PTT 1. LİG 2. HAFTA Göztepe- Samsunspor'umuz

Başlatan celebi, 25 Ağustos 2012, 22:12:27

« önceki - sonraki »

ChucKeR

AntZ

Alıntı yapılan: ChucKeR - 30 Ağustos 2012, 16:10:40
internette vermeyecek mi maçı

Alıntı yapılan: uçarlı - 30 Ağustos 2012, 18:40:47
önceden samsunspor.biz radyosundan anlatılırdı. aslında tam şuan anlatılacak maçlar. ilgi üst düzey olur. bununla ilgili birşey yapılırsa biz tarafından iyi olur.

TRT Web TV veriyor, televizyonda naklen yayınlanmayan bütün maçlar da TRT Web TV den yayınlanacak. Samsunspor.Biz radyo dan anlatıldığı zaman maçlar D-Smart tan yayınlanıyordu ve çoğu maçımızında canlı yayını yoktu. Şimdi gerek kalmadı.

samuray

trt.ye yükleneilm trt web den niye yayınlıyorlar ki  bir sürü kanalı var trt.nin ben şikayette bulundum fazlaca yüklenme olursa tv. kanallarından verirler belki :kafa:

mehmet yılmaz

Bizim takımın halen zamana ihtiyacı var. Güç kazanmamız lazım. Göztepe deplasmanından alınacak 3 puan muhteşem olur; 1 puan ise gayet iyi.

cgr

Suat Arslanboğa, son 2 sezonda 3 kez maçımızı yönetmiş...

SAMSUNSPOR  0-1 Kayserispor / Süper Lig
İ.B.B 3 - 0 SAMSUNSPOR  / Süper Lig

SAMSUNSPOR 3 - 0 Karşıyaka / Bank Asya 1.Lig

Sol Açık

Alıntı yapılan: cgr - 31 Ağustos 2012, 13:21:54
Suat Arslanboğa, son 2 sezonda 3 kez maçımızı yönetmiş...

SAMSUNSPOR  0-1 Kayserispor / Süper Lig
İ.B.B 3 - 0 SAMSUNSPOR  / Süper Lig

SAMSUNSPOR 3 - 0 Karşıyaka / Bank Asya 1.Lig

Ya o Kayseri maçı nasıl bir rezaletti!!! 1.dakikada gol yemiştik, sonra da çıkaramamıştık, Fink'in gole giden şutunun elle kesilmesini hakem es geçmişti (penaltı+kırmızı kart) vs... O maçta bu adama az sövmedim ben!

KotuCocuk55

Alıntı yapılan: Sol Açık - 31 Ağustos 2012, 14:13:42
Ya o Kayseri maçı nasıl bir rezaletti!!! 1.dakikada gol yemiştik, sonra da çıkaramamıştık, Fink'in gole giden şutunun elle kesilmesini hakem es geçmişti (penaltı+kırmızı kart) vs... O maçta bu adama az sövmedim ben!

hoca ikinci kayseri maci nasil bir kabustu asil, ah ekigho ahh,hala kafa orda!

twitter

berusa55

Roberts ve Mehmet kadroda

Samsunspor'u Göztepe maçının heyecanı sardı. Pazar akşamki zorlu mücadelede yeni transfer Roberts ile sakatlığı geçen Mehmet Sak da forma giyebilecek

Samsunspor, Göztepe maçı için bugün öğleden sonra uçakla İzmir'e gidecek. Başkanlığını Futbol Şube Sorumlusu Ali Kemal Gedikli'nin yaptığı kafilede 19 futbolcu yer alıyor. Yeni transfer Roberts ile Mehmet Sak da kadroya dahil edildi.

İZMİR YOLCULUĞU BAŞLIYOR
Samsunspor, pazar akşam Göztepe ile oynayacağı karşılaşma için yarın İzmir'e gidiyor. Sabah Nuri Asan Tesisleri'nde antrenman yapacak olan Kırmızı-Beyazlı ekip, saat 15.30'da ise Uluslararası Samsun Çarşamba Havaalanı'ndan uçakla direkt olarak İzmir'e gidecek. Kafilenin başkanlığını ise Futbol Şube Sorumlusu Ali Kemal Gedikli yapacak. Kırmızı-Beyazlı ekipte Göztepe maçı kadrosuna 19 futbolcu alındı. Bu arada takıma hafta içerisinde katılan yeni transfer Darryl Bevan Roberts ve ligin ilk haftasında oynanan Tavşanlı Linyit maçının kadrosundan sakatlığı nedeniyle son anda çıkartılan Mehmet Sak, Göztepe karşılaşmasının kadrosuna alındı.

Kaynak

Kaya

Mehmet Sak bize duran toplarda çok büyük üstünlük sağlayacak..Sol ayağını çok iyi kullanan bir oyuncu..Saha içinde maça kendini verirse de birkaç maç tek başına aldırabilir..Haydi koçlarrr galibiyet zamanı..ALLAH yolunuzu açık eylesin..

beşnumara

İlk yarı gol yemeyelim güzel şeyler olur. Allah yardımcınız olsun çocuklar.

Burak55

Samsun'dan 7 kişi ege üniversitesinin konservatuar sınavları için izmirdeyiz. Pazar gunu oradayız :)

King1965

Ayberk

Alıntı yapılan: Kaya - 01 Eylül 2012, 02:03:01
   Mehmet Sak bize duran toplarda çok büyük üstünlük sağlayacak..Sol ayağını çok iyi kullanan bir oyuncu..Saha içinde maça kendini verirse de birkaç maç tek başına aldırabilir..Haydi koçlarrr galibiyet zamanı..ALLAH yolunuzu açık eylesin..

Altaylı daa abi, bilenmesi lazım :D

maviay55

01 Eylül 2012, 18:14:07 #119 Son düzenlenme: 01 Eylül 2012, 18:21:36 maviay55
AlıntıGöztepe'den çekinmiyoruz

Samsunspor'da Teknik Direktör Erhan Altın, yarınki maçta puan alacaklarından emin. Altın, "Sahaya kazanmak için çıkacağız" dedi

Göztepe'nin iyi bir kadroya sahip olduğunu belirten Erhan Altın, "Ancak rakibimizden çekinmiyoruz. Futbolcularım sahaya çıkıp aslanlar gibi mücadele edecek ve hedefimize ulaşacağız" dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, hafta boyunca Göztepe'yi iyi analiz ettiklerini ve bu akşam sahadan üç puanla ayrılmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Rakibin iyi bir kadroya sahip olduğunu ifade eden Erhan Altın, "Zor  bir maç bizi bekliyor. Ancak kesinlikle Göztepe'den çekinmiyoruz. Sahaya puan veya puanlar almak için çıkacağız. 90 dakika boyunca oyun disiplininden kopmayıp istediklerimizi sahaya yansıtırsak amacımıza ulaşacağımıza inanıyorum" dedi.

TAM KONSANTRASYON
Göztepe'nin sezona mağlubiyetle başlamasının kendilerini aldatmayacağına dikkat çeken Erhan Altın, "Sahaya tam konsantrasyonla çıkacağız. Oyuncularımı maça çok iyi motive ettim. Hafta boyunca yaptığım toplantılarda rakibin eksi ve artı yönlerini futbolcularıma anlattım. Şimdi oyuncularım sahaya çıkıp aslanlar gibi mücadele edecek ve hedefimize ulaşacağız. Buna yürekten inanıyorum. İlk galibiyetimizi bu akşam almak için tüm gücümüzle mücadele edeceğiz" diye konuştu.

ADEM SARI SİFTAH PEŞİNDE
Ligin ilk haftasında gol atmayı başaramayan  Samsunspor'un forveti Adem Sarı, siftah peşinde. Tecrübeli futbolcu, Göztepe filelerini havalandırarak ligdeki ilk golünü atmak amacında. Karşılaşmanın çok zorlu geçeceğini bildiklerini kaydeden Adem, "Hocamızın söylediklerini başarıyla uygularsak mücadeleden istediğimiz sonuçla ayrılacağımıza inanıyorum" dedi.

haber

kalparinho korkulu rüyan geliyor  samsunspor_x :holey: