2012-2013 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan yilmazselcuk55, 16 Haziran 2012, 14:50:02

« önceki - sonraki »

berusa55

Bu başlığımızı yakında, "2012-2013 sezonu'nda transfer yapabilecek miyiz?" şeklinde değiştiririz sanırım.  :(

Desiqner

Arkadaşlar tamam bir transfer listemiz var hazırda.
Ama kimse düşünmüyor mu ? Bizim izlediğimiz oyuncuları başkalarıda izliyor , biz bekleyene kadar liste satılmışlar listesine dönecek...

cembaba

Şu başlığın nedense uğursuzluk getirdiğine inanıyorum :S

SAMSUNLU ORUMA 55

SON DAKİKA
-----------------
Kemal Tokak İbb'ye, Murat Yıldırım'da Bursaspor'a Transfer Oldu..

Not: Yöneticilerden Fethi Eldemir Kemal'in ve Murat'ın Bugün Satıldığını Spor 55 Programında Açıkladı..

samisos55

KIVANÇ ÖZPIÇAK:::::KEMAL İBB 1.5 TRİLYONA SATILDI
MURAT PARA ARTI 3 TOPÇU KARŞILIĞI BURSAYA GİTTİ ADEM BÜYÜK BİR İHTİMALLE BOLUYA GİDECEK...ZENKE KARABÜĞE GİDECEK....YANİ TAKIMDA KİMSE KALMIYOR:(

SametYılmaz55

samisos55

Alıntı yapılan: samisos55 - 09 Temmuz 2012, 22:03:20
KIVANÇ ÖZPIÇAK:::::KEMAL İBB 1.5 TRİLYONA SATILDI
MURAT PARA ARTI 3 TOPÇU KARŞILIĞI BURSAYA GİTTİ ADEM BÜYÜK BİR İHTİMALLE BOLUYA GİDECEK...ZENKE KARABÜĞE GİDECEK....YANİ TAKIMDA KİMSE KALMIYOR:(
paylaştım ama klubde suan başkan yok yeni yönetim olmadanda satılamazlar balon haber olabilir

samsunmania

BATAN GEMİNİN MALLARI BUNLAAAAARRRRR. :kafa: :kafa:

Theofanis Gekas

adem boluya giderse harbiden çoook üzülürüm,bank asyada oynaycaksa bizde kalır zaten

SametYılmaz55

Recep Ivedik 3 - Kitap Satma Sahnesi
gel buraya gel buraya gel buraya :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

FaTiH_HaN

Adem niye boluya gitsinki, boluyu gördü, taraftar yok heycan yok, Samsunu bolu için bırakmaz bence.

yirmiuc

bence murat kendisi için çok iyi bir transfer yaptı. 10-15 dk filan oynar heralde bursada.
bursadan kaliteli futbolcu alınacağını zannetmiyorum. keşke sadece para karşılığı satılsaydı , futbolcudan ziyade para lazım kulübe.

furkan5534

Ertuğrul Sağlam

Oldu olacak Adem Alkasi'ninde Sivasa satildigi haberinide verinde tam olsun...
Samsunsporun a.....s..... su camiayi maymun ettiniz Allahtan bulun...

kıbrıslı_mete

şu takım şu taraftar bunu hak ediyor mu acaba ya? yazık bu kadar çekilen çileye, ağlamak istiyorum artık. dayanamıyorum. biz gerçekten bu kadarını hak etmiyoruz. artık futbolun içinden yetişmiş samsunspor aşkıyla yanıp tutuşan insanlar lazım bize