STSL 2011-2012 / 24.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Fenerbahçe: 3-1

Başlatan ibrakadabra55, 29 Ocak 2012, 16:09:05

« önceki - sonraki »

havzalı55

YaşarDoğu

Ordu yeni , Antep yenildi , bizim ise geçen haftanın acısını Fener den cıkarmamız gerek.4 lü defansımız çok dikkatli ve sıfır hata ile oynamalı.Ortasahada ise bizi yönlendirebilecek biri olmaması sene basından beri sorun.MC ve MY ile hızlı cıkmaya calısıyoruz.Serdar ın ilkonbirde başlayacagını düşünmüyorum.

Feneri yenecez.

Sol Açık

Alıntı yapılan: havzalı55 - 01 Şubat 2012, 20:55:15
Gençler son anda Antepi yendi bu iyi oldu

Gençler geçen hafta da Antalya'ya son dakika attığı golle bir güzellik yapmıştı...  ;)

furkan5534

antepın yenılmesınden sonra kazanmamız fark oldu.haydı samsunnnnnnnn

Ajan

Bu şehirde yaşayıp yediği kaba tükürenlerin yüzünü güldürme Allah'ım.Amin.

cembaba

Beyler twitter'da TT yapıyoruz #FeneriYenecegizCunku haydin baalım yüklen...

serkancengiz

Sezon başından beri şans yanımızda değildi artık olsun  Allahım bu maçla beraber seri yakalacağız içimdeki ses 3-1 diyor

kumköylü ahmet

HoliganSamSunLu

antepin yenlmesi gerçekten güzel oldu karabük maçıda oynanıpta karabük yenilseydi maç öncesi çok güzel moral olacaktı

Sol Açık

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 02 Şubat 2012, 00:31:04
antepin yenlmesi gerçekten güzel oldu karabük maçıda oynanıpta karabük yenilseydi maç öncesi çok güzel moral olacaktı

Bakmayın siz şu andaki durumuna, biz kazanmaya başlayalım, Karabük'ün hemen üzerine çıkacağız. Özellikle de rakiplerimizle maçlarda Karabük'ün yenilmesini istemem...  ;)

5trawberry

Allah'ım tekrarını nasip eyle..

Yüzümüzü Güldür Rabbim..

mehmet yılmaz

Çok kar yağmıştı, uçak seferleri iptal olmuştu, bundan 10 yıl önceydi ve biz yine kümede kalmak için uğraşırken onlar zirve hesabı yapıyorlardı. İşte o akşam Müslim'in golüyle 1-0 kazanmıştık. Yine aynısı olacak inşallah...

Kaya

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Şubat 2012, 01:10:30
Çok kar yağmıştı, uçak seferleri iptal olmuştu, bundan 10 yıl önceydi ve biz yine kümede kalmak için uğraşırken onlar zirve hesabı yapıyorlardı. İşte o akşam Müslim'in golüyle 1-0 kazanmıştık. Yine aynısı olacak inşallah...

Aynen abi bende biraz önce o maçı izliyordum..Müslim'in golü ile fark yer denilen maçtan galip ayrılmıştık..ALLAHım ne olur...

TeRMeLee

2003-2004 Sezonunda 3-0 yendiğimiz maçı izlediğim kahvehaneye bu maç için tekrar gideceğim. Totemse totem.

Burak

Alıntı yapılan: TeRMeLee - 02 Şubat 2012, 01:15:31
2003-2004 Sezonunda 3-0 yendiğimiz maçı izlediğim kahvehaneye bu maç için tekrar gideceğim. Totemse totem.

bende o maçı bir birahane de izlemiştim ama kapalı şimdi yerinde balıkçı var iyi olmadı bu totem benim için  :(