STSL 2011-2012 / 23.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - İST. B.Ş. Belediyespor

Başlatan 55_OrHaN_55, 24 Ocak 2012, 21:14:33

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Evet. şike soruşturmasını takip etmek, maçları izlemekten daha heyecan verici oldu. galibiyete en ihtiyacımız olduğu, puan ve moral açısından çıkışa geçeceğimiz anlarda hakemler devreye giriyor. moral motivasyonu bozulmuş oyuncudan verim almak da zordur. kısacası maçı kaybetmemize bizim takımın beceriksizliği %35 etkili olduysa, hakem de %65 etkili oldu.

target_t.t.b

boşa koy dolmuyo doluya koy almıyo ne yaparsak yapalım onu dene bunu dene şanssızlık mı beceriksizlik mi bilmem ama bize gülmek haram....

Shane_Falco

Murat Yıldırım,Murat Ceylan,Fink,Kazma Arslan sen kazanman gereken bir maça böylesine bir orta saha ile çıkıyorsan sende akıl yok derim arkadaş.Üreticilik 0 takımda.Sinirden gözlerim doldu evde ağlamamak için zor tutuyorum kendimi.Futbolcu müsvetteleri...

target_t.t.b

sezon başında yönetimiyle devamında galip bey le,emniyetiyle valisiyle,trabzon lobisiyle,hakemiyle federasyonuyla,hocasıyla topçusuyla,sahada rakibiyle bitmedi mücadelemiz bitmeyecek!buna rağmen öyle bir tafatar ki en kritik maçında 2 0 gerideyken dahi desteği bırakmayan.hepinize rağmen dimdik ayaktayız ama bir gün hepinizi....

babasamsunlu

MAÇ OLDU BİTTİ.
TAKIM KÖTÜYDÜ HAKEM KÖTÜYDÜ BURAKHOCA TAKIMI YANLIŞ KURGULADI.
HEPSİNE İSYAN ETTİK.SAPINA KADAR DA HAKLIYDIK.
HİÇBİR ZAMAN ONAYLAMIYOR OLMAMA   RAĞMEN TAKIMI YİNE MAÇ İÇİNDE YUHLADI TARAFTAR. ONDA DA HAKLIYDI AMA BEN YAPAMAM ORASI AYRI.
AMA KARDEŞİM GEKAS BİRŞEY YAPMAKİSTİYOR.
TRİBÜNDEN ÖZÜR DİLEMEK İSTİYOR.
TAKIMI GETİRMEYE ÇALIŞIYOR.
O ZAMAN NİYE SÖVÜYORUZ.
O KADAR ÇOK TEPKİ GÖSTERECEKSEK EĞER GİDECEN BASACAN TESİSİ KESMEDİMİ ALAYI ZATEN GEZİYO TOZUYO YAKALAYACAN DÖVECEN.
ÖYLE TRİBÜNDEN POLİSİN ARKASINDAN BERİ KÜFRETMEYECEN.
SAMSUNSPOR TRİBÜNLERİ BU TAKIMI DÜŞERKEN ÇOK GÖRDÜ.
AMA BEN BU TRİBÜNLERİN TAKIMI DAHA MAÇ OYNARKEN YUHLAMASINI İYİ NİYETLE BİRŞEYLER YAPAN BİR ADAMA ANA AVRAT SÖVMEYİ İLK DEFA GÖRÜYORUM.HAYRETLER İÇİNDEYİM HİÇ YAKIŞTIRAMIYORUM

Theofanis Gekas

valla aslında haklısın ama,millette acısını bi yerden çıkarıyor işte o soğukta o kadar insanın böyle tepkiler vermesi normal ya

Ahmeti

55cem55

enteresandır hiç ummadığımız adam yapılamayanı yaptı gekasa top cıkarttı...domınguez

Burak

Alıntı yapılan: Burak - 28 Ocak 2012, 18:43:43

Ertuğrul

Akaki ( :( )   Valdo     Bahia

Adem                Fink                    U.Boral

M.Yıldırım       M.Ceylan

Ekigho         Gekas 

kadro tahminim böyle ama inşallah böyle çıkmazlar 4 puan alan savunma sistemini bozcaklarını düşünmüyorum ama ultra ağır olur böyle gerçi Manisa maçında 2.devre yine 4-4-2 ye dönmüştük  hayırlısı olsun

Uğur Boral hariç kadroyu tutturduk biz tutturduk tutturmasına da bir şeyin bir oluru olur YA ARTIK 23.HAFTADAYIZ HALA NEYİN DENEMESİNİ YAPIYORSUNUZ ARKADAŞ !!! H.Arslan orta saha başlıyo stopere geçiyo Bahia solda başlıyor stopere geçiyor. Ordu maçında Bahia sol stoper başlıyor Sol açık bitiriyor 3-5-2 başlıyor 4-4-2 oluyor abi oyun mu bu oynadığınız kentin kaderi
KENDİNİZE GELİN YAHU hakkım varsa haram zıkkım olsun

hala kızı

herşeye yazık da o taraftar da topcuyu o kadar demoralize etmemeli kardeşim top ayağımıza geliyor taraftarımız ıslıklıyor,yuhluyor,rakibi öpüyor alkışlıyor vs...sövülmesi gereken ilk etapta penaltıyı vermeyen hakem,sonrasında ise şu petkoviç'i daha 3.haftadayken bi halta yaramayacaĞI ANLAŞILDIĞINDA MEMLEKETİNE YOLLAMAYAN YÖNETİM,SEZONUN BAŞINDA SON DAKİKAKA DA YAPMIŞ OLDUĞU SAÇMA SAPAN'' TRANSFER YAPAN YÖNETİM''AYRICA CAN BEDENDEN CIKMIŞ GEKAS GELİYOR,SERDAR GELİYOR,MURAT GELİYOR FALANCA GELİYOR İŞTE BUNLAR ŞİMDİ Mİ GELMELİYDİ?HAAAA İYİ GÜZEL GELDİLER DE DAHA TAKIMA ADAPTE OLDULAR MI?,BİRBİRLERİNİN OYUN STİLİNİ KAVRADILAR MI??SAMSUNSPOR FORMASININ ŞANINI İDRAK ETTİREN BİR YÖNETİM OLDU MU ONLARA???
ÇOK YAZIK Kİ BAĞIRA BAĞIRA DÜŞÜRÜLÜYORUZ,DÜŞÜYORUZ!!!

mehmet yılmaz

Kimse "iyi ama biz de oynayamadık" demesin çünkü maçın hakemi olan şahsiyetsiz mağlup olmamız için elinden geleni yaptı. olmayan bir faul uydurdu ve o duran topta ilk golü yedik. iki dakika sonra az delikanlı olsa, az hakem olsa vereceği kesin penaltımızı vermedi. tribünde 10.000 kişi gördü ama bu adam görmedi ya da gördü de vermedi. oyun 1-1 olsa ve soyunma odasına öyle gitsek farklı olabilirdi. geriye düşersek işimiz çok zor olacak demiştik, nitekim öyle de oldu. tabii bunda çakma teknik direktörümüz burak dilmen'in hkan aslan oyundan çıkamaz kuralıyla üstadı stopere çekmesi de etkili oldu. valdomiro'nun niçin çıktığını ise hiç birimiz anlayamadık. tek sçulu o değilse de ben artık hakan aslan'ı seyretmek istemiyorum. yediğimiz . gole bakın, akaki denilen kamyon şoförü kılıklı gürcü stoperle hakan aslan adama resmen eskort yapıyorlar; antrenmanda öyle gol yenmez. sonrasında yine koray gençerler debnilen eyyancısahne aldı ve ekrem'i ikinci sarıdan atamadı. o kadar açıktı ki ikinci sarısı ama vermedi tabii.. sonrasını anlatmaya değmez. ibb'yi alkışlayanlara, kendi topçusunu yuhalayanlara birşey diyemem, saygı duyarım ama ben yapamam bunu. artık işmiiz çok zor.

Desiqner

Bunun telafisi fener maçı olabilir.Çünkü bu maça 3 puan fener maçınada 0 puan diye hesaplıyorduk.Fener maçıda giderse....

veis

17 maçda aldıgı galibiyet sayısı 2 lerde olan ve 2.yarıya hızlı ve flaş transferlerle girmen gerekirken ugur murat serdar öskan dan medet umup alırsan sen zaten 2.lige düşmüşsündür.düşüp düşmemeye inanın hiç takılmıyorum ama göz göre göre defansa transfer yapmadan orta sahaya top yapacak virtiöz almadan lige çıkmayı kabullenemiyorum.neyse saglık olsun.ama şuda bir gerçek ki içimden yazmak gelmesede elim gitmesede bizim sonumuzun artık ne oldu aşikar heleki bu kadro ile.

Sol Açık

Açık olan İBB'nin çok iyi bir takım olduğu ve çok iyi oynadığı. Buna rağmen bu maçı kazanabilirdik, kazanmamız için bulduklarımızı atmamız falan gerekti. Hakan'ın ilk yarıda kaçırdığını kaçırmaması gerekirdi, Ekigho'nun direkten döneninin gol olması lazımdı falan...

Ama arkadaşlar, 0-0 iken gol yememize neden olan, 2 dakika sonra buz gibi penaltımızı vermeyen, yanılmıyorsam 0-2 iken rakibi 10 kişi bırakmayan hakem bu maçın adamıdır, bunu es geçmeyelim... Biz 1-0 öne geçseydik bu maç çok ama çok farklı olurdu.

Ayrıca maç başında TV'den görebildiğim kadarıyla seyirci-takım bütünlüğü vardı. Peki ya işler kötü gitmeye başladığında... Samsunspor taraftarının bu kadar yuhalama meraklısı olmasına anlam veremiyorum. Serdar'ın çırpınışlarına, Gekas'ın inadına, Dominguez'in bu sezon hiç yapmadığı gol+asistine de yazık.

Acilen toparlanmak gerek. Fenerbahçe maçında taraftar-takım bütünlüğüne her zaman olduğundan fazla ihtiyaç var!

elexir

Tek şansımız fener maçı alırsak belki toplarız, umut ediyorum yeni hocayla fener maçında bir hava yakalarız.. Gerçi hakanla, yenalla nasıl olur oda şüpheli, acil orta sahanın ortasına bir beyin lazım bu beyinsizlerle olmayacak bu iş.