2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

atalanta8

@samsunluerhan iftardan sonra yaz hocam açlıktan tabi ne yazdığımızı bilmiyoruz

Mert

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 31 Temmuz 2012, 18:50:38
Böyle futbolcu alacaklarsa samsunun öz çocuklarıyla çıkalım transfer yapmasınlar.

Tamam söyle yönetime yapmasınlar.

ibrakadabra55

Arkadaşlar E.Altın acaba hangi sistemle oynayacak Turgay'da geliyormuş 3 tane savaşan ortasahamız oluyor böylece Erdem hücüma dönükte oynuyabilir izliyen varmı ?

samsunluerhan

ınsallah siz haklı çıkarsınız  daha bır sey demiyorum. hayırlısı olsun samsunspor_x samsunspor_x

brigand

Yani nasıl böyle bir beklenti içine girilebiliyor bilmiyorum ama ciddi ciddi üst seviyede 10 - 15 futbolcu alınacağını düşünen arkadaşlar varsa eğer kusura bakmasınlar ben bu süreci takip etmediklerini Samsunspor' dan bi haber olduklarını düşünürüm. Şuan ki tabloya bakıp mantıklı düşündüğümüz de hocanın isteği doğrultusun da birkaç oyuncu gelecektir. Turgay gibi isteyerek, severek gelen olacaktır. Ama geri kalan boşluğu zaten altyapıyla doldurmak zorundayız. En büyük destek inançtır bu süreçte. Şüphe ve inançsızlık engel olacaktır.

Mert

Hocam eyvallah haklı olabilirsin.Ama bu takımın başında takımı ipten alan yöneticilerimiz var.İçinde bulunduğumuz durumları sen de biliyorsun ve buna göre transfer yapmaya çalışıyorlar.Keşke paramız olsa da daha iyilerini alabilsek ama yapabildiğimiz bu güvenmekten başka çaremiz yok.Hele ki bu yönetime güvenmeme gibi bir lüksümüz olamaz.Vardır bir bildikleri illaki.Erdem Şen'i ben de tanımam ama bu kulübe gelmişse ve Samsunspor forması giyecekse desteklememiz lazım.Ayrıca Samsunun öz çocuklarıyla çıkalım demişsin eyvallah çıkalım ama yeterli olur mu sence? olmaz.Derinlik oluşturmamız lazım.

germencisse

Beyler lütfen bir konuda anlaşmamız lazım,herkesin transfer açısından beklentisi fazla o beklentinin altırnda transferler gerceklestiginde hemen eleştirilere başlıyoruz.Bizde biliyoruz bu takımın dahada iyilerine layik olduğunu ama maddi ve manevi durumumuz gereği şartlar bunu gerektiriyor..Takımın kayyum'dan kılpayı kurtulduguna,takım ayakta kaldığına şükür edeceğimize halen o oyuncu değilde bu oyuncu gelseydi diyoruz,lütfen bu zor günşerde bizim destek çıkıp o oyuncuları teşvik etmemiz lazım..

5trawberry

Kötü durumda olduğumuzu herkes biliyor. ciddi transfer beklentisi varsa arkadaşların, her gün buraya girip kahır çekip, isyan edecekse. transfer bitişine kadar üyeliklerini askıya alsınlar.. :)

GökhanÇağlar

Bu sitedekiler de böyle yapacaksa,dışardaki adamlar ne der kim bilir? Yönetim eldeki imkanlarla gerekeni yapacaktır kimsenin şüphesi olmasın...

Theofanis Gekas

samuray

ilk iki tansferlerimiz hayırlı olsun diyelim sıkıntılı bi süreç yaşıyoruz hemen eleştiri oklarını çıkarmayalım izlemeden görmeden etmeden bu yönetim futbolu bilen insanlardan taraftarlardan oluştu artık torpil morpil sacmalıklarını unutualım şimdilerde eleştiri değil detek zamanıdır buyeni yapılanma samsunsporumuzu inşallah çok daha iyi yerlere getirecektir

binikalamadım

bu yönetimin böyle bir ortamda transfer yapabiliyor olması bile büyük başarıdır...neyi eleştiriyoruz bilemiyorum yani..

grsnlu28

31 Temmuz 2012, 20:25:09 #792 Son düzenlenme: 31 Temmuz 2012, 20:33:06 grsnlu28
Erdem Şen savaşan  fazla yetenekli olmayan bir orta sahadır.Bize 2. yarıda geldi oynadığı maçlarda da bence iyi bir performans gösterdi.Soner için ise fazla iyi söyleyemeyeceğim istikrarsız ve genellikle vasat oynayan bir kaleci.

Not: Erdemin maç eksiğinden yakınılmış anladığım kadarıyla Erdemin oynadığı son 7 maç liginde son 7 maçıdır.İlk 11 e girebildikten sonra formayı hiç kaptırmamıştır.

Cheregi

Kemal, Adem, Orhan, Turgay, Zenke, Dilaver hatta Ersin, Mustafa Gürel gibi adamlar gelirken kimin içine sindi merak ediyorum. Bu adamların çoğu bizi süper lige çıkardı. İsim almak değil takım ruhunu sahaya yansıtacak kadro kurmak, ekip olabilmek önemli. Alınan burun kıvırdığımız adamlardan yeni Adem'ler, Kemal'ler niye çıkmasın? Bank Asya'nın kaşarlarını almaktansa böyle isimler daha çok heyecanlandırıyor beni.

samuray

aynen katılıyorum sana arkadaşım hem son 7 maç erhan altın erdem şeni ilkonbirde oynattığına göre ona güvendiğinin göstergesi önemli olan takımdaşlık ktakım ruhu