PTT 1. LİG 23. HAFTA DENİZLİSPOR - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan samsunum, 16 Şubat 2013, 18:23:47

« önceki - sonraki »

senol

hoca samsunspor senin takımın değil,inadına Kereyi oynatmıyorsun.bu kayıp puanlar sana defans yüzünden......

Desiqner

Bu kadroya bir Ertuğrul Sağlam top oynatır.Besim hocayla olacak iş değil.Haftaya konyayı farklı yensekte düşüncem bu.
Basit müdahaleleri bile yapamıyorsan.Erdem gibi adamı 90 dk oynatıyosan yazık hoca.

heryerdesamsunlu

içerideki maçlarda hocasız çıksak bile bizim taraftarın önünde takım zaten kazanır adamın hocalığı deplasmanda ortaya çıkar.besim hocanınkide ortada zaten. şimdi diyorlarya kazanınca niye eleştirmiyorsunuz diye.deplasmanda kazan hadi kazanmayı geçtim pısırık değilde şahsiyetli baskılı topunu oynada bakalım yenilsen bile eleştiriyormuyuz.tamam genç oyuncuları kazanmamız lazım ercanı doğanı oynat ama maçına göre ayarla yada çıkın deyinki biz kesinlikle düşmemeye oynuyoruz bizde kıçımızı yırtmayalım.

heryerdesamsunlu

şuda düşünülüyordur mutlaka, seneye bu temlikler devam edecektir büyük ihtimalle belkide transfer tahtamız kapanır gençlere kalırız.ozaman adam gibi oynayın kalmayı garantile hep gençleri oynat.temkinli oynuyorsunda ne oluyor zaten yeniliyiyorsun.

özkan

la yenilin olum hiç öenmli değil,antep bldnin bizi eze eze sahadan sile sile yendıgı 3-0'lık mac bu kadar koymamısdı..

Resmen hoca verdi maçı,roberts cktı orta saha modern pazarının oraya döndü..Körmüsün dicem ama bu kadarıda fazla hoca,sayfanada yazıdıgm gibi kapasiteni görmüş olduk..Olası bi yatırım yapılmış bi kadroda ( kaldı ki bu kadro on kere play off oynayacak bı kadro ) yönetemeyecegin bu işi beceremedığin ayan beyan ortada..

Yazık ettin hoca tek basına,koreografiyi konya galıbıyetını gelebılecek bınlerce taraftarı belkıde playofu..

55_OrHaN_55

İnsan bir türlü hazmedemiyor, devamlı yazıyor. bu da sayfa sayısından belli. geçen haftaki rize galibiyeti 20 sayfa, bugünkü denizli maçı 40 sayfa olmuş. Artık lütfen eleştirenlere de saygı duyulsun. millet her şeyi görüyor, içi yanıyor da yazıyor.

SametYılmaz55

adamlar oyundan düşmüş,iki pas yapamaz duruma geldiler,seyircisi pas hatalarından sonra ıslıklamaya başlamış,ipleri ele alacağımız yerde geriye yaslanıp adamları üstümüze çektik.gol yedikten sonra baskı yapmak geldi bizimkilerin aklına.ipleri elimize alıp baskıyı kuralım sonra koyalım geçelim işte.çok koydu lan bu yenilgi :'(

55_OrHaN_55

Ben berabere bitecek diye üzülürken daha kötüsünü gördüm. Haftaya ne olacak bakalım.

lato

Hoca değişikliğinden yana değilim ama gerçekten bu kadar açık açık maçı veren hocaya da tahammül etmek zor. Bu sene çıkamazsak seney nolur diye düşünmüyorum gençlerden 4 5 futbolcu rahat oynar seneye yine ligde kalmaya yeter. Ama gerekli hamleleri zamanında yapmadıktan sonra Besim Durmuş'a para ödemenin de bir anlamı yok. Erdem bağıra bağıra maçı yakacam diyor, Roberts'in adını bir iki defa belki duydum sahada, Musa Sinan desen oynadı mı oynuyor ama bir istikrar yok adamda. Golü yedik iki yüklendik 3 dakka sonra attık. Bu kadar basit ilerde baskı kur at gollerini. Denizli'ye öyle bir cesaret verdik ki adamlar ilk yarı nerdeyse tek kale oynadılar. Bir maç kaybedince bişey olmaz belki ama bir daha Denizli gibi top oynayamayan rakibi de zor buluruz.

Ahmeti

Resmen çöktüm yaa ömrümden ömür gitti başıma ağrı girdi.

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: Ahmeti - 24 Şubat 2013, 18:50:27
Resmen çöktüm yaa ömrümden ömür gitti başıma ağrı girdi.

Ben de hırsımı çocuktan aldım. Ders çalıştırırken gereksiz yere çocuğun kalbini kırdım. Ah, ah. Yenilgi her şeyimizi etkiliyor.

samsunmania

Hemen hemen her hafta direkten dönen bir topumuz var. Şans yok be kardeşim azıcık da şans olacak.

lato

En büyük hatamız maçı kontrolümüze almak için 60. dakikaya kadar bekledik. Roberts Serkan değişikliğiyle biraz takım kendini buldu derken Erdem vurdu gol oldu.

Cagdas Ünver

Bolu deplasmaninin kopyasi oldu. Özetle:

Erdem'in oynadigi sag kanat, daha ilk dakikalarda yol gecen hani oldu. Nitekim ikinci golde hatasi büyük.
Abdülkadir'in yoklugunu ancak bu kadar arayabilirdik. Haluk tek forvet oynamasina ragmen görevini yerine getirdi, golünü atti. Roberts yoklari oynuyor.
Orta Saha'da Mustafa disinda etkili oyuncumuz yoktu. Fatih Sen ve Dimitrov cok pasif kaldilar.

Top oynamayan Denizli'ye galibiyeti, geriye yaslanarak, pres bile yapmadan kendi ellerimizle hediye ettik. Deplasmanda malesef korkak oynuyoruz. Hem 6 Puanlik maci kaybettik, hem de ikili averaj Denizli'ye gecti.

Son olarak Besim Hoca'nin kadrosunu da elestirmeden gecemeyecegim. Turgay'i bugün sönük kalan Fatih'in yanina ön libero olarak YADA Erdem'in yerine sag bek olarak alsaydi, Stoper'de Ercan veya Kere ile baslasaydi, böyle basit goller yemezdik.

"Kader aninda" topun direkten dönmesi de cabasi.
Final maclarindan birisi bizi bekliyor. Tek olumlu olan, Konya macini evimizde oynayacak olmamiz.

isa55

İzlediğim takımların belki de en yumuşağı denizliydi. Orta sahayı çok rahat geçiyorduk. Ama ilerde üretken olamadık. Çok rahat kazanacağımız maçtı. Olmadı. Kaybedilen fazla bir şey yok, Konya ile telafi edeceğiz artık.