STSL 2011-2012 / 24.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Fenerbahçe: 3-1

Başlatan ibrakadabra55, 29 Ocak 2012, 16:09:05

« önceki - sonraki »

oguz_5528

Tufan

Alıntı yapılan: Burak - 02 Şubat 2012, 01:26:21
bende o maçı bir birahane de izlemiştim ama kapalı şimdi yerinde balıkçı var iyi olmadı bu totem benim için  :(

sen yine balıkçıya gidip laptoptan falan izleyebilirsin ben yıkılan Tekel binasında lokalde izlemiştim Adliye oluyor şimdi :)
her türlü totemi yapmak lazım uyku tutmuyor.

oguz_5528

3-0 yendiğimiz maçta Caner'in golleri vardı,Türkiye Caner'i konuşuyordu.Belki Hakan Arslan da iki gol atar aynı hesap

özkan

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 02 Şubat 2012, 03:08:11
Öne geçersek ses çıkarmicam  :kafa:
ankaragücü maçı,ikinci gençlerbirliği maçı,geyse maçı..bunların hepsinde öne geçip kaybeden bizdik ve hepsinde de hissettim bi b.kluk çıkacağını..Ama bu sefer çok farklı,vura kıra,söke söke 1-0 alacağımıza inanıyorum maçı.Nedense içimde fenevin hiç pozisyona bile giremeyeceği hissi var.

Golümüzü mü;tabiiki teofani5 geka5 yazar..

oguz_5528

Alıntı yapılan: özkan - 02 Şubat 2012, 03:19:30
ankaragücü maçı,ikinci gençlerbirliği maçı,geyse maçı..bunların hepsinde öne geçip kaybeden bizdik ve hepsinde de hissettim bi b.kluk çıkacağını..Ama bu sefer çok farklı,vura kıra,söke söke 1-0 alacağımıza inanıyorum maçı.Nedense içimde fenevin hiç pozisyona bile giremeyeceği hissi var.

Golümüzü mü;tabiiki teofani5 geka5 yazar..

İnancım kalmadı artık saydığın maçlardan dolayı,gözüm dakikada olacak bu duruma düşürenler utansın  :kafa: öne geçmek lazım tabii bide oda var  :D aynen 1-0 olsun bizim olsun,ortasahası çok iyi değil fenerin bu aralar

TeRMeLee

Heyecandan uyku tutmuyor. Yalvarırım alın şu maçı.

SametYılmaz55

işe gidecem birazdan maçı izleyemicem o yüzden :'( :'( :'( Allah'ım sen yüzümüzü kara çıkartma.galibiyet serimizin ilk maçı olsun bu maç.güzel günlerin başlangıcı olsun inşallah

babasamsunlu

feveran

yarın ki kandilin yüzü süyü hürmetine bu maçda 3 puanı bize nasip et allahım

fanatik samsunsporlu

King1965

Mert

Kazanamamamız için hiçbir sebep yok yani hiçbirşey bahane değil.Yeni hoca faktörü sahaya mutlaka yansıyacaktır.Biraz kontrollü oynarsak alırız bu maçı.Stoch'dan biraz çekiniyorum adem'in dikkatli olması lazım.Ayrıca alex'i oynatmamamız gerekir.

ahmetsefa55

beyler elınde maratonm bıletı olan var mı fazladan ? 3 tane fln

AntZ

Sercan'ın affına sığınarak, facebook'undan alıntı;

Alıntı
zemin tamamen temizlendi, herşey hazır ;)

özkan

Alıntı yapılan: muhalif - 02 Şubat 2012, 13:11:10
beyler elınde maratonm bıletı olan var mı fazladan ? 3 tane fln
gişelerde bılet varmıs hala.satılıyor su an.istersen oradan alabilirsin kardeşim.