PTT 1. LİG 29. HAFTA | Şanlıurfaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Sadece Samsunspor, 31 Mart 2013, 21:28:11

« önceki - sonraki »

Sioux

Alıntı yapılan: King1965 - 04 Nisan 2013, 08:29:09
3 puan almadan gelme samsunsporum yoksa urfa atkısını takacagım buyuk ıddaa ya grdm yenersen urfalıya samsunspor atkısını geçırcem

senin iddiaya girdiğin urfalı urfasporu tutmuyodur, fb,gs,bjkyi tutuyordur. sen gerçek bir samsunsporlu olarak niye bu riske giriyorsun ki? adam için bizim atkımızı takmak, urfanın yenilgisi vs. birşey ifade etmez zaten. yanlış yapmışsın.

seyf55

Samsunspor da olmasa gittiğimiz illerin vatandaşları sanatçı göremeyecek teşekkür etsinler bize :evet:

babasamsunlu

05 Nisan 2013, 09:15:20 #77 Son düzenlenme: 05 Nisan 2013, 09:29:17 babasamsunlu
Alıntı yapılan: Sioux - 03 Nisan 2013, 23:03:14
şöyle takımlarla oynuyor olmak bile dert arkadaş :(

taraftara bak, Fb formalı ve tişörtlü abiler  :o

ŞİMDİ BİZİM BU RESMİ KOYUP URFASPORLULARA ELEŞTİRİ GETİREBİLMEMİZ İÇİN GEÇEN HAFTA 19 MAYIS STADYUMUNDA BENİM YAŞADIKLARIMIN YAŞANMAMASI GEREKİRDİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM..

AYNISINDAN BİR SÜRÜ VARDI GEÇEN HAFTAKİ TRİBÜNDE...
VE NE KADAR ÜZÜCÜ Kİ BİR TEK BENİM ZORUMA GİTMİŞ " AMAN BANANE "  DEMEDEN ÜZERİNE GİTMİŞİM DURUMUN...
UMARIM YÖNETİMDEKİ ABİLERİMİZ YAZDIĞIM "ÇÖZÜM ÖNERİMİ" OKUMUŞLARDIR DEMEKTEN BAŞKA BİRŞEY GEÇMİYOR İÇİMDEN.. ;)

Burak

2 maç önce bende 2 tane lavuğa sarmıştım birisi cevap vermeye kalktı neyse diğeri akıllı çıktı kendisinin atkısını da arkadaşının atkısını da sakladı. Hele savunmasını duyunca iyi ce atlattım ben arkadaşa kafanda o bereye ne diye bağırıyorsun diyorum bejeke diye bağırmıyom ya diyo sever misin sabaha mı bırakırsın ufak çocukların babalarına bile sarıyorum normalde çok demokrat bir adam olduğumu düşünürüm ama stadta mutasyona uğruyorum resmen

seyf55

bizim statta  başka takım forma tişörtü bulunanı döveceksin arkadaş başka anlamazlar hazmedemiyorum ben

Furkan

Ben hic denk gelmedim baska takim formali tisortlu adamin bizim statta ne isi var cesaret hapi mi yutmus ibbineler

Burak55

Ne büyüksün be Samsun şehrine gittiğin seferberlik ilan ediyor :) 7. olursak 1461'in yerine play-off'a katılıyoruz,neden olmasın ? :)

jean

desperate1

hani her maç deniyor ya bu maç sezonun en kritk maçı .işte bu maç o. yenilir veya berabere kalırsak kümede kalmaya yenersek haftaya içerde ankaragücüyle oynayacağımızı düşününce play off a oynarız ki 1461 satılmazsa 7.takım play off a girecektir

teksas3455

Göztepe 3 yedi Ankaragücü'nden yenersek çok rahat oluruz.  :ok

emre__ss

Ankaragücü galibiyetiyle işler çok karıştı.Eğer Göztepe yenseydi bizim yarın kesin 3 puan almamız gerekecekti ancak bence şu an 1 puan bile alsak yeter.sonra da burda Ankaragücü'nü yenersek çok farklı şeyler konuşuruz.

King1965

maca bakanımız geliyormus . eğer yenersek başlarlar bakan geldi yendiler demeye 8)

ramcQ_55

Karabudun

Arkadaş; gittiğimiz yerin nasibi açılıyor, gittiğimiz yere bereket yağıyor. Herifler bürokratları, sanatçıları topluyorlar. Çağırın çağırın. Siz de haklısınız Samsunspor senede bir kere geliyor.

lucarelli

Alıntı yapılan: Burak55 - 06 Nisan 2013, 11:21:25
Ne büyüksün be Samsun şehrine gittiğin seferberlik ilan ediyor :) 7. olursak 1461'in yerine play-off'a katılıyoruz,neden olmasın ? :)

bu kesin bilgi mi? 1461'in şu şartlarda çıkamamayacağı kesin de, play offu oynatırlar mı acaba? takımın el değiştirme ihtimalini göz önüne alıp oyanatırlar da, sonra el değiştirmezse finalisti mi alırlar süper lige?