PTT 1. LİG 29. HAFTA | Şanlıurfaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Sadece Samsunspor, 31 Mart 2013, 21:28:11

« önceki - sonraki »

samsunmania

Alıntı yapılan: hakan55 - 07 Nisan 2013, 18:04:01
Abi şunu demek istiyorum tabiki şans önemli faktör ama kaç kere gittik kaleye ****lik dediğim şey futbolcuların maç seçmesi

Ayni şeyi söylüyoruz kardeşim benim. Gelen şansları da kullanmakta şanssızlık yaşıyoruz. Yoksa bugün Urfa bu maçı haketti. Biz hakettirdik.

jean

Insan 1 puant bari alir ya cok isimizi gorcekti beraberlik

Özcan İNAN

6 haftadır galibiyet göremeyen takıma karşı bu şekilde oynarsan olacağı buydu...Samsunda da seyirci baskısı  ile maçları aldığımızın bir kanıtı da bu maç oldu.Diyecek bir şey bulamıyorum...

emre

Geçen hafta taraftarlarından yaklaşık 10 bin kişinin koreografi yaptığı takım, yönetimi 25'er bin galibiyet primi veren takıma yenildi. Sizin futbolculuğunuza değil insanlığınıza..

samuray

maçı izleyemedim yorumları okudum iyiki izleyememişim daha çok stres yapacaktım şu iki maçtan 6 puan çıkarabilseydik playoff hesapları yapacaktık rakiplerimizde puan kaybettiği dönemde ama nerde ilkk devredeki altın döneminde üç mağlubiyetle geldik şimdi ha bire yeniliyoruz deplasmanda deplasman karnesi çok kötü besim hocanın

teksas3455

Maçı izlemene gerek yok hocam. Tavşanlı, Denizli ve Kayseri maçlarının kopyası.
Özellikle 2. yarının ilk 30 dakikasında kalesine çekilmiş, atak yapamayan Samsunspor
kısmı diğer maçlarla aynı. İnanmayacan değişiklikleri bile yine gol yedikten sonra yaptık.
Maçtaki tek fark Serkan Çalık'ık tam 8 dk erken oyuna girmesi. Birtek o şaşırttı bizi.
İnanmayacaksın Musa Sinan olayı bile aynı. Sahada gezen Musa Sinan yine 90 dk
oyunda kaldı  :kafa:  :kafa:  :kafa:  :kafa:  :kafa:

feticalik

bu maçla beraber play off hesaplarını kapattık. Sıralamada 9-14 arası oluruz gibi. Umutlar seneye kalırken dileyeceğim tek şey abdülkadir'in takımda tutulması.

teksas3455

Alıntı yapılan: feticalik - 07 Nisan 2013, 19:35:43
bu maçla beraber play off hesaplarını kapattık. Sıralamada 9-14 arası oluruz gibi. Umutlar seneye kalırken dileyeceğim tek şey abdülkadir'in takımda tutulması.

Ligde kalmayı garantiledik yani. Hocam çok rahatsın Vallahi. Sıralamada sadece 2 puan yukarıdayız.
Bir mağlubiyet indirir bizi aşağı.

55ertan

Alıntı yapılan: feticalik - 07 Nisan 2013, 19:35:43

Abdulkadir, Lokman, Dimitrov takımda tutulmali

samsunmania

urfanın ilk golünde ofsayt var gibi. Ben mi yanılıyorum?

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsunmania - 07 Nisan 2013, 20:40:34
urfanın ilk golünde ofsayt var gibi. Ben mi yanılıyorum?

hemde en az 1 metre..
ve hiç bir topçu itiraz dahi etmedi nedense ..

samsunmania

Bir tek urfa değil mhk da kenetlenmiş bu maça demek.

55.hakan

Zaten bu maçı kazanmaya gitmemişiz izlediğim futbol bunu gösteriyor.Ne zaman gol yedik oynamaya başladık.Berabereyken uzun zamandır kazanamayan Urfa takımına gel de at dermişcesine isteksizdik. Kimse koşmuyordu pres yapmıyordu.Allah aşkına şu maçı almak isteyen sahada bir tane adam vardı belki de.O da Abdülkadir.Diğer herkes gazozuna maçına gelmiş.Eminim Emin başkanın da aklından birçok şey geçiyor.Ama neşter lig sonunda vurulacak eminim.Maçta tek sevindiğim nokta Erdem in kırmızı görmesiydi.En azından 1-2 hafta saçma sapan hareketler görmeyeceğiz.Musa Sinan,Erdem Şen ve Besim Durmuş bu takımda oldukları sürece böyle maçlar çok görürüz biz.

##kdc##

maçla alakalı şeyleri yazacak çok şey var ama sadece şunu diyeyim.
bugün 1-1 ken oynadığımız oyunu görünce utandım şu takımdan, böyle bi rezillik yok. orta sahayı bile geçmedik. gol yemeyi bekledik resmen.

İlk yarıdaki maçta  Erhan Altın'ın beceriksiz topçularla oynattığı cesur futbolun yerini bugün bu rezil futbol aldı. O maç 1-1 berabere kalmıştık hoca istifa etmişti. helal olsun başka bişey demiyorum..

Kadir ÇELEBİ

Bazen çok kızsamda dönüp dolaştığım yer yine bana verebileceğin tek zarar seni SEVMEK.  samsunspor_x