STSL 2011-2012 / 34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Sivasspor

Başlatan Stelea, 01 Nisan 2012, 17:45:45

« önceki - sonraki »

YILDIRIM

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 07 Nisan 2012, 22:03:06
Samsunspor altyapısına daha bu sene transfer olup da çarşı sayfasında samsun haydi bank asyaya bağlantısını beğenen kansız ipneler tanıyorum insanın ana avrat sövesi geliyor..
Bu tür insanları barındırmayacaksın. Samsun'da hiçbir kulüpte oynatmayacaksın. Bakbakalım daha sesleri çıkar ı ? Herksin bir düşmanlığı var Samsunspor'a seçmelere giderler seçilemezler vay a.k benim önümü kestiler yoksa ben Messi gibi adamım. Anneleri Lopez gibi pompaladıkca güzelleşiyor bunların

King1965

Dün aksam feci bas agırıısndan ilaç içtim yattım sabah kalktım basım yine agırıyor.. nasıl bagırdık nasıl yaaaa bu kadar kötü oldugumu hic bı zaman görmedım

furkan5534

aglamaktan uyuyakaldım çaresizlik,üzüntü,kelimelerle ifade edilemiyor ki  :( :(

uykan

Alıntı yapılan: vlkn55 - 07 Nisan 2012, 22:09:58
Hüseyin Göcek hakkında gereken yapılmalı. Merkez hakem komitesi bu işi bıraksın. Gitsin limon satsın.

Mesut Bakkal takımın başında kalmalı. Ertuğrul, Adem Alkaşı ve Murat Yıldırım hariç takım komple yenilenmeli. Golü atan Fink çıkarken kulubedeki koltuğu tekmeliyorsa o oyuncunun da Zenke gibi takımda işi yok.

fink yerine soktugun murat ceylansa koltugu mesudun kafasında kıracaksın

silopilimuhsin

binikalamadım

sanmasınlar yıkıldık
sanmasınlar çöktük
bir başka bahar için
sadece yaprak döktük

holigan5565

maçtan sonra lig tvde cenk işlerin oğlunun gözyaşlarını gösterdiler.tmm sorsan futbolcuların hepsi elinden geleni yapmıştır.ama yediğimiz golden önce o iki pozisyonda o net pozisyonları kaçıran serdar özkan ve  uğur boral ve bence başkalar ne kadar aksini iddia etsede %100 penaltı olan pozisyonda penaltıyı vermeyen ******* hüseyin göçek o küçücük çocuğun gözyaşlarını gördükten sonra acaba gözlerini yumup rahatça uyuyabilecekler mi? merak ediyorum

Theofanis Gekas

fink çıktıktan sonra koltuğu tekmelemekte dibine kadar haklıdır,adam hayatının maçını oynuyodu,çıkardı götten bacak adamı

europe_55

Samsunspor asla pes etmez!

Simdi gidiyoruz, ama daha da güclenmis bir bicimde geri dönecegiz...

bluegreen55

Sivasın şike yaptığı maçlar incelenirken Samsun maçındaki kazanma arzularıyla karşılaşırılsın.Sahada şike varmı yokmu anlaşılsın...
Sanki Uefa kupasına gitme hakkı kazansalar Uefa bunları alacak..şikeci  ipneler.boşuna dötlerini yırtarak ölümüne oynadılar...
Başbakan dürüstlükten doğruluktan yana adam olacakta bu şikeci ipneleri düşürecek...
Adamların yedek oyuncularını al hepsi bizim kadroya girer.
Şike paralarıyla kurmuşlar süper kadrolar...
oyuncularımızı çağırıp alkışlasaydık keşke ama herkes yıkılmıştı hiçbirşey düşünecek halleri yoktu..

1. ihtimal ;ben en çok puan silinsede düşecez diye korkuyordum o ihtimali atlattık o durumda mersin manisa a.gücü düşüyor.
2.ihtimal ; bu şikecilerin hepsini düşürecekler bunlara antepte dahil madem klüb yöneticisi haksız kazanlar sağlayarak haksız rekabet sağlıyorsa bizim suçumuz ne.
3. ihtimal; hiç kimseyi düşürmeyecekler.

bu 3 ihtimaldede biz bu ligdeyiz.
4. ihtimalde hiç birşey olmamış gibi davranacaklar ueada bunları avrupadan atacak ozamanda süperligde olmanın bir anlamı olmaz zaten..
ben rahatım sanki bir maç kaybetmişiz gibi üzüldüm birazda koydu ama ...sizde canınızı fazla sıkmayın derim..seneye süper ligdeyiz..

twitter

Arkadaş şu İstanbul'a ne koymuşuz ya.

Fenerlisi, Beşiktaşlısı, Trabzonlusu ne güzel kin kusuyor öyle.

Bu bile yeter bize Gaziantep 20 yıldır bu ligde, bizi 1 senede yaptığımız etkiyi yaratmamıştır tribün bazında.

100 kişiye sor art niyetsiz olarak cevap veren 90 kişi Samsunspor kalsaydı der.

Hayırlısı... Hep daha güçlü olarak dönüyoruz lige.

hala kızı

Sıradan otlar, bir ayda yetişir. Gül yetiştirmek istersen bir yıl bekleyeceksin..! (Hz. Mevlana)

city ultras

cok kötü zamanda düsdün samsunum,son 2-3 senedir taraftar mühtis kendini toparladi,tribünlere renk gelldi,kadini,adami cocugu,genci, yaslizi,formasi giyip maca gidiyor..insahllah bu cosku susmaz.insahllah tribünler hep böyle kalir

Shane_Falco

Dün maçtan beri hiç bir şey yazasım hiç bir şey yapasım gelmiyor.Resmen kendimi terkedilmiş hissediyorum...

ngonge

Mesut Bakkal da hakeme suçluyor arkadaş şu maça senin iki kez bariz hakkını yiyen hakem tayin oluyor sesini çıkarmıyorsun.

Maçtan sonra konuşsan ne fayda!