11 - Musa Sinan Yılmazer

Başlatan Tufan, 27 Ağustos 2012, 14:41:04

« önceki - sonraki »

lato

Gününde olunca maç kazandıran gününde olmayınca takımı eksik bırakan bir isim. Helal olsun bugün çok iyiydin şahsen beni de yanılttın ama inşallah bir istikrar yakalarsın sol kanat senin keyfine kalmış durumda ;)

teksas3455

iç sahada var dış sahada yok ama ne olursa olsun her maç gol atıyor ya anlamadım golü çeken bir özelliği var  8)

Kaya

Fiziki açıdan hazır değildi onu halletti..Bundan sonrası kendini oyuna vermesine bağlı.

cgr

Bi maç ya çok iyisin, ya da çok kötü :)

Rize maçında sürekli golü düşünerek çok hırslı oynadı, hatta bazı pozisyonlarda geriye bile yardım etti. Tebrikler...

fanatik555

tmm hızlısın golunu atıosun ama karsı karsıya kaldıgın pozisyonda kafanı kaldır sağına soluna bakda topu havaya dıkme bencil olma bu kadar

SametYılmaz55

içeride kaplan gibisin dışarıda yeni doğmuş kedi gibisin

Ahmeti

Bir var bir yok diyecem ama takım halinde öyleyiz

k3ukEr

Neyin artistliğindesiniz oğlum, topunuzu oyun.

SametYılmaz55

kendin bile neden 90 dakika sahada kaldığını anlamamışsındır herhalde

ChucKeR

Alıntı yapılan: ChucKeR - 03 Mart 2013, 17:38:19
valla ben bu musa sinanı izlemek istemiyom, onca hafta ne yapıyo da 11 kalabiliyo anlamış değilim.

kondüsyonu iyi diye oynatıyo dicem o da yok

kalptenþimþek

abdülkadir'in attığı golde musa sinan'ın ısrarla kaleciyi perdelemesini atlamak haksızlık olur.. futbolu çok bilen bizler o sırada bağırıyorduk çocuğa; OFSAYTTASIN LAYNN AUAA!!!

kamuri

samsunsporda top oynadığının farkına var da artık musa

Desiqner

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 03 Mart 2013, 21:05:28
abdülkadir'in attığı golde musa sinan'ın ısrarla kaleciyi perdelemesini atlamak haksızlık olur.. futbolu çok bilen bizler o sırada bağırıyorduk çocuğa; OFSAYTTASIN LAYNN AUAA!!!

Kaleciyi pozisyonda şaşırtan Musa oldu muhtemelen.Çok iyi oldu ya.Gol anını unutamıyorum :)

Burak

Bazen bir 10 dakika oynuyor sonra ara ara yok . Serkan Çalık daha iyi demeyeceğim ama bir maçta da 11 de denenmeyecek kadar kötü değildir sanırım.

hakan55

ferhat abinin dediği gibi futbolu çok iyi bilen biz bağırıyorduk.. o değil de bu çocuk anasına küfür edilecek naptı ne yapmadı..küfür edildikçe ben kötü oldum.. ben beğeniyorum musa seni devam böyle