PTT 1. LİG 19. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Göztepe

Başlatan berusa55, 20 Ocak 2013, 16:31:47

« önceki - sonraki »

Kaya

Çarşamba taraftarının özverisini,desteğini ve takıma olan sevgisini ayakta alkışlıyorum..Yalnız ortada şahsi fikrim bütünlüğü bozan bir durum var..Biz senelerdir tribünü kırmızı-beyaza boyamaya çalışıyoruz.Malum Yeşil-beyaz renkler tribün içinde çok ayırt edici oluyor.Bana göre kırmızı-beyaz giyinmeli çarşamba taraftarı..

Maça gelirsek,rakibi boğar alırız 3 puanı.

Desiqner

Alıntı yapılan: Kaya - 26 Ocak 2013, 18:01:16
   Çarşamba taraftarının özverisini,desteğini ve takıma olan sevgisini ayakta alkışlıyorum..Yalnız ortada şahsi fikrim bütünlüğü bozan bir durum var..Biz senelerdir tribünü kırmızı-beyaza boyamaya çalışıyoruz.Malum Yeşil-beyaz renkler tribün içinde çok ayırt edici oluyor.Bana göre kırmızı-beyaz giyinmeli çarşamba taraftarı..

Maça gelirsek,rakibi boğar alırız 3 puanı.

Katılıyorum hocam.Çarşambaspor polarları,Çarşambaspor atkılarını geçtim ; Tavşanlı deplasmanında Çarşambalılar tezahürat uyumunu bile bozdular.Amaçları destek vermekmi köstek olmakmı bir düşünmeliler.Yinede Samsunspor'umuza destek verdikleri için sonsuz teşekkürler...

ErkÇay55

Arkadaşlarıma bende aynen katılıyorum.Samsunsporun renkleri Kırmızı Beyaz Siyahdır.Yeşil Renk uyumsuzluk yaratıyor diyle düşünüyorum.Tavşanlı deplasmanında tribündeki uyumusuzluk apaçık ortadaydı.

feticalik

o değil de pide için kimseden ses çıkmadı  :rulet:

FaTiH_HaN

26 Ocak 2013, 20:58:47 #109 Son düzenlenme: 26 Ocak 2013, 21:12:26 FaTiH_HaN
Çok iyi bir futbolla 3 puanı alacağız, belki bahanesi olmaz ama tavşanlı maçındaki zeminde teknik futbolculardan kurulu hiçbir takım top yapamazdı, yeni transferlerin görücüye çıkacağı maç olacak inşallah 3 puanı alıcaz. Bu maç için tek korkum maça temkinli başlayarak rakibi cesaretlendirmemiz olur benim için, başlangıç düdüğüyle birlikte ilerde basıp oyunu yıkarsak teknik oyuncularımız skoru ilk yarı yaparlar, ilk yarı öne geçersek fark bile gelebilir.

ismail

Alıntı yapılan: samsunum - 26 Ocak 2013, 16:01:20
aynı şekilde bafradan da organizasyon var   >l< >l<

Samsun & göztepe macına gıdıyoruz PAZAR SAAT 11,00 ALPARSLAN TURES PARKI YANI
4 . Mınıbus doldu 5 . Mınıbus ıcın saldır cadde Pazar gunu Samsunsuporumuza tam destek

bafraspor facebook sayfası

bende caddeyle bu sene ilk maçıma geliyorum inşallah :))

Var mı Senden Öte

ya 3puanı alıp ayakta alkışlanırlar ya da
gecen seneki antep maçı sonrasındaki olay olurlar
oyuncular bunun bilincinde olmalı şerefi için kazanmalı..

teksas3455

Twitter'da gördüm biri yazmış Ahmet Arı, Erdem Şen ve Kere yarın 18 kişilik kadroda yok demiş.
Cezalı veya sakatlar mı?

King1965

mehmet yılmaz

Allah'ım, kazanalım artık..
Bitsin şu talihsizlik.

celebi

Burak55

Maç bitiminde lütfen konuşamasın şu göztepeliler! Gerçi 5 atsak bile konusurlar ya, neyse :)

oguz_5528

europe_55

Haydi SAMSUNSPORUM artik galibiyet vakti...  samsunspor_x
Allah utandirmasin...

_SoN_

arkadaşlar maçı tv vermeyecekmi facebook sayfasında tv yayını yok diye yazıyor devamlı,maça gidemeyenler ne yapacak,neden verilmiyor tv de.