2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

beşnumara

ooo carlsberg sen de mi buralardaydin sanırım aradan bir sene geçti özledik seni. şimdi duisburgdaki yeğenini getir kulübe desek harcanir dersin.bu zamanda da gelmeyecekse daha da gelmez. veya sen hiç uğraşma  gelmesin Türkiyeye kalsın alamanyada.

samsunsporlu1994

Bu sitedeki herkes Samsunsporlu arkadaşlar,kimse bu takımın kötülüğünü istemez. Ama gerçekleri de söylemezsek kendimizi kandırmış oluruz. Bazı arkadaşlarımız sen nasıl fedakarlık yapacaksın demişler ben kombine mi alacağım,gerekirse forma da alırız. Elimizden geldikçe maddi manevi desteğimizi vereceğiz. Bu yönetimden bizi lige çıkaracak kalitede,ya da yıllık 800-900 Bin Tl alacak kapasitede oyuncular beklemiyoruz ki. Bu ligde maxsimum en pahalı oyuncu zaten 400 Bin Tl alıyor. Sizin söylediğiniz o 800-900 Bin Tlyi bu ligde hiçbir takım veremez zaten. Belli kalitesi olan daha doğrusu bu ligde tecrübesi olan oyuncuların alınmasını bekliyoruz. Yönetim transfer yapar ya da yapmaz benim için sorun değil,biz yine o stada gideceğiz,kombinemizi alacağız.Futbolda duygusallık diye bir şey yok,taraftar yapıcı eleştiri illa ki yapacak. Kimse beklemesin ki bu sitede sadece transfer dedikoduları konuşulacak. Yönetimin aleyhine olumsuz,kırıcı bir şey söylemedik,söylemeyiz de. Sadece transferde geç kalındığını söyledik.İnşallah Samsunspor için herşey hayırlı olur. Biz takımımızı adını bile söylemek istemediğim bir takımın pilot takımının olduğu TFF 1.LİG'de değil,asıl yeri olan Süper Ligde görmek istiyoruz. Bu zorlu süreçte de Başkanımız Emin Kar ve Yönetim Kurulumuza da taraftar olarak gerekli maddi ve manevi desteğimizi vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

babasamsunlu

Transferde geç kalındı cümlesini bu yönetimemi söylüyorsun ?
Veya bu durumun farkında olmadıklarını mı düşünüyorsun ?

samsunsporlu1994

Transferde geç kalındı cümlesini söylerken önceki söylediklerimden de anlarsınız ki kongre süreci derken zaten yeni yönetimin gelmesi Temmuz sonunu buldu. Kongre süreçlerinin yaşandığı zamanlarda transferde yapamadık,yeni yönetimin gelmesi beklendi. Benim bu yönetimi olumsuz anlamda eleştirmem söz konusu değil ama genel olarak transferde geç kalındı bunu anlatmak amacıyla söyledim.Yeni alınacak oyuncuların takıma uyumu açısından transferlerin kampa kadar bitirilmesi lazımdı. Yönetim bunun farkındadır ama geç kalınmaması lazım.

samsunsporlu1994

Samsunspor Başkanımız Emin Kar,Futbol Şube Sorumlusu Ali Kemal Gedikli,Genel Koordinatör Hasan Şengün ve Teknik Direktörümüz Erhan Altın bu akşam saat 21:00'de Kanal 55 deki Ercüment Gül'ün hazırlayıp sunduğu  Samsungol programına konuk olacaklar. Bu akşam ki program Nuri Asan Tesislerinden ekranlara gelecek.

Bakican55

Abilerim musa aydın konusu ne oldu gelmek istiyordu.

emor

Desiqner

Ve ilk transferlerimiz hayırlı olsun.

usare

samsunsporlu1994

Samsunsporumuz Giresunspordan Kaleci Soner Şahin ve Orta Saha oyuncusu Erdem Şen İle 2'şer yıllık sözleşme imzaladı. Camiamıza hayırlı olsun.

babasamsunlu

Kodalak

usare

Oooo iki tane mi. 14 demiştiniz noldu  ;D  ;D

Sercan

Erdem Şen nasıl bir oyuncu bilen var mı?

YaşarDoğu