PTT 1. LİG 29. HAFTA | Şanlıurfaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Sadece Samsunspor, 31 Mart 2013, 21:28:11

« önceki - sonraki »

Sioux

şöyle takımlarla oynuyor olmak bile dert arkadaş :(

taraftara bak, Fb formalı ve tişörtlü abiler  :o

Şanlıurfaspor'a taraftar desteği..

Samsunspor maçının hazırlıklarını sürdüren Şanlıurfaspor'a taraftardan destek..

Samsunspor'u ağırlayacak olan Şanlıurfaspor, GAP Arena Stadı'nda yaptığı antrenmanla hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik Direktör Raşit Çetiner nezaretinde yapılan antrenmanda, çift kale maçla tamamladı.

Antrenmanı Şanlıurfaspor Başkan Vekili Uğur Büyükhatipoğlu, Kulüp yöneticileri Mustafa Yavuz, Maruf Güneş, Halil Ateş, Gökhan Gökmen ve Vedat Bucak da izledi.

Taraftarlar yalnız bırakmadı
Şanlıurfaspor taraftarlar dernekleri ile grupları, Samsunspor hazırlıklarını sürdüren Şanlıurfaspor'a antrenman esnasında destek verdi. Antrenmanı izlemek için tribünlerdeki yerlerini alan taraftarlar, antrenman sırasında bol bol tezahüratlarda bulunarak, futbolculara destek verdiler.

Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu, takıma destek veren taraftarlara teşekkür etti.

King1965

3 puan almadan gelme samsunsporum yoksa urfa atkısını takacagım buyuk ıddaa ya grdm yenersen urfalıya samsunspor atkısını geçırcem

kalptenþimþek

burakbas

Taraftar grupları tesislere organizasyon düzenleyecek mi? Sbç birçok kez gitti diye biliyorum. Diğer taraftar gruplarımız da giderse, güzel olur düşüncesindeyim.

ChucKeR

play off ümidim yok da şu takımın potansiyelini görünce üzülüyorum.

urfa maçını alalım en azından puan hesaplarına başlayalım yılmaz vural gibi. buca dışarda kaybetse, adana zaten karışık vs :D

seyf55

Allah ın yardımıyla alacağız inşallah maçı  :evet:

Sonuna Kadar 55

TRT Spor yorumcusu x: "Ligin en tehlikeli takımı Samsunspor." şu 15 beraberliğin 7 sini bile kazansak kafaya oynuyorduk şimdi, Şanlıurfa'nın gardı düştü, bu anı iyi kullanıp yenmemiz ve rahatlamamız lazım. Düşecek 3. takımın en büyük adayı Urfa olur eğer yenersek onları.

Levent ÖCAL

Şanlıurfaspor Basın Sözcüsü A. Gökhan Gökmen, teknik ekibin yönetim kuruluna verdiği rapor doğrultusunda futbolculardan Mikail Albayrak, Serdar Dursun, Yiğitcan Erdoğan, Sercan Özçelik, Erdi Kemendi ve Çagrı Tekin'in süresiz kadro dışı kaldığını açıkladı.

Şanlıurfaspor Kulübü Yönetim Kurulu adına açıklama yapan Basın Sözcüsü A. Gökhan Gökmen, takımlarının ligin 29. haftasında Samsunspor'la oynayacağını hatırlattı. Gökmen, "Bu maçın ne kadar çok önemli bir karşılaşma olduğunun bilincindeyiz. Takımımız bu zorlu maça GAP Vadisi'ndeki tesislerde ve GAP Arena Stadyumu'nda yaptığı idmanlarla çok iyi bir şekilde hazırlanıyor. Takımda moraller yerinde, zaten futbolcularımız da Samsunspor maçının hayati bir maç olduğunun farkındalar. Teknik heyet ve futbolcularımızın, bu maçı kazanacağına yürekten inanıyoruz" dedi.

"Bugüne kadar arkamızda on ikinci adam olarak gördüğümüz Şanlı taraftarımızı, bu zorlu günümüzde de yanımızda görmek istiyoruz" diyen Gökmen, şöyle devam etti:

"Bunun için Şanlıurfaspor'a gönül vermiş olan tüm taraftarlarımızı 7 Nisan Pazar günü GAP Arena Stadyumu'nda oynayacağımız Samsunspor maçına davet ediyoruz. Taraftarlarımızın, gerek maç öncesinde, gerek maç esnasında, gerekse de maç sonrasında kendilerine yakışanı yapmasını bekliyoruz. Çünkü bu maçta taraftarlarımızın diğer maçlara nazaran oyundan kopmayarak 90 dakika boyunca takımlarının moral ve motivasyonu için ellerinden geleni yapmalarını bekliyoruz."

ÜNLÜLER SANATÇILAR GELECEK

Samsunspor karşılaşmasında tribünde ünlü sanatçıların yer alacağını da ifade eden Gökmen, "Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim Tatlıses'in davetleri üzerine kendisiyle birlikte Nuri Sesigüzel, Mahmut Tuncer ve Şanlıurfalı bazı sanatçılarımızın tribünde taraftarımızla birlikte Şanlıurfaspor'u desteklemek için yerlerini alacaktır. Bu önemli maçımızda Bakanımızı, Valimizi, Vekillerimizi, Belediye Başkanlarımızı, tüm mülki amirlerimizi ve STK'ları da takımımızın yanında görmek istiyoruz" diye konuştu.

Futbolcuların kadro dışı bırakılmasına da değinen Gökmen, "Dün akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında, teknik ekibimizin yönetim kurulumuza vermiş olduğu rapor doğrultusunda futbolcularımızdan Mikail Albayrak, Serdar Dursun, Yiğitcan Erdoğan, Sercan Özçelik, Erdi Kemendi ve Çagrı Tekin süresiz kadro dışı kalmıştır. Bu futbolcularımız, yönetim kurulumuzun vermiş olduğu karar gereği alt yapı takımımızla idmanlara çıkacaktır. Mikail Albayrak, Serdar Dursun, Yiğitcan Erdoğan, Sercan Özçelik, Erdi Kemendi ve Çagrı Tekin 'e bu güne kadar Şanlıurfaspor'umuza verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder, futbol hayatında kendilerine başarılar dileriz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" ifadelerini kullandı. - ŞANLIURFA

babasamsunlu

brigand

King1965

Denizlispor maça milleti çekmek için sanatçı getirir .
K.Erciyesspor milleti çekmek için bizim maça kitap okuma kampanyası yapar çoluk cocugu toplar
Şanlıurfaspor maça milleti çekmek için kendi sanatçılarını çağırır ..

Ulan ne büyük takımmışız be !

King1965

ŞANLIURFASPOR'DA 6 FUTBOLCU KADRO DIŞI BIRAKILDI

Bu şanlıurfaspor trabzonsporla dost dimi şerefsizlere ders verelim.. 3 puan al be samsunum

55.hakan

Alıntı yapılan: King1965 - 04 Nisan 2013, 19:42:20
ŞANLIURFASPOR'DA 6 FUTBOLCU KADRO DIŞI BIRAKILDI

Bu şanlıurfaspor trabzonsporla dost dimi şerefsizlere ders verelim.. 3 puan al be samsunum
Zaten oynamayan veya A2 oyuncuları hepsi.Göz boyamak için rehavete kapılalım diye yapılmış olabilir.

mehmet yılmaz

Bolu, Denizli, Erciyes...
Bize gelen seferberlik ilan ediyor demiştik geçenlerde. Şimdi de Urfa. Ben G.Antep Belediye'den de 10.000 taraftar bekliyorum :)
Kalabalıklar önünde yenmek lazım..

berusa55

Büyük takım olmak böyle bir şey işte; isminle çok yaşa Samsunspor'umuz...