Kongre Süreci

Başlatan ahmetsefa55, 30 Ocak 2013, 16:30:19

« önceki - sonraki »

jean

su tur adamlar sene basinda ciksaydi keske o zaman daha ciddi olundugu anlasilirdi

samuray

bu dam dünyadan bi haber ya takımın baına yabancı lhoca getirecekmiş de 20 m. tl .le gelecekmiş mış,mış.ta mış şinmdiye kadar neredeydin transferler yapılırken kmseler yoktu meydanda şimdi biraz takımın durumu düzelince sinek gibi üşüşüyorsunuz kötü gününde nerelerdeydiniz derler adama tabiki kongre sürecinde çok aday çıkması olağan normal ama zamanlama açısından hiç etikdurmuyor aday efendiler emin başkana sonuna kadar destek verilmeli

berusa55

Samsunspor Başkanı Emin Kar "Sezon başındaki alınan 13 tane beraberlik çok eleştirilmişti ama şuan ki aldığımız 2 galibiyetle birlikte o beraberliklerin ne kadar ön plana çıktığını görüyoruz." dedi.

Cüneyt Yaşar-Haberexen.com

Samsunspor Başkanı Emin Kar takımın Boluspor hazırlıklarının ilk idmanını Nuri Asan Tesisleri'nde izledi. Üst üste alınan iki galibiyetle takımın bir çıkış yakaladığını belirten Emin Kar basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

BU LİGDE YENİLMEMEK ÇOK ÖNEMLİ

Sezon başındaki alınan 13 tane beraberliğin çok eleştirildiğini ama şuan ki alınan 2 galibiyetle birlikte o beraberliklerin ne kadar ön plana çıktığını vurgulayan Başkan Emin Kar "3 maçta alınan 7 puan iyi bir başlangıç. Mesela örneğin Adanaspor ikinci yarıda henüz 1 puan alırken, Göztepe 3 puan alırken biz 7 puan topladık ve Göztepe'yi de gerimizde bıraktık. Bunların ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Bu ligde yenilmemek çok önemli. Tabi ki de bizimki çok ekstra bir durum oldu 13tane beraberlik. Ama ara transferde yaptığımız 7 tane oyuncunun hepsi de takıma artı olarak katkı vermesi takımın havasını da değiştirdi. Üst üste aldığımız iki galibiyetle alt sıralardan kurtulmaya çalışıyoruz. Hala onun peşindeyiz. Bu hafta oynayacağımız Bolu maçında da her hafta oynayacağımız final maçlarından biri olarak görüyoruz. Bundan sonra oynayacağımız 14 maçtan yalnızca biri olarak görüyoruz. Ondan sonra da Rize maçı. Alacağımız 3 puanlarla beraber, ligin neresine doğru gideceğimizi göreceğiz. " diye ifade etti.

SAMSUNSPOR TARAFTARININ POTANSİYELİ BUDUR

Herkesin taraftardan bahsettiğini ancak kendisinin taraftardan söz etmediğini belirten Başkan Kar "Ben 32 yıldır bu kulübün içindeyim. Hiç boş tribünlere oynadığımızı görmedim. Tabi ki zaman zaman çok özel şartlarda 5bin, 4bine oynadığız olmuştur ama Samsun futbolu bilen bir şehir. Takımımız birazcık iyi oynadığında azcıcık üstlere doğru tırmanmaya başladığımız zaman taraftarımız seyircimiz stadımızı doldurmaya başlıyor. Sezon başından beri çok büyük destek veriyorlar bize onların hepsine de çok teşekkür ediyorum." diye belirtti.

5 OCAK'TA KADAR BAŞKAN ADAYI YOKTU

Kongre süreci hakkında da konuşan Emin Kar "Samimi olarak söylüyorum halen karar vermiş değilim. Yine sözümün arkasındayım ama millet bunu başka yerlere çekiyorlar. Ben en son basın toplantısında 5 Ocak'a kadar bu takıma sahip çıkmak isteyen arkadaşlar gelsinler demiştim. 5 Ocak'ın bir anlamı vardı çünkü transfer döneminin başladığı tarihti. Gelen arkadaşlara biz de yardımcı olalım, transfer yapsınlar, takımın şu anki durumuna getirip lige hazırlasınlar demiştik. Ama kimse sahip çıkmadı. Şimdi ben bilmiyorum, adaylar varmış ama onlara ben hiç bakmıyorum. Çünkü önümüzde Bolu maçımız var ve takımı bu kongre havasından uzaklaştırmamız lazım. Büyük bir ihtimalle yarın yönetimdeki arkadaşlarımla bir araya gelip geniş çaplı bir basın açıklaması yapacağım. Ama şunu söylemek istiyorum ki Samsunspor hiçbir zaman başkansız kalmaz. Biz de zaten öyle gelmiştik. Ben bunun garantisini veriyorum, Samsunspor büyük bir kulüp macera aranacak bir yer değildir. Samsunspor Kulüp Başkanlığı da ciddi bir iştir." diye konuştu.

Kaynak

samuray

emin başkan yola devam hep destek tam destek samsunsporun asalaklara ihtiacı yoktur sana sonuna kadar güveniyoruz sen 5 ocak.ta aday varsa açıklasın dediğinde neredeydi bunlarda şimdi kalkmış aday ouyorlar

Furkan

Kötü günde destek olmayan iyi günde gölge etmesin. Devam et kaptan :ok

sersa

Tarık Mentesoglu AKS TV de saçmaliyor yine :x(( :x(( :rulet: :rulet:

ercan0655

Harbiden ne dediğini anlayabilene aşkolsun habire sallıyor şunu yaparım bunu yaparım icraat ne* Kendimi yakarım diyor sinir oldum.

sersa

Yok neymiş parkomati neden samsunspora vermiyorlarmis vay efendim hidroelektrik santrali bulmus da söz almis meclisten Tarık beyimizi kirmadan gecireceklermis celilden ertugruldan yusuf simsekten sözz almis falan da falan emin baskana atip tutuyor kafayi yememek elde degil arkadaş ya

emre

izledik ama iyi günaha girdik bu şaklabanın yüzünden..

lato

Ben de sonlarına denk geldim harbiden insanın sinirlerini zıplatıyor yok hidroelektirk felan fıstık ta sene başında da böyle bir söylentiler çıkmıştı bu adamdan iyi maşa bulunmaz herhalde. Neymiş sene başında kaos varmış o yüzden aday olmamış sular durulunca ortaya çıkmak adamlıksa senden bi cacık olmaz..

ercan0655

bi tek dobi ile ilgili söylediklerinde eeee falan dedim geri kalnı sallla

ismail

ben tanımam etmem..amaç başkan olup samsunspor kimliğini kullanıp reklam yapmak, iş almak..olay bu mudur?

Sioux

Alıntı yapılan: ercan0655 - 05 Şubat 2013, 22:43:04
bi tek dobi ile ilgili söylediklerinde eeee falan dedim geri kalnı sallla

dobi ile ilgili neler dedi?

usare

Allah akıl fikir noksanlığı vermesin !!!

berusa55

"Samsunspor başkanlığını sevdim ve devam edeceğim..."

Bu bize yeter büyük kaptan; sonuna kadar seninleyiz.  >l<