Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

alisan5516

Yunanistan,Gekas'ın olmadığı maçlarda gol atabiliyor mu acaba ? Bu adam uçar,uçarrrrr ...

Qualifiers 2010 Top Scorer: Theofanis Gekas

ercan0655

Burak

06 Ocak 2012, 10:18:26 #2447 Son düzenlenme: 06 Ocak 2012, 10:21:54 Burak
Serdar Özkan'ı 2-3 kere izleyebildim canlı üniden tatilde buraya geldiğim zamanlar da oyunda varlığı ile yokluğu belli değildi ama Ankaragücü'nde sorumluluk alan bir Serdar vardı ne Beşiktaş'ta abartıldığı kadar iyi bir oyuncu ne de bizdeki oynadığı sezon kadar kötü sonuçta takımda yer alabilecek bir kalitesi var Hakan Arslan veya Dominguez'den kat kat iyi olduğu aşikar

edit : ayrıca hala da çok genç daha 24 yaşında

feveran

Ollivanders

AlıntıÖte yandan Kırmızı Beyazlıların çok büyük bir gelişme olmadığı müddetçe Gekas,Serdar Özkan,Tonia Tistell ve Murat Ceylan dışında transfer yapmayacağı öğrenildi.

kaynak : Haber gazetesi

Vah vaaaah!

ugrass

kazım yılmaz hadi canlı olunca heyecanlanıp konusamıyosun da baglandıgın yayında bare düzgün konus =) insan kagıda yazar öyle düzgün konusur =)=) büyüksün yılmaz başgan

FaTiH_HaN

İnşallah transferler gs maçına yetişir,

--------------Ertuğrul-----------------

----------Kemal-------Akaki-----------

Adem----------------------------Bahia

-----------Fink---M.Ceylan------------

Serdar--------------------------Tisdell

--------------M.Yıldırım---------------

---------------Gekas-----------------

Bu kadroyla çıkarsak çok etkili olacağımızı düşünüyorum, bu hafta Yenalın yerine sol bekte daha defansif olan Bahianın oynaması daha iyi olur. Kaptan Murat da forvet arkası oynarsa hücumda etkili olacaktır hem ilerde pres yapmamızı da sağlar. İnşallah transferler yetişir 1 idmanla da olsa hepsinin sahada olması lazım.

55_OrHaN_55

site epeydir açılmıyordu, ben de "bombalar patladı, yoğunluktan açılmıyor" diye düşünmüştüm ama değişen pek bir şey yok :deli:

isyan

Transferler gs macina yetismez bence, en azindan kupa macina yeti$sinler ordu'ya karsi 10-15 dakika oynasinlar

ercan0655

transferlerden hemen birşey beklemek ne kADAR doğru adamlar takımı tanımaz  antrenörü bilmez belki ilk zamanlar samsunun ilk çıkışı  gibi bir parlar sonra  alışana kadar ortada olmaz yanimenaz 5-6 hafta umutla  bekleyeceğiz

samsunluerhan

ertuğrul
adem           kemal       akaki   yenal

murat.y        fink        murat.c  tsdel

s.zenke          gekas

AntZ

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 06 Ocak 2012, 11:55:28

Bu kadroyla çıkarsak çok etkili olacağımızı düşünüyorum, bu hafta Yenalın yerine sol bekte daha defansif olan Bahianın oynaması daha iyi olur. Kaptan Murat da forvet arkası oynarsa hücumda etkili olacaktır hem ilerde pres yapmamızı da sağlar. İnşallah transferler yetişir 1 idmanla da olsa hepsinin sahada olması lazım.

Tisdell sakat, ayağında stres kırığı var, Galatasaray maçında oynaması mümkün değil. Uzun vadeli alınabiliyorsa ve 6 aylık kiralık anlaşma, daha önce Ankaraspor la sözleşmesi olduğu için Mersin'e çalım atmak amacıyla yapılıyorsa dursun bir kenarda ama sadece bu sezon oynatmak için alıyorsak birşey anlamadım ben bu işten...  :o

alisan5516

Başkan bunların üstüne Turgut ve Uğur Uçar'ı al bitsin şu iş.Ondan sonra senin yapabileceğin bir şey kalmıyor daha.

alisan5516

Ayrıca Ekigho'yu bir tek ben mi beğeniyorum arkadaşlar neden değerlendirmiyoruz ?

maraton

iki defans kanat bekimiz olduğu bunlar olduğu sürece işimiz zor