10- Adem Sarı

Başlatan Kaya, 01 Ağustos 2012, 16:26:45

« önceki - sonraki »

feticalik

tamam oyuncunuzu yuhlamaya devam edin diğer oyuncular da görsün taraftarın nasıl olduğunu ona göre oynasın. devam devam.

kuzey55

Alıntı yapılan: feticalik - 18 Kasım 2012, 20:17:02
tamam oyuncunuzu yuhlamaya devam edin diğer oyuncular da görsün taraftarın nasıl olduğunu ona göre oynasın. devam devam.

senden mi öğreneceğiz ne yapacağımızı arkadaş.kimse kimseye akıl vermeye kalkmasın.

fatihaltay55

geldiğinden beri en iyi topunu oynadı kendini azda olsa geliştirmeye mi itmiş yoksa eski takımı hırslı mı oynadı anlayamadım ama bazen çok saçma pas hataları yapıyor ve suç tamamen hocada adamı pas şut çalıştır o zaman adam 50 metre 2 kişiden sıyrıldı top sürdü helal olsun golde de güzel vurdu kafa ama çok pas hatası yaptı anlaşamadı yoksa adem iyiydi bugün  :ok

feticalik

Alıntı yapılan: kuzey55 - 18 Kasım 2012, 20:09:04
o pozisyonu kendi oluşturdu unutmayın demek ne saçma bişeydir yahu.ben girip pozisyon yaratacağım.,,

bu adam takımın forveti bugüne kadar ve bu maç  ne yaptı allah aşkına.kaleci yatmış adam topu gidip kalecinin kucağına atıyo. :kafa:

nasıl yorum yapacağımı senden öğreneceğim sanırım ?

Özür dilerim Adem Sarıya nasıl yorum yapmalıyım ?

kuzey55

akıl vermeden yap yorumunu

feticalik

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151308895770568&set=a.131449780567.137069.9218885567&type=1&relevant_count=1

Adamın golden sonra sevinirken formayı çıkarmasına bile laf söyleyen arkadaşlar var. Cidden yazık ya.. Linke tıklayarak sebebini görebilirsiniz.

Ertuğrul Sağlam

93-94 sezonuydu galiba İstanbulda fenere 8-2 yenilmistik ve bir sonraki hafta icerde Karsiyaka ile oynuyorduk o farkli malubiyetin sorumlusu rahmetli Mujdat Gursu'yu ilan etmisti taraftarimiz ve o macta cok kufur ettiler Mujdat ve yoneticimiz Tarik Kapan'a ve ben o gun bugundur Samsunspor formasini tasiyan hic bir futbolcuya ne kufur ettim ne de edilmesini hos karsiladim bugun Adem'e yapilan kendi gorusumce ayyipti ve bize yakismadi. O golu atsaydi bas taci etmeyeckmiydik?...  :(

elexir

bence uğurdan 3 gömlek üstün adem, elimizdeki malzeme bu yuhalamak çok yanlış :(

kumköylü ahmet

en azindan yuhlanmamaliydi..Hayirlisi Olsun insallah o golu atsaydi mac bitiyordu ayni pozisyonu adanada yasamdik mi musa sinan yilmazer atsaydi oda oyle bitmeyecekdi ama demekki var birseyler uzerimizde en hayirlisi teknik direktorun gitmesi olacakdir

5trawberry

Adem'in futbol oynayışını hiç sevmiyorum. Hatta Bank Asya futbolcusu olduğunu da düşünmüyorum. Samsunspor'da oynayacak kapasite de yok. Futbolcu dediğin bugün attığı golü zaten atar, ama golcü ise kaçırdığı o golü atmalıydı.

ugrass

Bugunku hırsın ve attıgın gol için helal olsun adem sarı... Yuhalayanlara inat ayagına sağlık.

Sioux

oyun devam ederken, senin için oynayan bir sporcu için dışarı diye bağırmanın mantığı nedir?
adem golünü attı
kaçırdığı pozisyonda ise boş kalye kaçırmadı, kendi çabasıyla poizsyona girdi ve maalesef kaçırdı

isa55

Adem bugün istekliydi. Net pozisyonu kaçırdı ama çok kızmadım. Olur böyle şeyler ancak seyircilerin tepkisi hiç hoşuma gitmedi.

orhan

Bugün iyi olan oyuncularımızdandı.Bu şekilde devam ederse çok daha iyi olacağını düşünüyorum.yuhlanmayı haketmedi.Yuhlanmanın yerine ben alkışlıyorum.

Theofanis Gekas

en azından gol atmayı bilen bi forvet oyuncumuz.uğuru gördükten sonra adem ibrahimovic gibi geliyo zaten