88- Mustafa Kayabaşı

Başlatan King1965, 04 Ocak 2013, 16:38:59

« önceki - sonraki »

oguzhann555

Aynen ilk rakibine çalım attıktan sonra iyi ara pası verebilcek kabiliyete sahip ama nedense göremedik hala. :suslen:

elexir

Bu gün abdül de mustafada musa sinanda çok top ezdiler demekki pas atacak adam bulamadılar,

beşnumara

Haftaya taraftarin önünde oynarsin sen. diger maclari salla zaten ne önemi var ki? kafaniza göre takilin olum kendinizi pazarlayin piyasa yapin etiket yapın Samsunsporda.

GökhanÇağlar

Biraz basit oynasa iki kat daha faydalı olacak ama topu alınca pas vermek bilmiyor.

beşnumara

Srn üc kisinin arasina gir yarın aksam çimbom çimbom diye sevin.. şut cekmeyi ben ögrenirim pas atmayi ben ögrenirim sen kasma kendini.

Shane_Falco

Halı sahada bir arkadaşım vardı.Top ayağına yakışır,topu iyi sürerdi.Fakat çalım yapmadan pas vermezdi.Soruncada ''2 kişiyi çalımlamadan pas veresim gelmiyor'' derdi.Mustafa'nın ayağına her top geldiğinde o arkadaşım gelir aklıma.

Velhasıl kelam arkadaşı uzun zamandır maçlara çağırmıyoruz...

red_white

seni orta sha diye oynatanın...

SametYılmaz55

hata bizde ilk başlarda bir iki maç oynuyorlar diye iki dakikada çok büyük futbolcu yapıyoruz.bir tarafları kalkıyor sonra sahada geziniyorlar

samsunmania

Transferler içerisindeki en büyük hayal kırıklığı.

5trawberry

10 olunca saymaktan vazgeçtim, dile kolay 10'dan fazla top kaybı.
Ortasahada top yapsın diye alınan adam, 3 maçtır attığı adım kadar top kaybediyor.

seyf55

son haftalar da tamamen bir hiç

teksas3455

Sen dertlenme Mustafa. Galatasarayın dün akşam Karabük'ü yendi ya gerisi önemli değil.
Sanane Samsunspordan, yat aşağı al paranı...

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: seyf55 - 14 Nisan 2013, 17:04:42
son haftalar da tamamen bir hiç
hangi maçta hic değildi ki

oguzhann555

İlk 2 hafta çok iyiydi şimdi yokları oynuyor.Yok yani onun yerine oynayacak adam da yokki.Onu çıkarsa dangalak Erdem'i alacak. :kafa: A2 den bitane ortasaha çıkarsak yokluklarını arattırmaz eminim.

berusa55

Tek kelime yeter bu adam için: Hikaye...