PTT 1. LİG 19. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Göztepe

Başlatan berusa55, 20 Ocak 2013, 16:31:47

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Bu maç öncesinde internetteki gerilmelerin sahaya yansıması kaçınılmazdı. Küfüre karşıyım ama maçlarımızın gergin olması bence bizim takım üzerinde olumlu etki gösteriyor, bugün top oynayan değil savaşan topçular gördük sahada, bunun başlıca sebebi taraftarlar arası gerilmenin verdiği patlamaydı..

Ama maçtan galip ayrılmışız, koltuk atanlar, şişe atanlar oldu göztepe soyunma odasına giderken bunlara anlam vermek çok güç, kimi cezalandırdıklarının farkında değiller.

ismail

göztepelilerin hemen yan tarafında şehzadelerle izledim maçı..adamların daha stada giren ilk kişisi parmak göstererek girdi..bence tribün liderleri iyi bile yönettiler o kargaşayı..adamlar 20 saatlik yolu hareket çekmek için şartlanıp da gelmişler çok belli.ben bile küfürden nefret eden birisi olarak kendime hakim olamadım

lucarelli

Bu sezon ilk kez çok etkili oynadık. Sağlı sollu ataklar, boğucu bir baskı. Özlediğimiz bir takımı izledik. Soner çok başarılı idi. Herkes Kere nerede derken Ercanın performansından sonra kimsenin aklına bile gelmedi. Cemil harika transfer. Canberk de canını dişini takmış oynuyor. Fatih Şen tam bir savaşçı. İnanılmaz mücadele ediyor. Nikoyu da çok beğendim bugün. Ayrıca mustafa da ortasahayı iyi yönetti. Abdulkadir bugün şansızdı, ama önümüzdeki haftalarda atacağı gollerin sinyalini verdi.

Takıma iki tane genç monte edildi. İnşallah bu çocuklar karakter olarak Serkan, Celil gibi olur. Hem bize hem de Türk futboluna hizmet ederler.

Bir de arkadaşlar da yazmış, Tribünlerde artık kendi işimize bakmamız lazım. Ankaragücü, Karşıyaka, vs. bu işleri bırakıp sadece takımımıza konsantre olmalıyız. Meksika dalgası, Oley çekmeler, fincanı taştan oyarlar gibi tezahüretların da vaktini ve zamanını bilmemiz lazım.1-0 ken maçın ortasında bu tarz şeyler yapılmaz. Ayrıca kimse yanlış anlamasın Trabzona sataşmalara da artık bir ara verip sadece takımımızı destekleyelim. Futbolcuların moralini yükseltip, gazlamak İTOŞ ile olmaz. Zamanı gelir en kral şekilde İTOŞ yaparız ama şimdi 90 dakika aralıksız Şampiyon Samsun zamanı.

TeRMeLee

Maçın tekrarını izleme imkânımız var mı?

55.hakan

Uzun zamandır kaleye bu kadar şut çekmemiştik.Şut çekmeden ne gol atılır ne maç kazanılır.Bu yeni nesil kadroyla artık şuk çeken bir takım olduk.

radikal-fma

maç her zamanki gibi başladı. gole benim gibi musa sinan da inanamadı galiba. şans yanındaydı ve yanımızdaydı. yine pas hataları yaptık ilk devre. ikinci yarı bambaşka bir samsun vardı. çok pas yaptık çok şut çektik ama yine gol yapmada başarısız olduk. sonuçta 3 puan önemli ve güzel. ikinci yarıdaki futbol ışık verdi. yanlız canberkin savunduğu sağ tarafa takviye yapılmalı. iyi niyetiyle çok mücadele ediyo tamam ama o mevkinin adamı değil ortanın sağında oynamalı bence orda çok faydalı olur.

mimar55

>l<Ya harbiden rahat rahat uyutacaksiniz bu 3 puanla cok tessekkurler samsunsporum  :kanka:

mehmet yılmaz

Göztepe mücadelesinde galip gelmek için pek çok sebebimiz bulunuyordu. Üç puan bizim için daha farklı anlamlar da taşıyordu. Çok şükür, sadece rakibimiz değil makus talihimizi de mağlup ettik. Özellikle maçın ikinci yarısında takımımız çok etkili, baskılı bir oyun sergiledi. Bence daha farklı bir skor olabilirdi. Yine de kazandığımız için memnunuz. Geçen hafta da söylemiştim, Tavşanlı deplasmanındaki bozuk zemin, yeni transferlerle oyun yapısı değişen takımımızı olumsuz etkilemişti. Artık galibiyetlerin devam edeceğine inanıyorum. Takımımız o psikolojik eşiği atladı.

Futbolcularımızı ve teknik heyetimizi tebrik ediyorum. 'Altını çizmek istediğim şeylerden birisi de tribünlerimiz. Çünkü o güzel tablo Süper Lig'de şampiyonluğa oynayan takımlara bile zor nasip olurken biz bu maç öncesinde, PTT 1. Lig'de 17. Sıradaydık. Şurası kesin; Samsunspor, bu şehrin ruhunda var. Sonuçta taraftarımızın mutluluğu bizleri de mutlu etti. İnşallah daha güzel günler bizlerle olacak. Bu galibiyet Samsunspor'u gerçekten seven herkese armağan olsun.

minci

Başkanım maçtan sonra soyunma odası nasıldı? Biraz anlatabilirmisin?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: minci - 28 Ocak 2013, 02:07:17
Başkanım maçtan sonra soyunma odası nasıldı? Biraz anlatabilirmisin?

Bana mı dedin? :)
Başkanım gibi ifadeleri pek üstüme alınmıyorum, sen hocam de daha makbule geçer :)

Soyunma odası aynı maç sonu sahadaki gibiydi. Şarkılar söylüyordu çocuklar, herkes birbirini tebrik ediyordu, üzerlerindeki baskı kalktı. Güzel bir ortamdı. İnsallah daim olur.

minci

Alıntı yapılan: samsuni - 28 Ocak 2013, 02:14:46
Bana mı dedin? :)
Başkanım gibi ifadeleri pek üstüme alınmıyorum, sen hocam de daha makbule geçer :)

Soyunma odası aynı maç sonu sahadaki gibiydi. Şarkılar söylüyordu çocuklar, herkes birbirini tebrik ediyordu, üzerlerindeki baskı kalktı. Güzel bir ortamdı. İnsallah daim olur.
Teşekkürler. Yani takım olmuşuz gibi.

mehmet yılmaz

babasamsunlu

O değilde Dilaver Nasıl koyduk Birader  :kanka: :kanka: :kanka:

baha55

yaaa bir pazartesi bu kadar mı güzel  başlarrrr... Teşekürler SAMSUNSPOR...

samsunsporlu1994

28 Ocak 2013, 10:11:31 #344 Son düzenlenme: 28 Ocak 2013, 10:16:21 samsunsporlu1994
Göztepe maçında çok iyi mücadele ettik. Futbol adına yapılması gereken ne varsa sahaya yansıttık. Göztepenin pozisyonu yok dersek haksız sayılmayız herhalde. Samsunspor cephesinden bakarsak sezon başından beri en kaliteli futbolumuzu oynadık. Sahada ne yaptığını bilen, yardımlaşan, pas trafiğini iyi yapan, set oyununu oynamaya çalışan, ortaya bir fark koyan Samsunspor vardı. Özellikle dikkatimi çeken bir şey vardı o da yeni transferlerin takıma uyumuydu. Mustafa Kayabaşı,Fatih Şen ve Dimitrov takıma inanılmaz katkı sağlıyorlar. Cemil Adıcan ve Ercanı da unutmamak lazım. Abdulkadir elinden geleni yaptı zaman zaman etkili oldu, gelecek haftalarda uyum sürecini atlattıkça daha iyi olacaktır.