STSL 2011-2012 / 34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Sivasspor

Başlatan Stelea, 01 Nisan 2012, 17:45:45

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Ulan arkadaş her seferinde tam ümitler tükendi düşüyoruz dedik, ümitlerimizi yeşerttiniz. gittiniz inönüde bjk yi yendiniz müthiş taraftarınız önünde sivasa elimizdeki galibiyeti biz bu futbolla süper ligi haketmiyoruz alın 3 paun sizin olsun dediniz lan siz haketmiyorsunuz da bunca taraftarın günahı ne? ulan itler yazmayacağım dedim ama zor tutuyorum kendimi beni maçtan sonra 3 yaşındaki oğlum teselli etti baba ağlama neolsursun diye. siz kendinizi ne sanıyorsunuz bu kadar insanı üzmeye ne hakkınız var şeref yoksunları. İnşallah Allah'ınızdan bulursunuz bu kadar insanın ahı var üstünüzde.  :'(

cembaba

Hiç değilse vicdanım rahat. Her deplasmana elimden geldiğince gittim. Cebimde 60 tl vardı. 30 unu deplasmana verdim. 1 ay aç kaldım. Ama takımımın yanındayım. Çok şükür vicdanım rahat. Yarım sezon için 900.000 alan, boş kaleye topu atamayan, 1 yıl parasını alıp sakatım diyen, sahada 2 bacağını açamayan, mücadeleden kaçanlar utansın. Allah kat be kat çıkarsın. Haram çünkü

özkan

Çoluk çocuğunuzdan çıkarması dileğiyle,

Şimdi siktirip gidebilirsiniz.

Serkan

Trabzon'a gitmek için telefonu'nu satanları Antalya dönüşü bir çorbayı 4 kişi içenleri gördükten sonra bu şerefsizleri görmek canımı acıtıyor

hala kızı

Alıntı yapılan: CemBaba - 09 Nisan 2012, 13:38:37
Hiç değilse vicdanım rahat. Her deplasmana elimden geldiğince gittim. Cebimde 60 tl vardı. 30 unu deplasmana verdim. 1 ay aç kaldım. Ama takımımın yanındayım. Çok şükür vicdanım rahat. Yarım sezon için 900.000 alan, boş kaleye topu atamayan, 1 yıl parasını alıp sakatım diyen, sahada 2 bacağını açamayan, mücadeleden kaçanlar utansın. Allah kat be kat çıkarsın. Haram çünkü
Alıntı yapılan: Serkan - 09 Nisan 2012, 13:50:04
Trabzon'a gitmek için telefonu'nu satanları Antalya dönüşü bir çorbayı 4 kişi içenleri gördükten sonra bu şerefsizleri görmek canımı acıtıyor

:( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( neler söylüyorsunuz neler :'( :'( :'( o topcuların aldkları paralar başlarında paralanır ama al_sana

SAMSUNLU ORUMA 55

Topçular kısa süreliğine izine ayrılmış.. 13 topçunun sözleşmesi sona ermiş..

Sempatik Bengülü

maç bittiğinde kendimi tutamayıp ağladım ve gece 2'ye geliyordu yattığımda.şimdi düştük diye bu takımı desteklemicekmiyim? samsundan uzakta büyüsemde ben bu şehire ben bu takıma aşığım ben bu takıma gönül verdim SAMSUNSPORUM nerdeyse benim için süperlig orasıdır

YILDIRIM

Alıntı yapılan: YILDIRIM - 07 Nisan 2012, 21:45:07
Sivasspor'un ne suçu var. Maçtan önce maç satıldı, Sivas yatacak diyenler vardı. Hangi takımı tutuyorsun dediğimde 4 İstanbul takımını söylüyorlardı. 6 yıl öncede şerefimizle düştük, şerefimizle çıktık. Şimdi de öyle düştük yine çıkacağımız. Lakin her zaman söylüyorum bu şehirde Storeları kapatacaksın ! Kafelerde,barlarda,sokaklarda 4 İstanbul takımını gezdirmeyeceksin. Eskiden az arabalarını,evlerini, mekanları patlatmadık. Şimdi daha beter yapacaksın ki ; "Haydi Samsun Kümeye" diyemesinler. Yönetimde "Samsun Sevdalısı" kişiler olacak. Şoföründen tut,kapıdaki görevliye kadar Samsun'un çocuğu olacak. Biz İstanbul'da, Trabzon'da yenildiğimizde ağladığımızda o Samsunspor'da görevli kişisel eli sikinde gülüyorlardı. Bir kentin başarılı olmasın için önce Sevda sonra mangal gibi yürek gerek. Bakınız 5 yıl 2.Ligde mücadele ettik bu zaman zarfında kaç tane altyapıdan futbolcu çıkardık. 11'in içinde 2-3 tane Samsunlu olması lazım. Bırak 11'i bir tane Samsunlu yok. Bu sebepten Ruh da yok. Geriye bakıp biz nerede yanlış yaptık demeliyiz. Bugünleri tekrar yaşamamak için neler yapmalıyız, nasıl bir yol izlemeliyiz... Taraftar, oturup konuşacak bizim payımız nedir bu düşmede. Yönetim oturup düşünecek sezon başından bu süreye kadar neydi sebep, neler oldu, niye biz bu hallerdeyiz diye düşünecek. Ondan sonra en yakın zamanda adam gibi gerekli futbolcuları alacak. Yönetimini adam gibi kuracak. Ve Kulüpte Samsun Sevdalısı insanlar çalışacak.

Son olarak Galatasaray bugün başarılı bir takım olduysa bunu Fatih Terim'e borcludur. Kimse inkar etmez. Ancak size şehir efsanesi olmayan kısa bir hikaye anlatim ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız. Fatih Terim sezon öncesi Galatasaray'a imza atmadan önce Tesisleri gezmek istemiş, herkes şaşırmış sanki bilmediği yermiş gibi gezmek istiyor demiş. Her katı dolaşmış, odalara bakmış vs vs gelmiş yönetime demiş ki; ben bu kadroyla iş yapmam Başkan ! Başkan şaşırmış sormuş. Hayırdır  Hocam demiş.  Ben gittiğimde Florya Tesisleri bu şekilde değildi. Kapıdaki güvenliğinden tut, garsonuna kadar takımın başarısı için çalışan bir personel vardı. Şimdi ise işini ciddiye almayan insanlar görüyorum. Bu insanlardan arındırın yoksa her şeyi takımımdan beklemeyin der. Başkan'da tüm yetki sende der ve bugünkü takım ortaya çıkar. Yani anlayacağınız sadece iş hocayla,futbolcuyla bitmez.
"FLORYA DÜZELMEDEN GALATASARAY DÜZELMEZDİ" 09 Nisan 2012
"Florya düzelmeden, Galatasaray düzelmezdi" diyerek önemli bir teşhiste bulunan tecrübeli çalıştırıcı, " Yönetimimiz sağolsun bize bu yetkiyi tanıdı. Florya kendine geldikten sonra diğer sorunların üstüne gitmek kolay oldu. Şu aşamada ne derseniz kolay sayılır. Kazandıktan sonra konuşmak kolay derler." diyerek bu sezonki başarının temelinde Florya'daki atmosferin değişmesini gösterdi.

sadece55

Huzurlu ortam gerçekten çok önemli bu senenin en büyük sıkıntısı huzurdu.

celebi

Alıntı yapılan: binikalamadım - 09 Nisan 2012, 02:30:55
bu maçla birlikte bir rekorada imza atmışız super ligden en çok kez düşen takım Samsunspor
. ben olaya söyle bakıyorum demekmiş en fazla şampiyon olmuş olukta çıkan Yafa çıkacak olan biziz

özkan

12 Nisan 2012, 08:59:14 #625 Son düzenlenme: 12 Nisan 2012, 10:52:50 özkan
Yaktınız lan bizi..Ruhsuzlar topluluğu

Edit:Şu maçta ve sonrasında emniyet ile ilgili o kadar çok olay ve ikilikler yaşadımki,siz uzaktaki samsunsporlular şundan adınız gibi emin olun,özel emir aldıkları o kadar belli ki.Konuşmaları,sözleri,hareketleri.Tahrikleri,el hareketleri vsvs..

Samsun,samsunlularla yönetilmedikçe bize,maraton trübününe olan soğutma harekatı ikinci ligdede devam edecek,öyleki bu yanlı piyonlar başarılıda olacaklar.

Herkezin bilgisi olsun,kim neyi kim uğruna yapıyo bilsin diye yazmak istedim.

babasamsunlu

götüne kodumun sivası nerde bize oynadıkları oyun nerde bursa maçındaki oyun..
ölümüne oynadınız ya la..
düşmez kalkmaz bir Allah görüşecez elbet...  :kafa: :kafa: :kafa:

kalptenþimþek

sivassporun Samsunspora karşı gösterdiği tarifi imkansız motivasyonu sivasspor ve sivas camiasına mal etmemek lazım..Olay tamamen yavşak rızadan kaynaklanmaktadır..

bluegreen55

Şikesporlular, 6 maç oynayacaklarda ordan lider çıkacaklarda Uefa kupasına gideceklerde Feneri kabul etmeyen Uefa bunları alacak diye bizim maçta dötlerini yırtarak oynadılar.
Ama 2 maç daha kazanıp kupa sahibi olup uefaya gidecekleri bir maçta varlık gösteremediler.
Normal şartlar altında normal bir takım kupa maçına konsantre olurdu bu durumda.
Ama muhtemelen bizim maçta teşvik aldıkları için para kupadan daha ağır bastı dötlerini yırttılar.
Hala akılları Samsun maçında kalmış utanmadan söylüyolar birde.

Heralde alacakları paraları alamadılar henüz onu bekliyolar..

cembaba

Play - off oynayan takımlar ekstra para alıyor diye biliyorum.