1 - Soner Şahin

Başlatan germencisse, 31 Temmuz 2012, 18:53:09

« önceki - sonraki »

kuzey55

eliyle topu oyuna sokma ve takımı hızlı hücuma çıkarma işini daha sık yapmalı.ahmet şahin bunu çok iyi yapıordu.

mehmet yılmaz

Penaltı canavarı Soner  >l< >l< >l<
Geçen sezon KSK, bu sezon ADS ve İBB maçları.

Burak

benim geçen sene için şüphelerim vardı ama bu sene mükemmel ligin en iyi kalecilerinden biri ama Süper Lig kapasitesinin olduğunu söylemek bence yersiz olur

beşnumara

Öncelikle eline koluna sağlık. Belediye maçında iptal edilen golü iyi izle Soner. Telafisi olmayan maçlar oynayacağız. Dikkat etmek lazım.

binikalamadım

Sioux

Son 8 maçta sadece 5 gol yemiş. Formda. Böyle devam Soner.  >l<

mehmet yılmaz

Soner Şahin bugün çok büyük bir hata yaptı ve gol yememize sebep oldu. ( İlk golü de sayabiliriz ) 
Ancak hem bu sezon hem de geçen sezon harika oynadığı maçları var. Her futbolcunun kötü oynama hakkı var. Geçen sene KSK deplasmanında kurtardığı penaltıyla gelen 3 puan sonundaki sahneyi unutmamak lazım. Nazar boncuğu olsun.

kuzey55

bir kaç defa bu hareketleri yapmıştı.rakip baskı yaparken çalım atma sevdası nedir anlamadım.sonunda böyle patlayacağın belliydi.akıllanmışsındır artık.

fanatik samsunsporlu

bu maçı unutalım soner  :evet:.sakatlığın önemli değildir inşallah

orhan

Bu maç senin nazarlığın olsun

GençKozluklu

Her büyük kaleci hata yapar. Soner'de büyü kkaleci ve hata yaptı. Bırakalım da bu kadarcık hata yapma lüksü olsun.

özkan

degajların ve şişirme attığın toplar tek eksik yanların.bugünde böyle oldu.neyse kendine gelmen adına kötüde olmadı.

##kdc##

Iyi dediğimiz on gün yaşamıyo, Erkut abiyle iki gün önce takımdaki istikrarlı iki kişiden biri dedik bugün Soner de altına s*çtı =)

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

55.hakan

Gol olacağını anlayınca kolunu bile kaldırmayıp bırakman çok kötü bir izlenim veriyor haberin olsun.Nerede senin savaşçı kimliğin.Gol yiyeceğine emin olsan bile bırakmayacaksın pozisyonu.

celebi

Bence lakaytlığı bırakması lazım