88- Mustafa Kayabaşı

Başlatan King1965, 04 Ocak 2013, 16:38:59

« önceki - sonraki »

seyf55

cembaba

İlk maçlarda insiyatif almasıyla iyi bir oyun oynuyordu. Fakat son haftalarda tam anlamıyla oyunun akışını bozdu. Ayağında çok top tutuyor. Kafası sanki burada değil. Dün de berbat oynadı :(

brigand

İstesin ligin üstünde oynar. Var bunlarda birşey de tam olarak öğreniriz yakında.

seyf55

bu kadar maç bitse de gitsek havası neyden kaynaklı acaba?

sadece55

Tenten Mustafa Lakabı Ama kendisi Tıntın Mustafa

Theofanis Gekas

cem 55

bi insan her topu ezermi ya gereksiz ayagında top tutmalar hep hatalı paslar boş boş laf olsun diye yalandan topa ayak uzatmalar bıktırdın artık ya

RT55

cavcav dan hayır beklersek...

orucreis

hele şükür kaybol git göz görmesin seni ya

cany

18'e bile almamak lazım bunu :kafa:

kalptenþimþek

21 Nisan 2013, 16:42:17 #130 Son düzenlenme: 22 Nisan 2013, 23:01:28 kalptenþimþek
serkanla ikisini halısaha takımına almam, okadar yani..

ngonge

Top kaybında birinci, pas yüzdesi %20 falan.

Geldiğinden beri 11'de oynuyor bu adam, ne yaptı da hala tercih ediliyor merak ediyorum.

Yerine Doğan, Kemal falan oynasa %100 daha faydalı olurlar.

FaTiH_HaN

İnsan aptal olmasın, ilk maçlarında gösterdiği performanstan sonra nasıl bu duruma düşürür insan kendini, takımı da geçtim insan kendi için oynar, sezon bitiyor, bi kendini göster pas yap, şut at, bişeler yap bu kapasiten var, git balıkersirde oyna bu saatten sonra kimse güvenmez sana, bilerek takımı baltalamaya çalışsan ancak bu kadar yapabilirsin.

fanatik samsunsporlu

kaç haftadan beri çekilecek gibi değil

ercan0655

Seni transfer ettiğimizde herçekten sevinmiştim işe yarar bir adam geldi diye ama ne oldu kiralık geldin diye sakatlanmamak adına mı bu kadar salakça oynuyorsun, olmayan takımı bozuyorsun top eziyorsun, kalitenin bu almadığını düşünüyorum ama neden böyle oynadığını çözemiyorum özüne dön adam gibi oyna.  :x((