Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

5trawberry

Serdar'ın bizimle olan son maçında maratondan kendisine Ronaldinho diye bağıranlar bile vardı :) :) Gaziantep B. Belediye maçı idi sanırım Caner Altın frikikten atmıştı. Samsunspor taraftarını çok sevdiğini bir gün yine Samsunspor formasını giymek isteyeceğini belirtmişti.

Keşke giymeseydin demeden geçmek istemiyor insan ama, napalımm bakalım inşallah iyi olur bu sefer.

AntZ

Serdar'ı beğendiğimi söyleyemem ama bizim aklımızda hep bizde oynayan Serdar kalmış, Serdar'ın en kötü sezonu bizde oynadığı sezondu. Şu anda da en formda sezonlarından birini yaşıyor ve daha 24 yaşında. Bizede formda oyuncu lazım, form tutmasını bekleyeceğimiz yıldız isimlerdense formda oyunculara ihtiyacımız var.

Kaya

İlk geldiğinde hoca neden oynatmıyor diye sürekli eleştirirdik.Serdar oyuna girdiğinde kaleye gitmeye başlardık..Şuan sanırım Serdar futbol hayatının en formda döneminde..Umarım formunu ve hırsını olumlu yönde bize yansıtır.

berusa55

Dominquez denen -çok afedersiniz- kazmadan bin kat iyidir Serdar Özkan. Faydalı olur...

GökhanÇağlar

orta sahada sorumluluk alsın,çalım denesin,kanata inip etkili orta kessin yeter.
takımda bu saydıklarımı yapan Murat Yıldırım dışında kimse yok.

CaPSiZz

Keitayı neden bu kadar istediğinizii ya da yattarayı neden istediğinizi anlayamıyorum. bance de iyi bir topcuydu ama fos cıktı. neden?? kondisyon sıfırlanıyor katara giden topcularda. keita da yattara da şu saatte bize yaramaz. zaten 2si de sorunlu topcu. Serdar özkan da en formda döneminde imzalıyorsa neden kötü transfer olsun.? bundan iyisini bulun getirin madem öyle? Gekas gelirse de harika transfer olur. Gekası kötüleyen insanlara soruyorum almanya disiplini almış bir topcuyu su anda 2.ligte bile oynasa nasıl istemezsiniz? nasıl bundesliga gol kralı olmus böyle bitiricilikte bi forvet,i istemezsiniz. Gittiği her takımda 1 sezonda 10 golden aşağı golü olmayan bu adamı nasıl istemezsiniz anlam veremiyorum size. holoskoyu ben şahsen istemiyorum bize bitirici forvet lazım ne top tekniği var ne de bitiriciliği. ver topu koşsun. bizde öyle topcu zibille var. Serdar özkan daha yararlı olur bu performansıyla. Murat ceylan da yerinde bir transfer. Bize orta sahaya sağlam bir oyun kurucu da gelirse tadından yenmez işte o zaman..

Sercan

Bonservisi elinde olan şans var mı? Şu sıralar yapabileceğimiz en iyi transfer şans olur heralde..

silopilimuhsin

GurbetciFanatik

Serdar Özkan bize gelse , bu nedir yavvv derdim.
Ama elimizdeki kazmalari gördükten sonra Serdar Özkana hayir demek futbolu bilmemektir.
Tabi daha iyisi gelebilrdi bunada sükür insallah faydali olur bize.
Elinden gelenin en iyisini yapcagindan süphem yok.

samsunluhakan

serdar transferinden sonra gekasta hayal geliyor bana 3. sınıf bi golcü getirmesinlerde ekingo gibi

Ahmeti

İMZALAR ATILIYOR

Samsunspor'da transfer konusunda hareketli günler yaşanmaya devam ederken,alınacak oyuncular yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Kırmızı Beyazlıların uzun süredir gündeminde olan Frankfurt'un Yunan forveti Theofanis Gekas ve Ankaragücü'nden ayrılan Serdar Özkan ile Tonia Tistell'le prensipte anlaşıldığı öğrenildi. Bugün bu üç ismin sağlık kontrolünün ardından resmi imzaları  da atması bekleniyor. Öte yandan Kırmızı Beyazlıların çok büyük bir gelişme olmadığı müddetçe Gekas,Serdar Özkan,Tonia Tistell ve Murat Ceylan dışında transfer yapmayacağı öğrenildi.

kaynak : Haber gazetesi

Ertuğrul Sağlam

Beklenti buyuk olunca Serdar Ozkan kucuk geldi...

cany

Atılsın artık şu imzalar :kafa:

özkan

serdar özkanda zeyneboğlunun otobüsleriylemi geldi yoksa 2nci hatlamı ?  >:(