Ligde Kalma Mücadelesi - 24-28. Haftalar

Başlatan Sol Açık, 31 Ocak 2012, 22:45:58

« önceki - sonraki »

Sonuna Kadar 55

biz düşmeyeceğiz herkes bilsin artık..tek sorun gekas çok geç geldi..

Sol Açık

Antalya Trabzon'u yendi. Bu Antalya'nın takımını hiç beğenmiyorum, yaş ortalaması 30'un üzerinde, ilk 11'in yarısı benden büyük, oynadıklarında da çok özel birşey yok. Ama bence düşme adayları listesinden çıktılar, kümede kaldılar. En zor haftaları diye düşündüğüm dönemden 2 maçta 4 puan çıkarttılar. Bundan sonrasında düşmezler...

Bundan sonra Antalya'dan beklentim, Manisa'yı Antalya'da yenmeleri, bize kaybetmeleri ve Karabük'e deplasmanda kaybetmemeleri, o kadar...  :(

masbene

10 haftada 18 puan alacağız bu ligde kalacağız

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: masbene - 04 Şubat 2012, 19:01:38
10 haftada 18 puan alacağız bu ligde kalacağız

Aslında bu çok zor birşey değil.Karabüğü yensek o moralle Eses ve Ankara gibi iki tane hedefsiz takımla karşılaşıcaz.Bu maçları kazansak bi anda 9 puan cepte.Hedefsiz bir Antalyayla karşılaşıcaz,daha sonra kendi rakibimiz anteple Kendi sahamızda.Bakınca durum karamsar değil,yeterki takım rakibi boğsun her maç gekas veya bir başkası bir şekilde atar Allahın izniyle

Sol Açık

Gerçekten de zor değil. İçerde E.Şehir, Bursa, G.Antep, MİY, Sivas. Dışarda A.Gücü eder 18 puan. Buna dışarda aldıklarımızın hepsi ekstra olarak eklenir.

Yani sadece içerdeki maçlarımızı alsak, ligde kalırız!  ;)

Ahmeti

Buram buram şike kokan bu ligde kalma oranımız bence

Karabüğü yenersek : %55

Eskişehir'i yenersek :%70

Ankaragücünü yenersek : %100

Yani kendi göbek bağımızı kendimiz keseceğiz alalım 3 maçı ondan sonra Gekas'la beraber stad'ta sirtaki yaparız.

masbene

bir tablo yağtım ama onu buraya nasıl yapıştırıcam onu bilmiyorum   :hnk:

samuray

ya bu ne şanssızlık biz yeniyoruz bizim yakalayacağımız rakiplerimizde yeniyor olmaz bu kadar ans ya bundan sonraki bütün maçlarımız final ya kazanacaz ya kazanacaz başka yolu yok bu işin

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: Sol Açık - 04 Şubat 2012, 18:52:43
Antalya Trabzon'u yendi. Bu Antalya'nın takımını hiç beğenmiyorum, yaş ortalaması 30'un üzerinde, ilk 11'in yarısı benden büyük, oynadıklarında da çok özel birşey yok. Ama bence düşme adayları listesinden çıktılar, kümede kaldılar. En zor haftaları diye düşündüğüm dönemden 2 maçta 4 puan çıkarttılar. Bundan sonrasında düşmezler...

Bundan sonra Antalya'dan beklentim, Manisa'yı Antalya'da yenmeleri, bize kaybetmeleri ve Karabük'e deplasmanda kaybetmemeleri, o kadar...  :(
biz de antalyayı yeneriz deplasmanda olur biter

Sol Açık

Alıntı yapılan: masbene - 04 Şubat 2012, 19:44:57
bir tablo yağtım ama onu buraya nasıl yapıştırıcam onu bilmiyorum   :hnk:

Harbiden, ben de bu başlığı açarken tablo yapmış, ama yapıştıramamıştım. Yolu nedir?

masbene

ankaragücü hariç alttaki 7 takımın lig sonuna kadar durumlarını bu şekilde tahmin etmiştim. samsunsporumuz umarım en kötü ihtimalle 38 puanla ligde kalacak

isa55

Kime gözümüzü diksek, aşağı çekeriz desek sıyrılıyor kurtuluyor. Belediye dedim uçtu, Ordu dedim seriye bağladı, Antalya dedim son 3 maçta 5 puan aldı. Kaldı Manisa(son 12 maçta 4 puan) ile Gaziantep. Şu üç maçta bi aksilik ve şike olmazsa Gaziantep'e yetişiriz inşallah.

samuray

biz kazandık rakiplerimizde kazandı artık kendi göbeğimizi kendimiz kesecez başka yolu yok bu işin bu üç maçlık periyod çok önemli bizim açımızdan 3 te üç yapmamız lazım ondan sonrası gelecek gibime geliyor vede inşallah kümede kalacağız  t_f_f ;D