Yeni Başkanımız Efsanemiz Emin Kar

Başlatan ibrakadabra55, 22 Temmuz 2012, 16:42:30

« önceki - sonraki »

amasra

Bu sehırden nımetlenıpte, spor takımına sadece vıtrın gozuyle bakan eskı yonetımler utansın. Samsunsporda kazanan taraftar olmustur. Allah utandırmasın. Yolun acık olsun Buyuk Kaptan

ismail

yeni yönetimde iş yok arkadaş hala transfer yapmadılar  :) :)

supernatural_55

Aylardır umutsuzluktan yazı yazmıyordum sitede.Allah'ıma şükürler olsun kulüp nihayet hepimizin gözü kapalı emanet edebileceği isimlerin elinde...Allah utandırmasın inşallah her şey çok güzel olacak bundan sonra, artık bizlerin üzerine düşen başkanımız ve yönetim kurulumuzun üzerindeki yükü elimizden geldiğince tabana yayarak azaltmaktır diye düşünüyorum,camiamıza hayırlı olsun gerçek diriliş dönemimiz...

sadece55

Yönetimde görev dağılımı yapılırken bize düşen görevleri de unutmasın büyüklerimiz...

lucarelli

hepimiz için hayırlı olsun. Büyük kaptanın ve yönetimin bu işin altından kalabileceğine inancım tam. Artık Samsunsporlu, sadeced Samsunsporun menfaatlerini düşünen bir yönetimimiz var.

mehmet yılmaz

Desiqner

sadece55

Abi yönetim Vip te mi oturacak artık :)

06 onur 55

Artık Samsunspor yönetim kurulunda sevdiğimiz SAMSUNSPOR u  en az bizim kadar seven insanlar var bunu bilmek bile benim için yeterli ALLAH utandirmasin

sadece55

Alıntı yapılan: Desiqner - 22 Temmuz 2012, 19:59:25
Altyapıda itina ile adam kayırılır :)

Başkanın oğlu Mustafa KAR var olurmu ki topçu

amasra

benımde merak ettıgm emın abı maçları arabada izlemeye devam edecekmı?

Desiqner

Alıntı yapılan: Erdinc - 22 Temmuz 2012, 20:00:11
Başkanın oğlu Mustafa KAR var olurmu ki topçu

topa vurmayı biliyosa abilerimiz yapar birşeyler milli takıma kadar yolu var :)

bluegreen55

İlk icraatı başkaldırmak olsun.
Nede osa kimsenin piyonu değil, Uefa ve Fifa ya geçen sene yaşadığımız maduriyetlerle ilgili olarak mahkeme sonucunuda baz alarak bir itirazda bulunulsun isterim...

özkan

Allah utandırmasın,iyi niyetin doruklara ulaşacağı;Samsunspor tarihinin en kırmızı beyaz yönetimi bütün şehre hayırlı olsun.

silopilimuhsin

Helal olsun size kırmızı beyazın kara sevdalilari. Samsunsporluluk adına size minnetkarim. Allah yardımcıniz olsun.