STSL 2011-2012 / 23.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - İST. B.Ş. Belediyespor

Başlatan 55_OrHaN_55, 24 Ocak 2012, 21:14:33

« önceki - sonraki »

burakbas

Alıntı yapılan: veis - 29 Ocak 2012, 18:10:33
17 maçda aldıgı galibiyet sayısı 2 lerde olan ve 2.yarıya hızlı ve flaş transferlerle girmen gerekirken ugur murat serdar öskan dan medet umup alırsan sen zaten 2.lige düşmüşsündür.düşüp düşmemeye inanın hiç takılmıyorum ama göz göre göre defansa transfer yapmadan orta sahaya top yapacak virtiöz almadan lige çıkmayı kabullenemiyorum.neyse saglık olsun.ama şuda bir gerçek ki içimden yazmak gelmesede elim gitmesede bizim sonumuzun artık ne oldu aşikar heleki bu kadro ile.

:( :( :( :( :( :( :(

Sol Açık

Şu Hikmet Karaman'ın ballılığı mı, Antep'in şansımı?!

Sivas 1-0 önde iken, kornerden yok yere kendi kalelerine gol attılar. Sonra inanılmaz (Hakan Arslan'ın bile kaçırmayacağı) bir golü boş kaleye atamadılar, sonra 10 kişi kaldılar, buna rağmen çok etkili oynarken kontrada yapılan bir ortada sahanın azizliğiyle top sekti ve gol oldu!

Ulan bu şansın yarısı bizde neden yok!!!

designer_55

Yaziklar olsun samsunspor taraftari adinda stadyuma giripte kendi takimi yuhalayan kisilere.
Bunlar samsunspor taraftari olamazlar. Daha cok seyler yazmak istiyorum ama sirasi degil simdi. Tek kelimeyle yaziklar olsun.....

samuray

yazık ya bundan sonra işimiz mucizelere kaldı gibi burak hoca gider ayak takımı sabote etti sanki ben nasıl olsa yokum ne olursa olsun der gibi bu kazma hakan kesinlikle bankasya topçusu peki hoca sen valdamiroyu niye çıkarıyorsun burağı stopere çekiyorsun defanstan dönen toplar ı hep ibb ye verdik orta saha üstünlüğünü ellerine geçerdiler zaten valdamiro yu çıkarıp hakanı da stopere çeken burak hoca defansın dengesini iyice bozdun herşeye rağmen bence maçın kırılma noktası finke verilmeyen penaltı tüh senin hakem kere ben .....s.....m direk kırızılık hareketi sarıyal cezalandırdı ikinci sarıdan kırmızıyı vermedi tüm düdükler hep aleyhimize çalındı ya samsınspor üzerine oynanan bu oyunlar artık yeter ya dedirtecek cinsten bizi yenyiden bankasyaya yollamaya kararlılar anlaşılan yönetimin beceriksizliği de cabası petkoviçe bu kadar sabretmeleri yanlış transfer politikaları mesut bakkalda geç kalınması yapılan yanlışların hangisini sayalımki hepsi üst üste gelince kötü sonuçlarda kaçınılmaz oluyor e buna karşın bizimde orta sahamız defansımız yol geçen hanına dönünce olacağı buydu bundan sonra işimiz tamamen tff nin küme düşürmeyle ilgili alacağı kararlara kaldı diyebiliriz 

masbene

hakan aslan ı izlettirmeyin bana bir sonraki maçta. bu adamın torpili özelliği ne anlamak zor. embesilvari topa koşan ve top ayağındayken ne yapacağını şaşıran bu gerzek bir de stopere çekilir mi kardeşim? Allah sizi de üzsün

Elazığsporlu

Yazık oldu.Üzülmeyin,oynanması gereken çok maç var daha.Toparlarsınız inşallah.

##kdc##

Tamam takım kötü oynayabilir, hoca saçma sapan değişiklikler yapabilir ama sen sahada götünü yırtan oyuncuna bile sallıyorsan orda ben de sana sallarım arkadaş. Kimse kusra bakmasın. Bireysel olarak oyuncuya tepki vermeye razıyım ama takıma genel olarak sallamanın manasını biri açıklayabilir mi??. Rakip oyuncuların paslarını alkışlamalar, top bizdeyken yuhlamalar falan.. Hani değil bankasya amatöre düşse peşindeydik, gün geçtikçe tribün olarak daha da dibe batıyoruz. Allah'ım sonumuzu hayır etsin.
Canın sağolsun Samsunspor'um..

fanatik samsunsporlu

takımı yuhalamak rakibi alkışlamak ta ne kardeşim.utandım bugünkü bu hareketten dolayı.adnan sezginin varsa şekli hakemlerin şerefsizliğine çare bulsun.

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: ##kdc## - 29 Ocak 2012, 19:49:26
Tamam takım kötü oynayabilir, hoca saçma sapan değişiklikler yapabilir ama sen sahada götünü yırtan oyuncuna bile sallıyorsan orda ben de sana sallarım arkadaş. Kimse kusra bakmasın. Bireysel olarak oyuncuya tepki vermeye razıyım ama takıma genel olarak sallamanın manasını biri açıklayabilir mi??. Rakip oyuncuların paslarını alkışlamalar, top bizdeyken yuhlamalar falan.. Hani değil bankasya amatöre düşse peşindeydik, gün geçtikçe tribün olarak daha da dibe batıyoruz. Allah'ım sonumuzu hayır etsin.
Canın sağolsun Samsunspor'um..

fanatik samsunsporlu

hakem senin ben...belediye takımına 1-0 geriye düşmek gibi ne kadar tehlikeli olduğunu bugün bir kez daha gördük

BEŞİKTEN_MEZARA

Karşı takımı alkışlamak kendi futbolcunu protesto etmenin bir yoludur... malesef takım top oynamayı beceremeyebilir kalitesi bu deriz eşşekten at olmasını bekleyemeyiz(bu bir benzetmedir tesşbihte hata olmaz) fakat eşşekse eşşek gibi sahada koşmalı kıçını yırtmalı o soğukta dolu maratonun önünde bu takım, beyler ben artık finkin morfinli fil gibi sahada önünden geçen topa müdahale edemeyişine ,hakan arslanın top kullanmaktan aciz yapısına,murat ceylanın kafasını kaldırmadan 3 metrede oynamasına ,ne tvden bakacak nede canlı izlicek gücüm kalmadı , bu kadar futbol fakiri takım ben hayatımda görmedim yaşım 33.üçüncü lig takımları bile yeminle 3-5 pas yaparak top oynamaya çalışarak atak yapıyor . Ertuğrulun her topu eline alışında ilerideki 3 defansın arasındaki 1 santroforumuza degaj yapmaya çalışması ve bumerank gibi topun karşı atakla sonuçlanması zaten bizim bu seneki düştüğümüz durumun özeti.. kusura bakmayın çok doluyum. bu nasıl bir acıdırki hakemin son düdüğü ciğerime saplandı halen maçı yaşıyorum şunu atsaydık şu dakikada diyer. hakem penaltıyı verseydi diye ... bu takım bizleri haketmesede samsunspor bizsiz biz onsuz yapamıcazzz .....

AhmetDenizci

ahmetsefa55

ben yuhlamadım , oley cekmedım ; ama yapanlara da bişe diyesim gelmedi açıkçası.
10 bın kısılık maratonu dolduran seyırcımıze en azından hırslı bır futbol ızletmektı gorevlerı.
arkadaslar takım kume dusuyo , 23 hafta olmuş daha takımımızda kırmızı kart yıyen futbolcumuz yok !
hepsı parasını sonuna kadar alıyo , topcuyum dıye havalarından gecılmıyo.
daha o kadar çok yazılcak şey var ki aslında ama ne bilim hevesim gitti.

Sercan

burda yuhlanan takım değil, takımımıza saygısızlık yapan kişilerdir. Orada yuhlayan insanlar yarın yine Samsunsporlu kalacaklar ama o ******* futbolcular paralarını alıp, dalgalarına bakacaklar. Ben yuhladım hatta ibb yi alkışladım bile...

**KaR6**

15. ile aramızda 9 puan fark var, gidip çiçek verelim hafta içi, futbolcularımıza başarılarının devamını dileyelim.. bizi gururlandırdıkları için teşekkür edelim.. çok medeniyiz biz, küfür bile etmiyoruz normalde.. sevgi kelebekleriyiz biz..