1 - Soner Şahin

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:53:09

« önceki - sonraki »

maviay55

doksandan topu çıkardın eyvallah..kendini zorlama sakatlandıysan al beni de kenara ne zorluyon kı daha

oguz_5528

Devre arasında devam edemeyecem diyebilirdi aslında,birinci golde yatmadı tamam hazırlıksız yakalandı bence vuracağını düşünmedi ama İkinci gol bariz bir hatası var en azından topa hareket edip yatmalıydı.Tuna ile anlaşamadı biraz da..Ahh derim ama sitem etmem !

Ollivanders

Sonere sahip çıkalım tamam da altı pasa inen topu ben mi tutacagım pardon ?

Sadece Samsunspor

soner iyisin hoşsun ama bazen öyle hatalar yapıyorsun ki çocuk yapmaz

kamuri

soner tamam çok maçı kurtardın ama dun kotuydun  her zamanki performansını gostersen zaten dun o iki golu de yemezdik

beşnumara

Sakatsan sakatim de oynama.
Ayıp be adam. Furkandan utanir insan bee

Burak

Sakatsan oynamayacaksın abi bizi niye sakata getiriyorsun iki golden birini çıkarabilirdi  herhangi bir kaleci

AllydeenleaR

soner moralsiz olduğu zaman hiç çekilmiyor. Dün de maç içinde ve gollerde verdiği tepkilere dikkat ederseniz kafasında maç yoktu aynı mersinde olduğu gibi.

kurtardığı maçlara eyvallah da mersin, adana ve balıkesir'de yenilen gollerde takım demoralize oldu adamları yüreklendirdik.

Buca'ya düzelmiş olur inşallah, evimizde bari sürpriz yaşamayalım

Dartagnan

Sen kasıklarını Tut Soner ya . Boşver ne yatacaksın toplara...

55.hakan

Sakat sakat oynayarak takıma ihanet ettin.Bu maçı alsaydık ilk 2 ye oynayacaktık ama bu şansımız çok azaldı.O önündeki topa oyunda olan bir futbolcu kalede olsa çıkarırdı.Soner e kötü kaleci demiyoruz sakatlandıysan çıkacaksın bu kadar basit.Bu afallayarak sabit kalarak gol yeme hareketin alışkanlık olmaya başladı.

Ollivanders

Bence Furkan ile devam edilmeli

brigand

Bu kadar doğramaya gerek yok. Yarın yine maç çevirdiği zaman adam adam diye yazılır buraya. Hata yaptı evet. Ama şu bay geçtiğimiz arada toparlar kendini. Şu son  periyotta ona ihtiyacımız olduğunu o da çok iyi biliyor. Ve ben inanıyorum. Soner şu son 2 maçta yaptığı hatanın telafisinden çok daha fazlasını katacak bize.

mimar55

Şuan ilk 6 içindeydek en büyük pay sahiplerinden biridir iki golüde hatalı yedi doğrudur ama haksızlıkda etmemek lazım. Eleştiri tabiki herkesinhakkı ama umar iki maç cevirir adilovic iki maç çevirir. Ama soner her maçı çevirmek zorunda bazen olsun diyip sırtını sıvazlarsın bu maç cok önemliydi ama bu golleri diğer kalecilerimizin kurtaracağı garantisini kimse veremez.

kumköylü ahmet

kalecimizden Fazla hata Huseyin kalparin...Formda olan kaleciyi Koymaliydi..Ama Onun iside kolay Degil Elesdirmek kolay..Belkide Hoca ordaki Atmosferi Düsünerek tecrubeli kaleciden yana secdi..Hakkimizda hayirlisi Olsun..Yensek 9 puanlik macdi Ama Olmuyorsa olmuyor..Adamlar 10 kisi 11 kisiden daha iyi oynadilar Karsi takiminda hakkini vermek lazim

55.hakan

Ya şunu anlamıyorsunuz hata yapması sorun değil.Hataya takılmayın.Sakat sakat oynaması yanlıştı diyoruz.Sakat olmayan bir Soner çok rahat çıkarırdı en azından ilk golü.