PTT 1. LİG 19. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Göztepe

Başlatan berusa55, 20 Ocak 2013, 16:31:47

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Her hafta ayrı umutlanıyoruz ama bu sefer olacak inşaallah

King1965

Yapıldı İhale Satıldı göztepe Sözde Aliağa Harbiden Kestane Teneke yalısı İmam Yalakası Formandaki Arma Bile ÇAKMAAAAA ÇAKMAAAAAA ÇAKMAAAA...

Yeni beste - Formandaki Arma Bile Çakma - göztepe Maçına Özel!

55(tuncay)55

Var mı Senden Öte

dananın kuyruğunun kopacağı maç kesinlikle 3 puan almalıyız.bu arada internet ortamında taraftarlar arasındaki muhabbeti görüyorum da utanıyorum bundan 10 sene önce göztepelileri samsunda gezdirmiştik yeni nesil ergenlerin yaptıklarına bak birde şu bizimkilerin videolarınıda gördüm tam ayar oldum yazık bir senede bukadar mı tribün kalitesi düşer.

SSKLA

mehmet yılmaz

Ama once hapay'in seni yeni karakoldan almasi gerekir :)  takimdaki hava cok iyi. Herhangi bir sorun yok. Insallah butun bunlar sahaya da yansir ve bu is tamamina erer.

fanatik samsunsporlu

King1965

Bu hafta maratonda izlemicem bu sefer totemi böyle yapcam arkadas :D  Ben kale arkasında izledigim çogu macı kazanıyorduk bız yarın kaledeyim :) özledim orada tezahurat yapmayı

feticalik

Abiler yarın maçtan önce toplansak pidemizi yesek stada beraber gecsek falan

burakbas

berusa55

ÇARŞAMBA, SAMSUN'A AKACAK

Çarşambaspor'un cezası nedeniyle bu haftaki 1930 Bafraspor maçının seyircisiz oynamasını fırsat bilen Yeşil-Beyazlı taraftarlar Samsunspor'a destek vermek için Samsun'a akın edecekler

ÇARŞAMBASPOR CEZALI
Çarşambasporlu taraftarlar Samsunspor'a destek vermeye devam ediyorlar. Pazar günü Çarşamba'da oynanacak olan Çarşambaspor-1930 Bafraspor maçının seyircisiz olması nedeniyle Yeşil-Beyazlı taraftarlar Samsun'a akın etmeye hazırlanıyor. Yeşil-Beyazlı taraftarlar konvoy eşliğinde 19 Mayıs Stadı'na gelecekler.

HAYDİ MAÇA
Pazar günü saat 12.00′de Çarşamba havuz başından Samsun'a hareket edeceklerini belirten Çarşambaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Uğur Çapkın, "Samsunspor ile Çarşambaspor bizim sevdamızdır. Bu iki takımımızın her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu maça gelmek isteyen herkesi toplanma yerimize bekliyoruz" dedi.

Kaynak

samsunum

aynı şekilde bafradan da organizasyon var   >l< >l<

Samsun & göztepe macına gıdıyoruz PAZAR SAAT 11,00 ALPARSLAN TURES PARKI YANI
4 . Mınıbus doldu 5 . Mınıbus ıcın saldır cadde Pazar gunu Samsunsuporumuza tam destek

bafraspor facebook sayfası

cgr

Çok güzel haberler. İki büyük ilçemizden, bu şekilde taraftar desteği gerçekten insanı duygulandırıyor.

Uzun zamandır bu tarz şehirde bütünleşme olmamıştı. Umarım bu destek sürekli devam eder...

lato

Dün sabaha doğru zor uyudum rüyamda 1-0 veriyorduk maçı. Allah büyüktür, rüyaların tersi çıkar der büyükler inşallah 1-0 olsun bizim olsun. Yarın o stad Samsun sesleriyle 90 dk inlemeli. Maraton o kıvılcımı bir alırsa göztepe top felan oynayamaz..

ahmetsefa55

gol yemeyiz diye dusunuyorum.
ama gol atmak icinde sut cekmemi lazim.
kaleyi bulan sut sayisini artirmamiz lazim.
bu da ceza sahasi onundeki organizasyonlar sayesinde olabiliyo tabi.