STSL 2011-2012 / 24.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Fenerbahçe: 3-1

Başlatan ibrakadabra55, 29 Ocak 2012, 16:09:05

« önceki - sonraki »

kutsalforma

Alıntı yapılan: AHİ55 - 31 Ocak 2012, 14:04:40
ya da kendı sokugumuzju dıkıp gerekırse hakemı de yenerek macı almalıyız barız atacagımız gollerı de vermeyecek hali yok ya....

orasi belli olmaz. ajax 30 metreden gol atiyor ve o golü avrupali hakemler vermiyorsa, türkiyede hakemlerin verebilecekleri kararlari sen düsün  ;)

AHÝ55

3 pozisyonun benzerı samsunda yasanmasın da yoksa bu abıtoglu dunku elestırılerı hele de marcus u dınledıkten sonra kayserı gıbı bızı es gecmez fernandes e yapılan misal serdar ozkan a yapılan faulu gormek ıstemez faul olur kırmızıyı da moru da gosterır acımaz samsun a.burada esas mesele hakemın kısısel meslekı  performansı gozlemcı notu 7.9 mus abıtoglunun yanı bır hakem  sıyah beyaz hata yaparsa ki 3.de boyle ya da bunlardan bırı 8.0 ın altında puan alır ve ust musabakada gorev alamaz her nedense boyle bır mactan sıyah beyaz hata yapan hakemı bızım maca verıyorlar. ozkalfa ve abıtogunun adamı oldgunu biliyorum herhalde ondan bu macı verdıler aynı hataları (8.0 ın altındaki) dılerım kı  bizim macta bize karsı yapmaz yaparsa onu baskan bile kurtaramaz umarım dunku macı soyle bır dusunur ve ozelestırı yapar ve kendını toplar bız de hak ederek eze eze su feneri yeneriz siddetle 3 puana ihtiyacımız oldugu su donemde hakem makem dusunmek ıstemıyorum.

kale5501

fb maçında göbekte kemal kerhan ikilis oynarmı

AHÝ55

bence ınsallah kemal oynamaz hakan yenal bır tarafa da ertugrul adem ve kemal saatlı bır bomba bunlar her an acemıce hata ıle macı telafısız bır konuma gtırebılırler.yedek kalecımiz ahmet sahın gıttıkten sonra acaba nasıl bır durumda sans verılse... ben ertugrul un ılk macta oldugu gıbı ıyı bır performans cıkarmasından suphelıyım fb altyapısından bır oyuncu ama su da var en ıyı macı ıstdakı fb macıydı sımdı de yenıu bır baslangıcı fb ıle yapabılır kendını bıraz olsun affetırebılır bu takımdakı trabzon fener kokenlı gormek ıstemıyorum ufuktan kurtukduk ahmet sahınden kurtulduk ama artık altyapıdan da oyuncu cıkarmak gereklı tabıkı bu sezon bıtsın o zamamn  dusunulebılır.neyse mac ıcın brezılyalı valdemıro ıle yetısırse su yenı transfer yan yana oynasın derım uyum muyum dusunecek halımız ve vaktımız de yok.sonucta bu ve bundan sonrakı maclarda takıkm olarak savunma ve takım olarak hucum dusunulmelı yoksa herkes ısını yapsın mantıgı ıle kotu durumdan cıkılamaz.

burakbas

burakbas

GökhanÇağlar

vayy Çarşamba'dan kareler,helal olsun hemşerilerime >l< >l<

burakbas

Çarşambalı küçük kardeşimizden bir resim daha ...

engin55

Arkadaşlar biletinizi bir an önce alın. Bileti demin çelik telekomdan aldım. Adam çok az kaldı dedi. Yarına kalır mı dedim bu akşam bitebilir dedi.

Serkan

Alıntı yapılan: AHİ55 - 31 Ocak 2012, 14:24:29
3 pozisyonun benzerı samsunda yasanmasın da yoksa bu abıtoglu dunku elestırılerı hele de marcus u dınledıkten sonra kayserı gıbı bızı es gecmez fernandes e yapılan misal serdar ozkan a yapılan faulu gormek ıstemez faul olur kırmızıyı da moru da gosterır acımaz samsun a.burada esas mesele hakemın kısısel meslekı  performansı gozlemcı notu 7.9 mus abıtoglunun yanı bır hakem  sıyah beyaz hata yaparsa ki 3.de boyle ya da bunlardan bırı 8.0 ın altında puan alır ve ust musabakada gorev alamaz her nedense boyle bır mactan sıyah beyaz hata yapan hakemı bızım maca verıyorlar. ozkalfa ve abıtogunun adamı oldgunu biliyorum herhalde ondan bu macı verdıler aynı hataları (8.0 ın altındaki) dılerım kı  bizim macta bize karsı yapmaz yaparsa onu baskan bile kurtaramaz umarım dunku macı soyle bır dusunur ve ozelestırı yapar ve kendını toplar bız de hak ederek eze eze su feneri yeneriz siddetle 3 puana ihtiyacımız oldugu su donemde hakem makem dusunmek ıstemıyorum.

Bjk'lı topçuları görmek istermisin

fındık

Alıntı yapılan: Serkan - 31 Ocak 2012, 15:45:45
Bjk'lı topçuları görmek istermisin

abi sende fark etmeşsin ahi yi td de zannedersem yanlışmıyım

Turuncu

Bakkal'dan Fenerbahçe'ye gözdağı

Samsunspor'un başındaki ilk maçında Fenerbahçe'ye karşı mücadele edecek olan Mesut Bakkal, "Kazanmak için elimizden geleni yapacağız" dedi

Samsunspor'un yeni hocası Mesut Bakkal, yarın (1 Şubat) oynayacakları zorlu Fenerbahçe maçı öncesi taraftarlarından destek istedi.

Zor bir görev aldıklarını belirten Bakkal, "Önce takımın moralini düzeltmeye çalışıyoruz. Takım olarak ligde kalmanın ve bunu istemenin hevesi içimize oturmuş durumda. Fenerbahçe maçı bizim için hem puan hemde moral açısından çok önemli. Finallerin finali diyebilirim. İstekli ve arzulu olarak rakibimizi karşılayacağız. Zenke kesin yok ama Bance milli takımdan dönüyor. Yetişir ve hazır görürsem maç kadrosuna alabilirim. Stres devamlı olursa başarı gelmez. Samsunspor, Süper Lig'de olması gereken, taraftarıyla bütünleşmiş bir kulüp. Taraftarımız bizi sürekli desteklemeli. Maçta gol bile yesek destek sürdürmeli. Moral her şeyin ilacı ve maçın 90 dakika olduğunu unutmamalıyız. Yeni bir başlangıç için Fenerbahçe maçı önemli bir fırsat. Panik yapmadan elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız" diye konuştu.

mehmet yılmaz

Ben can derdindeyken maratona gelip de FB'lilerin resmini çekmeye çalışanları görürsem çok pis davranırım, şimdiden yazayım.
:kafa: :kafa:

fındık

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Ocak 2012, 15:54:47
Ben can derdindeyken maratona gelip de FB'lilerin resmini çekmeye çalışanları görürsem çok pis davranırım, şimdiden yazayım.
:kafa: :kafa:

aynen abi gs maçında gördük flaşların nasıl patladığını. :kafa:

kamuri

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 31 Ocak 2012, 13:28:52
bu maçta da fotoğraf çekenler olursa sopayı iyice hakederler
ben karışmam bu sefer adımız çıkıyo sonra ;D