þey var ama sadece þunu diyeyim.
bugün 1-1 ken oynadýðýmýz oyunu görünce utandým þu takýmdan, böyle bi rezillik yok. orta sahayý bile geçmedik. gol yemeyi bekledik resmen.

Ýlk yarýdaki maçta  Erhan Altýn'ýn beceriksiz topçularla oynattýðý cesur futbolun yerini bugün bu rezil futbol aldý. O maç 1-1 berabere kalmýþtýk hoca istifa etmiþti. helal olsun baþka biþey demiyorum..

gol atmaya gelmiyo adam hemen yasla geri. bu gidişle gol attık mı üzülecez artık mk

mehmet yılmaz

Hepimiz gibi canımız çok sıkkın, çok üzgünüz...

1461 Trabzon : 1-2
Boluspor: 1-2
Denizlispor: 1-2
Erciyesspor: 1-2
Şanlıurfa: 1-2

Bir sorun olduğu ortada. :(

MeL_55

Alıntı yapılan: samsuni - 08 Nisan 2013, 00:21:43

Sorun Besim Durmus

edmontdante

Bir sorun var bu belli.Hoca gerçekten çok eksikmiş bunu anladık.Ama oyuncularda da sıkıntı var.Onlar da gerekeni yapmıyorlar.İki tane pası doğru atabilsek  ERCİYES'i orada yenmiştik mesela.Bunu bile beceremiyoruz.Musa Sinan-Serkan Çalık-Erdem Şen-Haluk Türkeri  gibi isimlere gülesim geliyor.Musa Aydın gibi tecrübeli ve nispeten yetenekli bir ismin bırakalım büyük işleri doğru pas atmayı bile becerememesi anlaşılır gibi değil.Dimitrov ağırlığını koymuyor.Topçuların birileriyle sorunları olduğu da bence çok açık.Para problemi olmadığı söyleniyor ama bu heriflerin bir sıkıntısı var.Bize gelen yavşaklaşıyor arkadaş.Bu futbol oyununun bu kadar zor olmadığını biz iyi biliyoruz.Yarı saha bomboş haldeyken koskoca alana iki tane top düşüremiyoruz.BU takım ilk 6 çok rahat yapardı.İsteseler.Şimdiyse düşme potasında sayılırız.

Kodalak

Alıntı yapılan: samsuni - 08 Nisan 2013, 00:21:43

sorun belli hocam,besim ve bana göre dobi hasan

senol

topçuların hepsi papaz olmuş.75 dakika defans yapılırmı.koşmak yok ,kerkes sahada yürüyor.bangura kral oldu.her gelen top gol olacak gibi.bu futbolla A.gücü bizi yener.kimse kızmasın,onlar amatör ruhla oynuyorlar.onur ve şerefleriyle oynuyorlar.fatih şen ve mustafa ilk iki hafta oynadılar.sonraki haftalar kayıplar.fatih şen o sakallları kessin,etek giysin,ona daha çok yakışır.40 metreden şut atıyor,şut çekti desinler diye.şu ligte kalalım ,çok kovulacak topçu var takımda.sonucta toplama ve kiralılar takımı.

sadece55

Yuh abartmayın etek giysin Filan.Bu Futbolcular Ne olursa Olsun Samsunspor Forması giyiyor

alperen_55

2.devre kaybedilen maçlar birebir kopya .a.gücü maçını kesin almamız lazım.son haftalara giriyoruz bu takım stresi kaldıramıyor şu kadronun inanın yenemeyeceği takım yok.korkuyorum urfa maçi ni izleyince a.gücü maçındanda.arkadaşlara katılıyorum bir sıkıntì olduğu kesin ama teknik ama idari yada takım kadrosu.Şuda bir gerçek besim hoca ile bu iş olmaz.Samsunspor ,hem oyuncu kadrosuna hem teknik kadroya baya baya bol geldi.Rakip takımlar Samsunsporumuzun büyüklüğünün farkında ,bizimkiler bu büyüklüğun altında maalesef eziliyorlar.

Ertuğrul Sağlam

Cumartesi öğle 12 de başlayıp Pazar akşam 11'e kadar olan Şanlıurfa yolculuğumuz içinden 2 saatlik maç süresini çıkarırsak herşey dört dörtlüktü, burdan ben şahsen Ş.urfa'ya bazı önyargılar'la gittim ama ama düşündüğüm hiç bir olumsuzlukla karşılaşmadım İnsanı, tarihi, güzelliği ve temizliği en önemlisi (Ciger kebabı) ile Urfa gerçekten çok ilgi çekici bir şehir imkanı olanları mutlaka gitmesini tavsiye ederim.

Maça gelince Urfanın pamuk tarlalarında akşama kadar pamuk toplatılıp ve sonrasında sahaya top oynamaya çıkarılmış gibi bir hali vardı futbolcularımızın adeta tel tel  sahada döküldüler , Allah'tan ligde altımızdaki takımlar yenildide fazla bir kaybımız olmadı ee ne yapalım bu bizim Samsunspor'umuz yenileceğini bile bile yine onun peşinden daha çok gideceğimiz deplasmanlar olacak. (Canın sağolsun Samsunspor'um)

senol

top oynarsın yenilirsin,kimsenin bir şey dediği yok.takım bu kadar mı kötü oynar.hepsi aynı,tempo aynı,yürüyüş aynı.golun geleceği belli,yaslanmışsın tamamaen geriye.bir hafta oynarsın ,seyircinin yüreğine su serpersin.takım iyi yolda dersin.bu topçuların bu kadar kötü oynamaya hakları varmı acaba.iki pas yok,kaleye bir şut yok,taktik yok.bunlar bir hafta antremanda ne yapıyorlar acaba....

lato

Bu sene kalacağımız bile kesin değil o yüzden seneye hocayı kovalım bile diyemiyorum artık :kafa:

teksas3455

Allah göstermesin Altay da böyle hiç beklemediği anda düştü
Son haftaya kadar hep kritik bölgede idi Altay. Son hafta
Bir yenildi baktık ki alt ligde. Allah korusun bizim durum aynı olmaz inşallah

cembaba