PTT 1. LİG 8. HAFTA | Samsunsporumuz-K.Erciyesspor

Başlatan King1965, 13 Ekim 2012, 21:22:57

« önceki - sonraki »

cembaba

Bence oyunun hakkı beraberlikti. Ne çok fazla pozisyona girdik ne de onlar çok gol pozisyonuna girdi. Maçın hakkı beraberlikti. Musa Aydın ve Musa Sinan görüşlerine katılıyorum. Fakat 'Erhan Hoca gitsin' görüşlerine katılmıyorum. Elinde çok iyi oyuncular veya maçı koparabilecek bir forveti vardı da mı oynatmadı. Yok. Elindeki oyuncular bunlar. Değişiklik konusunda geç kaldı. Ama Erciyes'ten 1 puan iyidir düşüncesi ile maçı bitirdi. Değişiklikler de bu yüzdendi. Yenemiyorsan, yenilmeyeceksin. Denizli maçını mutlaka kazanmak zorundayız.

Attığımız gol çok organize bir goldü. Tebrikler bu arada. Güzel goller atıyoruz bence.

ChucKeR

yenemeyeceğimizin hükmünü çok erken verdik. 30.dakikadan itibaren yenilmemeye kastık.  puan kazanmak kadar taraftara iyi bişeyler izletme kaygısıda taşımak gerekiyor. keşke deneseydik de yenilseydik, belli ki yukarılarda bi hedefimiz yok, görsel bişeyler olsun bari.

Tufan

Cem babacan İlyas'ı Şenol'u 70te alsaydı hoca öyle berabere kalsaydık yazdıklarına eyvallah derdim ama kulübe bu kadar mı yetersiz. Ben dün gibi hatırlıyorum Şenol'un oynadığı her Samsun deplasmanında bize sıkıntı verdiğini, kondisyonu 20dkyı da mı kaldırmaz bence her türlü oynar.
Ben sanırım duygusalım bu konuda bu ligte içerde hiç bir maçta beraberliğe oynamayı, zaman geçirmeyi falan kabullenemiyorum.

Ollivanders

Peki denizlispor u yenemedik diyelim daha sonra ne olacak ? Polyannaciliga devam mi edeceğiz ?  Yeni kurulan bir takımız mi diyeceğiz. 9. Hafta oynaniyor olacak. Bence artık ciddi ciddi düşünmenin vakti geldi. Düşer dediğimiz adana demir 3 maç 10 gol 9 puan aldı.

Shane_Falco

2.yarılarda tamamen yokları oynuyoruz.Şuan en iyi oyuncumuz dediğimiz Musa Sinan bile en 2.yarı sahada yok.Kondisyon eksikliği midir,psikolojik midir bilemicem ama ilk yarı canavar 2.yarı süt dökmüş kediyiz.

Şuanlık hocanın gitmesi yönündeki önerilere pek katılamayacağım ama en azından dk 60-70 Musalardan biri çıkıp oyuna Canberk'girseydi süratından faydalanabilirdik bu tarz hata diyebileceğimiz bir kaç şey daha sayabiliriz ama sanırım hoca lider diye Erciyesi gözünde büyülttü.

Yediğimiz golde hata bence Ozanın.Musa zaten topa hamle yapmak için geliyor onun topa atlayacağı belli.Ozanın orada kademeye geçmesi gerekirdi.Adam topu bir çekti 2 oyuncu pazara gitti.Şansına da top sadece direğin dibine gitse gol olacak bir şut o topunda gireceği tuttu.Az defans hatası yaptığımız maçlardan biriydi.

Yedek kulübesinden biraz daha fazdalansan bizim için iyi olacaktır.Uğur Tülümen'i pek fazla düşünmüyor sanırım hoca.Ayrıca şu Bursa'dan gelenlerde artık kendilerini futbola verse takıma bi hayırları dokunsa iyi olacağız...

binikalamadım

65 - 75 - 85 de isabetli üç oyuncu değişikliği galibiyeti getirebilirdi...

Baskent_Samsunspor

erhan hoca ile olmayacak bu iş hedef ligde kalmak ise devam edebilir.

celebi

samsunsporlu1994

Bu sene hedef orta sıralarda ligi bitirmek zaten. Hoca ya da başkan play-off ya da şampiyonluktan bahsetmedi hiç bir zaman. Bu mali krizde zor uğraşlarla kurulan bir takımla başladık lige. Kendi adıma konuşmak gerekirse ben bu takımın bu sene ligi orta sıralarda bitirmesini başarı olarak kabul ederim. Hedefe oynayacaksak bunun zamanı olmalı diye düşünüyorum. Bir dahaki sene daha sağlıklı yapılanma ile hedefe oynanabilir ancak bu sene zor diye düşünüyorum. K.Erciyesspor maçına gelince bilmem sizin dikkatinizi çekti mi takım olarak çok top kaybediyoruz. Maç boyunca saydım savunmadan çıkarken sadece Lokman'ın kaybettiği 8-9 tane top var. Hocanın 90.Dakikada deplasman takımı gibi oyuncu değiştirmesini anlamış değilim,orada ne yapmaya çalıştı onu hocamıza sormak lazım. Oyun olarak ne K.Erciyesspor bize üstünlük kurabildi ne de biz onlara. Maçın hakkı beraberlikti. Son olarak hocanın yollanması şeklindeki yorumlara katılmıyorum. En azından devre arasını beklemek lazım diye düşünüyorum.

##kdc##

Oyuna sonradan giren oyuncularımız Adem-İlyas-Şenol. Üçüde iyi niyetli futbolcu Allah razı olsun.
Erhan Hoca'ya sallamaya başlamışız ama siz olsaydınız ne yapardınız. Karşınızda ligin en iyi organize olmuş takımı var. Senin oyuna etki edebilecek yedek oyuncun yok. Tamam beraberlikler artık can sıkıyor ama yok Erhan Hocayla olmayacak bu işler, yok hedef ligde kalmak mı falan. Hepinizin görüşlerine saygı duyuyorum ama bu takım kümede kalmaya da oynayabilirdi bu sene. Kimsenin de bişey demeye hakkı olmazdı bence. Kulubeden oyuna fayda sağlayacak bir tek oyuncumuz yok. Sahadaki kadroda bile sırf 11 tamamlansın diye oynayan adam var. Erhan Hoca onları bile fayda sağlasınlar diye yağlıyo ballıyo motive ediyo. Erhan Altın gibi hocayı zor buluruz biz bi daha.

Recep

çok karamsar olmamak lazım ama çokda iyimser görüyorum buradaki yazılanları görünce
ama puan cetveline ve bide yapılan saçma sapan oyuncu değişiklilklrine yada yapılamayan değişikliklere  bakılırsa dibe doğru gitmekteyiz beraberliğin savunulacak hiç bi tarafı yok Kalpar zamanında golu atıp üstüne yatardık galibiyeti korumaya çalışırdık şimdi ise beraberliği korumaya çalışıyoruz yok böyle saçma sapan bir iş ya yenemiyorsan yenilmeyeceksin kabul ama biz hiç yenmeyi denemiyoruz ki hiç kimse bu takımdan üstün değil Hoca Samsunluymuş banane ya bu takıma top oynatsın işini çalışsın 90. dakikada şenolu oyuna sokup adamıda bitirmesin
bu heyecansız futbol yüzünden maçları seyretmek ızdırap olmaya başladı artık zaten tribüne gelen taraftar belli bu gidişle onuda yavaş yavaş kaybedeceksiniz ruh yok mücadele yok yazık çok yazık

Serkan

hocayı filan ****** edelim de 3 ay önce 2 adam vardı bu takımda yüklenmemek lazım bu kadar ;

FaTiH_HaN

Kimsenin iyi niyetine söz etmeye hakkımız tabiki olamaz. Ama herkes görüyor bunu ligdeki tüm takımları yenebilecek güçteyiz, net. Her takıma gol atıyoruz, her takıma karşı mücadele olarak üstünlük sağlıyoruz, her takıma karşı skor olarakta öne geçiyoruz ama bir türlü galibiyeti koruyamıyoruz, bence bunda hocanın taktiksel anlayışının payı var ama bir o kadar da şans faktörü var. Arkadaş 100 tane şut çeksen topu oraya gönderemezsin, adam vurdu şak diye girdi.

Biliyoruz yedek kulübemiz çok zengin değil, skoru ve oyunu değiştirebilecek kalitede oyuncu yok ama olay sadece oyunu değiştirmek değilki, 85'den sonra oyuna alınan oyuncunun kendini gösterebilme yada kondisyonunu yükseltebilme şansı var mı, yok. 90+4'de oyuna giren oyuncunun bi katkı sağlama maçın seyrini değiştirme şansı var mı, o da yok. 70. dakikadan sonra oyundan düşen oyuncularımız belliydi ve Kayseri o dk dan sonra bize bariz üstünlük sağladı.

Sonuç olarak yensek çok çok güzel olacaktı, dolu tribünler önünde alınacak bir galibiyet takımın kendine güvenini de artıracaktı ama olmadı, sağlık olsun, inşallah Denizli maçında şeytanın bacağını kırarız.

özkan

22 Ekim 2012, 11:20:45 #224 Son düzenlenme: 22 Ekim 2012, 11:49:41 özkan
Şöyle baktığın zaman denizliyi yendiğimiz zaman potadayız,amahoca güven vermiyor işte.O şutları gol olmasa adamların,her türlü erciyes golü bulacak pozisyonları yaratır bulurdu da o golü.

Hocanın maçlardan önce çakallıda yürek kavurma yemesi bişeyleri değiştirebilir.