STSL 2011-2012 / 24.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz - Fenerbahçe: 3-1

Başlatan ibrakadabra55, 29 Ocak 2012, 16:09:05

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Dün akşam Samsunsporlu olmanın gururunu bir kez daha yaşadım, inananlar hiç bir zaman kaybetmezler, bizler inandık, Allah'ta yüzümüzü güldürdü, başımızı öne eğdirmedi, memleketimden kilometrelerce uzakta Lig Tv'den maçı izlerken nasıl bir takımın taraftarı olduğumu anladım, Samsunspor taraftarının ne kadar büyük olduğunu anladım dün akşam binlerce kişinin dolduruduğu 19 Mayıs'ımızı izlerken, vefakar, cefakar taraftarımızın bu soğukta, karda kıyamette hazırlık yapıp 17. sıradaki takımına hazırladığı kareografiyi gördüm, elim ayağım titredi, gururlandım, duygulandım, elinize kolunuza emeğinize yüreğinize sağlık, iyiki varsınız kardeşlerim, abilerim. Bu gururu bizlere yaşattığınız için teşekkür ederim.

Ve Gekas; Gekası kelimelerle nasıl anlatabilirizki? Serkan Aykuttan sonra böyle bir golcü izlememiştik, sadece biz değil tüm Türkiye Serkan Aykuttan sonra böyle bir golcü izlememişti. Aslında çok farklı bir oyun yoktu sahada sezon başından beri buna yakın tempoda ve istekle oynuyorduk ama Gekas gibi bir golcümüz olmadığı için gol atamıyorduk, hoca faktörünü de unutmamak lazım, yedek kulübesinde 1 dakika oturmadı Mesut Hoca, değişiklikleri yerindeydi, aksayan oyuncuları çıkarmak için gol yemeyi de beklemedi, dk'nın 80 olmasını da beklemedi, gollerden sonraki sevinci görülmeye değerdi ve dikkatimi çeken bir başka husus Hakan oyuna girdikten sonra iyi maç çıkardı, hoca faktörü burda da kendini gösterdi, iyi hoca elindeki en vasat oyuncudan bile verim alabilen, kapasitesi dahilinde o oyuncudan fayda sağlayabilen hocadır. Sahaya çıktığı ilk maçında Mesut Hoca yaptığı hamlelerle, hareketleriyle, heyecanıyla, hırsıyla hepimizden tam not aldı. Şimdi seri zamanı Allahın izniyle Karabük'ü de yeneceğiz. Tekrardan teşekkürler Gekas, Teşekkürler BÜYÜK SAMSUNSPOR TARAFTARI!

Sol Açık

Özellikle 2-1'den sonra (az vakit de yoktu, 20 dakika vardı) bizim takımın içinden, deyim yerindeyse bir "canavar" çıktı. Kapanacağız, 20 dakikada bizimkiler kaç hata yapabilir diye düşünüp korkarken, gerçekten de vites yükselttiler. 2. gol takımın kazanacağına inanmasına ve bu sefer farklı olarak inanmanın ötesinde galibiyete sıkı sıkı sarılmasına neden oldu.

Mücadele ve istek etkileyiciydi...

özkan

Dün ulu önderli armamızın,inanmışlığın,sadece samsunsporluluğun bilmem kaçıncı bölümü çekildi..Uuzun uzun yazmaya ne sözler yeter ne başka bişey..

Allah'ım sana şükürler olsun,utandırmadın bizi..

kumköylü ahmet

Fatih_Han Ne Güzel Yorumlamisin sen öyle...seninde yuregine saglik kardesim

Atakumlu

Volkan ın acıklamasında Gekas benden formamı istedi , bende degistirdim demis  :hnk:

masbene

aslında tribunden gorunen de o sekildeydi. gekas volkanın yanına gelip formayı istedi

FaTiH_HaN

03 Şubat 2012, 11:48:24 #502 Son düzenlenme: 03 Şubat 2012, 12:19:14 FaTiH_HaN
Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 03 Şubat 2012, 11:24:44
Fatih_Han Ne Güzel Yorumlamisin sen öyle...seninde yuregine saglik kardesim

Teşekkür ederim abi.

jorgensen55

GÜMÜŞHANE'DE YAşanan bir olay dün akşam...
Oley Dedi, Kafayı Yedi

Gol Sevinci Pahalıya Patladı
02 Şubat 2012 Perşembe 23:06Bu haber 1958 kez okundu

Gümüşhane'de bu akşam oynanan Fenerbahçe-Samsunspor müsabakasını izleyen bir taraftarın burnu kırıldı.

Kent merkezinde bulunan bir salonda müsabakayı izlemeye giden H.K. (23) isimli üniversite öğrencisi, Samsunspor golünün ardından 'oleyyyy' diye bağırınca yanında ki Fenerbahçe taraftarı F.T'nin kafa darbesine maruz kaldı. Kafa attıktan sonra tekme ve yumruklarla öğrenciye saldıran F.T'yi işletme sahibi ve arkadaşları zor sakinleştirdi.

Darbenin etkisi ile kafası kanayan Gümüşhane Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü 2.sınıf öğrencisi, yanında bulunanlar tarafından olay yerine çağrılan ambulans ile Gümüşhane Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Burada yapılan tetkiklerde burnunda parçalı kırık olduğu tespit edilen öğrenci tedavi altına alındı.

Öte yandan emniyet güçleri de güvenlik kameralarından kimlik tespiti yaptığı F.T.'yi göz altına aldı.

http://www.gumushane.gen.tr/ OLAYIN KAMERA GÖRÜTÜLERİ VAR BU SİTEDE...

ZORUNUZA GİTTİ DİMİ ŞEREFSİZLER...

burakbas

Sol Açık

Alıntı yapılan: jorgensen55 - 03 Şubat 2012, 12:42:11
GÜMÜŞHANE'DE YAşanan bir olay dün akşam...
Oley Dedi, Kafayı Yedi

Gol Sevinci Pahalıya Patladı
02 Şubat 2012 Perşembe 23:06Bu haber 1958 kez okundu

Gümüşhane'de bu akşam oynanan Fenerbahçe-Samsunspor müsabakasını izleyen bir taraftarın burnu kırıldı.

Kent merkezinde bulunan bir salonda müsabakayı izlemeye giden H.K. (23) isimli üniversite öğrencisi, Samsunspor golünün ardından 'oleyyyy' diye bağırınca yanında ki Fenerbahçe taraftarı F.T'nin kafa darbesine maruz kaldı. Kafa attıktan sonra tekme ve yumruklarla öğrenciye saldıran F.T'yi işletme sahibi ve arkadaşları zor sakinleştirdi.

Darbenin etkisi ile kafası kanayan Gümüşhane Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü 2.sınıf öğrencisi, yanında bulunanlar tarafından olay yerine çağrılan ambulans ile Gümüşhane Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Burada yapılan tetkiklerde burnunda parçalı kırık olduğu tespit edilen öğrenci tedavi altına alındı.

Öte yandan emniyet güçleri de güvenlik kameralarından kimlik tespiti yaptığı F.T.'yi göz altına aldı.

http://www.gumushane.gen.tr/ OLAYIN KAMERA GÖRÜTÜLERİ VAR BU SİTEDE...

ZORUNUZA GİTTİ DİMİ ŞEREFSİZLER...

ŞEREFSİZ!!!

emre__ss

Alıntı yapılan: masbene - 02 Şubat 2012, 23:23:43
gekas'ın son golünden sonra sevince boğulan yedek kulübemizi gösteriyor kamera. uğur boral ın mimikleri hiç hoşuma gitmedi sanki gole üzülmüş gibi bir de fenerlilerin kulübesine bakıyor. bu önyargı değil bendeki, çünkü oyunda kaldığı sürede de ayakları geri geri gidiyordu sanki, oynamak istemiyor gibiydi. bir bana yanıldığımı kanıtlayabilir mi?

kesinlikle benim de dikkatimi çekti abi hadi oyun neyse gününde değildir oynamıyodur denilebilir belki ama son golumüzden sonra fener kulübesine bakması manidardı yani.

jean

allaha sukur yanildim hic umudum yokken salladik 3 tane mersinde yenilseydi 7 puana inecekti fark simdi manisa ve anteple 6 puandayiz bu mac gercekten donum noktasiydi harikasin gekas istanbullulari madara ettin mesut bakklin heyecaninada hayran kaldim tebrikler ins bu umut isigi sonmez

emre__ss

3.golümüzden sonra göz yaşı dökmek paha biçilemezdi benim açımdan.hele ki şu ligde bi kalsak ahh ahh... hadi be yüreğinizi koyun kalalım şu ligde.

berusa55

03 Şubat 2012, 13:43:00 #509 Son düzenlenme: 03 Şubat 2012, 13:47:41 berusa55
Şu videoda 4.35'e dikkatli bakarsak Uğur Boral gayet de seviniyor gole; ağza dikkat! Ve manalı manalı febelilere bakıyor; onların tepkilerine. Daha napsın adam kac senesini fenerde geçirmiş. Altında çok birşey aramaya gerek yok...  ;)

Samsunspor Fenerbahçe 3 - 1 Geniş Maç Özeti ve Goller