STSL 2011-2012 / 17.Hafta Sivasspor - Samsunspor'umuz

Başlatan ahmetsefa55, 18 Aralık 2011, 19:17:01

« önceki - sonraki »

ngonge

Şunu kabul etmek lazım, oyuncu kalitemiz düşük, Grosicki gibi bir oyuncu yok bizde, üst düzey mücadele etmeyince oyun daha da düşüyor. Bu maçta ilk yarı bunu gördük.

Son 15 dakika heyecan yapmayıp 2.golü attığımız gibi oynasaydık maçtan puan alırdık. Yapacak birşey yok.

BJK'den 1 puan alıp her futbolcuya 15.000 lira veren yönetimin şu lig pozisyondaki bir takıma nasıl prim verdiğini gerçekten merak ediyorum. Deplasmanda 0, evde 1 puanlarla ligde kalınmıyor malesef.

LisandroLopez

Murat efendi golün sevincini eşiyle aşırı kutlamış heralde ayakta durmakta zorlanıyoduu.
Murat değişikliği çok doğruydu ama Bahia sol bek oynamazzzz

kýzýlyýldýz55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 22 Aralık 2011, 00:03:39
Murat efendi golün sevincini eşiyle aşırı kutlamış heralde ayakta durmakta zorlanıyoduu.
DOĞRU DÜZGÜN  KONUŞ

jorgensen55

Lig tv anasayfasındaki videoların hiç birinde sayılmayan golümüz yok saçma sapan haberler koymuşlar. Bu pozisyonda baska bi takım olsa ortalığı yakmışlardı su an.Geçen hafta trabzon macına neden istanbullu hakem vermişler diye trabzonun yoneticisi biz de bundan sonra trabzonlu hakem istiyoruz diyodu.Yazıklar olsun boyle hakemlere...
Lig tv ye mail atalım...

HoliganSamSunLu

lazarla oyuna başlamak intihar demekti ve petkoviç bunu yaptı bület kocabeye nasıl tahamül etti

ugrass

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 22 Aralık 2011, 00:03:39

terbiyesizliğin alemi yok. topculara istediğin küfürü et ama  ailesini karıştırma!!!!

LisandroLopez

Alıntı yapılan: kızılyıldız55 - 22 Aralık 2011, 00:04:29
DOĞRU KONUŞ

Ne oldu yaran ne ?? Yalan mı ayakta duramıyodu Beşiktaş maçından tek başına puan alan adam bugün 55 dk topla buluşmadı..

celebi

lisandro silsen o yazıyı iyi olur kanaatindeyim.

ChucKeR

ben bugun bülenti izledim geçen hafta ekighoyu izledim daha evvel anılı izledim. giren çıkandan iyi olmadı hiç. şimdi bu adama niye değişikliik yapmıyorsun nasıl diyecem. geçen seneki kadrodan daha vasıfsız kadromuz. abdulazizden kötü futbolcular var. hiç böyle olacağını düşünmemiştim. böyle ummamıştım.keşke çıkmasamıydık. saçlarım daha beyaz bu sene. ruhum sıkılıyo maçtan sonra. emeği geçenlere selam olsun.

GurbetciFanatik

Ilk devre bitti
beni en cok sasirtan bekleneni veremeyen bence ZENKE oldu.
1 Gol cok ama cok azzzzzzzzzz.Gol atcan diye illa yanina bi agbetu veremeyiz herhalde.
Kemal Adem hep ayni istikrar.

Dominguez-Bahia-Pal lazar-Akaki-Ekigho-Sarp-Fink-Bance bunlari saymiyorum bile cünkü benim gözümde iyiyi birak futbolcu bile degiller.
Ha Bance bugün cok kostu 2 gol atti ama 16 hafta ne yapti.
Gelenlerin hicbiri malesef bi Dilaver Güclü-Hakan Bayraktar-Agbetu kadar faydali olamadilar.
Eger sen yaptigin transferlerle gönderdigin bank asyadaki futbolcularin yerini doldurmuyorsa senin isin bitmis o zaman.

Ya ben Zenkeyi cok iyi golcü olarak gördüm yada Bank Asya farkimi var.

mayan55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 22 Aralık 2011, 00:07:18
Ne oldu yaran ne ?? Yalan mı ayakta duramıyodu Beşiktaş maçından tek başına puan alan adam bugün 55 dk topla buluşmadı..
sana ne adamın eşinden

kýzýlyýldýz55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 22 Aralık 2011, 00:07:18
yaram feLan yok kötü oynaDı diye AİLESİNe laf edemezsin

GurbetciFanatik

Kaptanimiz Murat icin söylenen sey üzücü o yaziyi silin gitsin.
Adam 1 mac ayakta duraamdi diye yazilan cok ayip.

Her maca göre yaziliyorsa o zaman Sarp Ergün pal latar  7 sülalesi kalmazdi

Desiqner

alperen_55

Bu pal lazar denen topçu müsveddesini samsuna getiren futbol cahillerini,Lazarı Ademe tercih eden dt.direktörü ,t.direktör diye 17 hafta takımı teslim edip kovamayan,fedarasyonda mhk da sesi soluğu çıkmayan yönetimi lanetliyorum..(.bu durumumuzun tek müsebbibi galip öztürk yaktın biziii.)