PTT 1. LİG 19. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Göztepe

Başlatan berusa55, 20 Ocak 2013, 16:31:47

« önceki - sonraki »

Gorkem

1-0 olsun bizim olsun,artık galibiyet zamanı.

55(tuncay)55

samuray

tabiki 3 puan eksini düşünmek bile istemiyorum 3 puan dışındaki her sonuç bizim için tehlike çanlarının çalıyor olması demektir

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: samuray - 24 Ocak 2013, 21:06:27
tabiki 3 puan eksini düşünmek bile istemiyorum 3 puan dışındaki her sonuç bizim için tehlike çanlarının çalıyor olması demektir
:(

mimar55

İyi düşün iyi olsun yaa ne alakası var kazanırlar artık ayıp ama dimi zaten biz hep puan aldığımız takımlardan puan alırız gelenek oldu bence patlama bile yapabilirler insallah

Karabudun

Bu kadar beklediğimiz yeter! ALLAH'ın izni ile kıvılcım alacağımız maç bu maç olacak. Kısmetse sezonun en güzel maçlarından birini izleyeceğiz. :ok

samuray

inşallah öyle olurda yayın yine trtweb ya bu kaçıncı maçımız sürekli trtweb yayını bizi kanser edecekler ya  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

King1965

kazanacagımıza ınanmak ıstıyorum olmuyor ama yıne iddaa ' da Samsunspor'uma verddm.

kumköylü ahmet

Bu Macdan cok umutluyum seytanin bacagini kirmamiz lazim..Galibiyetden baskasi Beni Yikar..Insallah Alacagiz..Yeni transferlerimizi Bu macda degerlendirip notlarini verecegiz.O sahaya Cikdiginizda Yeni Gelenler Anlayacaklardir Hanki takima Geldiklerini Ona Görede Oynamalilar.Biz Sevdimmi Tam severiz Sevdirin kendinizi Bize..Tek hedef Galibiyet olmali..Ogün herkez elinden gelenin fazlasini yapmak zorunda Basarilar Samsunspor ùm

doðan

Valla maçlarla ilgili hiç rüya görmezdim ama bu maç rüyama girdi , 2-0 aldık maçı hatta 2. golü Cemil kafayla attı ...
allah utandırmaz inşallah...

teksas3455

Her maç, bir hafta boyunca burada yazıyoruz, tartışıyoruz, umutlanıyoruz sonu hüsran oluyor.
Allah'ım bu sefer gülsün yüzümüz çok şey mi istiyoruz nolur  :(  :(  :(  :(  :(

millwall

King1965

BU MAÇA İNANDIK !!! SONUNA KADAR SAVAŞ !!!

samuray

ga li bi yet başka sonuç duymak istemiyorummmmm

King1965

http://www.facebook.com/Ptt1.Lig1

sayfayı sıkayet edebılırmısınız ? paylasılan seylere baktıgınızda anlarsınız