PTT 1. LİG 8. HAFTA | Samsunsporumuz-K.Erciyesspor

Başlatan King1965, 13 Ekim 2012, 21:22:57

« önceki - sonraki »

Sercan

Fatih bana katılıyon mu? Katılmıyon mu? :)))

ahmetsefa55

ben bulunduğumuz sırayı ve puanı kötü bulmuyorum.
toplama bir takımdan iyi bir başlangıç oldu bence.
ama bende erhan hocanın değişiklik konusunda geç kaldığını düşünüyorum.
şöyle düşünün ligin lideriyle oynuyoruz.adamlar deli gibi paslaşıyorlar.
musa sinan ve musa aydın 65 den sonra tamamen bittiler.
65 de canberk i alsaydı 75 te de ilyası alsaydı bence yine bir ihtimal kazanabilirdik.
ama erciyesten alınan 1 puan önemli ve iyi.tabi ki bizim gibi bir toplama takım için.
denizliye koyar gider adanaya koyar dönüşte karşıyaka ya da basarız diyorum.

3 te 3 ün ilk maçı denizli maçıdır.

mimar55

Yenmek kadar yenilmemekte onemlidir ikinci yari ciktik super lige unutmayalim ve dahaca bu takim kac kere kaybetdi dusunmek lazim. Takim kosmayi birakmaya basladi bu kotuye gidis demek takim ruhundan cok inanmak lazim kazanmak icin inanmadik ki kazanalim ama genede yenilmedik baskandan ben atak bekliyorum sonucta taraftar ustune duseni yapdi

maço

10. haftadan sonra takım olacağız sabretmemiz lazım ligin en iyi top oynayan takımına pozisyon vermedik ,
erdemi eleştirenler var ancak erdem rakibin 11 numarasını kitledi,ilerde final pası yapamadılar böylece, iyi mücadele ettik,
ancak rakip erciyes gerçekten çok iyi ,böyle oynamaya devam ederlerse açık ara şampiyon olurlar,

denizliye bastıktan sonra kimse tutamaz bizi

celebi

Alıntı yapılan: maço - 22 Ekim 2012, 13:29:00

denizliye bastıktan sonra kimse tutamaz bizi

BEN ŞAHSEN İNANAMIYORUM ARTIK YA

samsunsporlu1994

Kendi fikrimdir bu sene bu takımdan ve bu yönetimden kimse birşey beklemesin. Bu yönetim bizi başarıya götürecektir ama zaman ve şehrin vereceği destek çok önemli. 39 Trilyon borcun altına bu insanlardan başka kimse girmezdi. Bu sene orta sıralarda ligi bitirip seneye nokta transferlerle ancak bu takım play-off ya da ilk 2 için oynayabilir. Bende play-off oynayabiliriz seri yakalayabilirsek demiştim ama bunu tamamen taraftarlık duygularımla söyledim. Ha bu senede ilk 6ya giremeyeceğiz diye de birşey yok. Futbol bu belli olmaz. Erhan Hocayı gönderip kimi getireceğiz. Bizim bu sene için hoca değiştirme lüksümüzün olduğunu düşünmüyorum, hocaya devre arasına kadar zaman vermek gerekir. Devre arasında vaziyet neyi gösteriyorsa yönetimle konuşulur ve belli kararlar alınır. Daha ligin başındayız 8-9 maç daha beklemek lazım bazı kararları almak için.

CeLL-O

city ultras

malasef taraftar arasinda hicbir organize yok galiba,tv dan öyle gözüküyordu cok pasiv kaliyorlar,herkez kendi kösesine cekilmis,birtürlü destek vermeye urasiyor ne oldu belli degil ama...aslinda samsunun cok saglam taraftari var  ama farkinda degliz  üzülüyorum bu duruma..

CurvaSs

Alıntı yapılan: city ultras - 22 Ekim 2012, 18:38:32
malasef taraftar arasinda hicbir organize yok galiba,tv dan öyle gözüküyordu cok pasiv kaliyorlar,herkez kendi kösesine cekilmis,birtürlü destek vermeye urasiyor ne oldu belli degil ama...aslinda samsunun cok saglam taraftari var  ama farkinda degliz  üzülüyorum bu duruma..

gurbetteki arkadaşlarımız doğal olarak tribünlere biraz uzaklar. hak veriyorum onlara ama tribün gruplarımız, yani çokça tribün gruplarımız, baya bi' fazla tribün gruplarımız var. birisinde davul sayısı adam sayısından fazla, birisinde adam sayısı fazla çıkan ses sıfır, diğeri bir şeyler yapmaya çalışıyor, bir tanesi 80'lerden kalan bestelerle yolunu bulmaya çalışıyor. beste girelim desen çalınan davullardan anlaşılmıyor. maratona kimse hakim değil. eskiden şirinler hakimdi atmosfer oluşturuyorduk. şimdilerde kalabalık yine aynı kalabalık, hatta tribün gruplarını toplasanız kale arkası dolar ama nitelikli kalabalık değil. yapacak bir şey yok maalesef. birkaç sene geriye gittik tribün olarak ama elden bir şey gelmiyor...

King1965

Alıntı yapılan: CurvaSs - 22 Ekim 2012, 18:42:14
gurbetteki arkadaşlarımız doğal olarak tribünlere biraz uzaklar. hak veriyorum onlara ama tribün gruplarımız, yani çokça tribün gruplarımız, baya bi' fazla tribün gruplarımız var. birisinde davul sayısı adam sayısından fazla, birisinde adam sayısı fazla çıkan ses sıfır, diğeri bir şeyler yapmaya çalışıyor, bir tanesi 80'lerden kalan bestelerle yolunu bulmaya çalışıyor. beste girelim desen çalınan davullardan anlaşılmıyor. maratona kimse hakim değil. eskiden şirinler hakimdi atmosfer oluşturuyorduk. şimdilerde kalabalık yine aynı kalabalık, hatta tribün gruplarını toplasanız kale arkası dolar ama nitelikli kalabalık değil. yapacak bir şey yok maalesef. birkaç sene geriye gittik tribün olarak ama elden bir şey gelmiyor...

tek derdimiz tribun olsa keşke

CurvaSs

Alıntı yapılan: King1965 - 22 Ekim 2012, 18:48:05
tek derdimiz tribun olsa keşke

emin ol eski tribünlerimiz olsa içerde berabere kaldığımız 3 maçtan 2'sini alırdık.. tabi ki tek derdimiz tribün değil ama önemli bi' dert bana göre. maçla ilgili her şey konuşulmuş zaten.

city ultras

ben herzaman heryerde tribün sevdaliyimdir,hayitimda okadar cok tribünlere katildimki,mac sonunda skordan bille haber yoktu 8)

lato

Bizim tribünler herşeyiyle on numara tek eksik kendi aralarındaki uyumsuzluk biri kale arkasında farklı bağırır diğeri maratonda farklı bağırır grupların birlikte hareket etmesi lazım yoksa duyulan tek şey uğultu oluyor

King1965

bu tribunlerle ilgili çok kez konuşuldu ama hep bosa konusuldu bende sızler gıbı tribunlerin uyumlu bir bütün olmasından yanayaım ama öyle birsey hıc bır zaman olmaz eminim.. tüm tribunler bir bütün olsa saten rakip oyuncular rahat futbol oynayamaz

CurvaSs

Alıntı yapılan: King1965 - 22 Ekim 2012, 19:06:37
bu tribunlerle ilgili çok kez konuşuldu ama hep bosa konusuldu bende sızler gıbı tribunlerin uyumlu bir bütün olmasından yanayaım ama öyle birsey hıc bır zaman olmaz eminim.. tüm tribunler bir bütün olsa saten rakip oyuncular rahat futbol oynayamaz

hocam tribünlerle ilgili birleşme naraları atmıyorum. emin ol tribün gruplarını çok iyi tanıyan biriyim. arkadaş almanya'da sanırım ve televizyondan izlediği kadar bilgi sahibi. ben de yüzeysel olarak biraz daha bilgi vermek istedim. olayların iç yüzünü yazmadan, birleşme naraları atmadan. sonuçta gurbettekiler de "geçen senelere göre neden tribünlerimiz geri gitti?" sorusunun cevabını kısmen de olsa duymak isterler.