STSL 2011-2012 / 34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Sivasspor

Başlatan Stelea, 01 Nisan 2012, 17:45:45

« önceki - sonraki »

samuray

tabi mal uğur öküz ekigho serdar o golleri kaçırmasalar köçek hakem olmasa sevinen çoşan kalan bizler olacaktık ama olmadı malesef böyle buram buram pislik kokan şike kokan bir ligte kalmaktansa şerefimizle şerefli bankaszyada oynayalım varsın  samsunspor_x

cembaba

55erhan55

Sivas gün gelir bu kucağa düşersiniz süper lige çıktığınızdan beri elbet hangi maçta bu kadar hırslı oynadınız  neyse sizden alacaklıyız ve en kısa zamanda tahsil edeceğiz merak etmeyin.

cem

Alıntı yapılan: 5trawberry - 07 Nisan 2012, 21:04:46
Sikecileri savunan bakan nerdesin hadi bakalim ?
o gitsin ts-fb basket maçı için trabzona gidip bordo mavi kıravatıyla maçı izlesin

Sonuna Kadar 55

Ağlamak üzülmek bize asla yakışmaz çünkü o kadar seviyoruz ki samsunspor lu belki de hiç biryerde yok böyle birşey herkes gider biz kalırız..

samsunluhakan

s_uzunkaya

rızanın mehmet için bukadar hırslandıracağını sanmıyorum. tamam bekliyordum rıza, mehmet için kupayı bahane edecek ve takımı  galibiyet için oynatacak diyordum ama bu çok fazla oldu. ölümüne oynadı adamlar yaa. sanki şampiyon olcaklarmış veyahut küme düşceklermiş gibi oynadılar. rıza bir arkadaşına kıyak yapmak için takımı bu kadar hırslandırabilirmi bilemiyorum ama sanki bunda başka birşey vardı. acaba diyorum puan silme durumunda sivasın samsunsporun altında kalabileceği hesabı yapılarakmı puan farkını 12 puandan fazla yapabilme adına takımı bu şekilde hırslandırdı. sivasa hırslandık küfrettik çoğumu ilk sırada düşmanımız diye bir kenaraa yazdık tamam ama mesela 2 sene sonra sğperligde oynarken sivas gelecek ve sivasın başında ne rıza var ne futbolcular var. yensen neee yenmesen neee...benim içimi ancak rıza lavuğunun oynadığı takımı evire çevire yenmek hatta ligden düşürmek rahatlatır. gerçi si..işim rızayı adam tüm şehri ağlattı biz sadece onu ağlatabiliriz en fazla. stadda maçın sonlarına doğru bir tezahurat oldu tam anlayamadım "rıza ananı şifo mehmet s..sin" mi diyorduk??benmi öyle denilmesini beklediğim için acaba o şekilde anladım?

HoliganSamSunLu

keser döner sap döner bir gün gelir hesap döner inşallah bir gün samsunsporla hayat memat meselesine gelirler

isa55

sivas a çok fazla kızamıyorum(şikeci olması ayrı),kazanmaları gerekiyordu. Ben  Bursa ya daha çok kızıyorum, ilerleyen haftalarda telafi edebilirlerdi. Bize ertuğrul destek olmadıysa rıza hiç olmazdı, olmadı.

samsunmania

Ben kendimiz hariç kimseye kızmıyorum kardeşlerim. Adamın hedefi var kafasına göre. Adamların hücum hattı da süper. Defansları zayıftı biz de bunu değerlendiremedik. Gekas'ın olmayışı tam bir handikaptı, onun maçı olurdu bu maç.Yüksek rakımlı yerde çalıştıkları için de fizik kondüsyonları had safhada.İbb anca diş geçirebildi malumunuz onlar da kondüsyon abidesi bir takım.
Bizim kızmamız gerekenler belli. Üzerine de hayatımda görmediğim ve duymadığım oranda şanssızlık eklenince sonuç ortada. İnsana en çok koyan da bu şanssızlık. ellerimizin arasından kayıp giden zafer. serdar veya uğur golü atsa iş tamam. Dönen topu biz yiyiyoruz.Bu sene öyle bir senaryoydu ki yazmaya çalışsan yazamazsın. aldığımız mağlubiyetlerin 2-3 ü hariç hepsi kıl payı, ahlarla vahlarla, hakem hatalarıyla, boş kalelere atamamakla alınmış mağlubiyetler. Beni kahreden, çocuklarımın ve eşimin önünde hüngür hüngür ağlatan da bu dolmuşluk. Yoksa Samsunspor düştüğü yerden kalkar tabii ki.

mehmet yılmaz

09 Nisan 2012, 00:04:09 #610 Son düzenlenme: 09 Nisan 2012, 20:13:42 samsuni
Farz edin ki cenazem var dedim yarın okula gitmiyorum bu moral bozukluğu ile zaten kafam okulda olmayacaktı. birkaç güne normale dönmeye baslariz başta petkovic, adnan sezgin ve s.k. Olmak üzere topunun Allah belasını versin!

isa55

tabiki düşmemiz sivas yada bursa yüzünden değil. sivas kızanlar için böyle yazdım.
yoksa hatalar belli. taaa sezon başından bu yana olanları yazmak istemiyorum.

binikalamadım

bu maçla birlikte bir rekorada imza atmışız super ligden en çok kez düşen takım Samsunspor

GençKozluklu

Alıntı yapılan: binikalamadım - 09 Nisan 2012, 02:30:55
bu maçla birlikte bir rekorada imza atmışız super ligden en çok kez düşen takım Samsunspor

Ne önemi var ki .Seneye de en çok düştüğü yerden kalkmasını bilen takım olarak yine tarihe gereçeriz. Önemli olan düştüğün yerden kalkabilmektir.

misafir

bu kadar şike yapan şikeye tenezzül eden takım hala süper ligde oynacaksa biz aslanlar gibi diger ligde oynayalım ...