STSL 2011-2012 / 17.Hafta Sivasspor - Samsunspor'umuz

Başlatan ahmetsefa55, 18 Aralık 2011, 19:17:01

« önceki - sonraki »

jurista

beyler hepimizin canı sıkkın , herkes farkında olmadan içini boşaltıyor içselleştirmeyelim olayları , elbette kimse bilemez bülentin dangalaklık yapacağını ya da bance nin bizi şaşırtıp iki gol atacağını , hepimizin tek isteği kim atarsa atsın takımımız kazansın mutlaka.sıcağı sıcağına kimse kimsenin kalbini kırmasın , olan bize oluyor adnan cukkayı dolduruyor ,petkoviç bildiğini okuyor başkan çaresizliği oynuyor olan bize oluyor

samsunmania

ulan kocabey, bugünkü maçı pal lazar ile birlikte hediye ettiniz. Sana da güle güle....

GurbetciFanatik

Suat Kilic senden yarin TFF baskin yapmani beklyiorum
ilk kelimen su olsun.
Ben kimim ?
ve ben nereliyim ?
Ona göre de ve arkana bakmadan cik

engin55

Petkoviç sürekli sürekli umut diyon yeter daha. Umutlarımız tükendi. Takımın iyiye gittiği yok sayende

kuzey55

göçek ve yardımcıları en yakınlarınızdan en acı şekilde çıksın bu beddualarınız.çoluğunuzdan karınızdan çıksın inşallah.

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 21 Aralık 2011, 23:54:49
Suat Kilic senden yarin TFF baskin yapmani beklyiorum
ilk kelimen su olsun.
Ben kimim ?
ve ben nereliyim ?
Ona göre de ve arkana bakmadan cik

o dediğin anca seçim zamanında olur...

GurbetciFanatik

maci katledenler belli zaten siralmaya gerek yon sanirsam
1.petkovic
2.pal lazar
3. bülent
4.hakan

fat55

değişiklikleri lazar ı çıkar adem i sok.yenal ı çıkar ekigho yu sok.murat çıkarmak bence yanlış.

engin55

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: engin55 - 21 Aralık 2011, 23:57:03
Bence yenal ı çıkarması yanlıştı

evet hemen
pal lazar-adem yapmasi gerekiyordu devreye göre oynana futbolla

ChucKeR

cgr

17 Haftadır mücadele eden Kemal, Adem, Ertuğrul, Murat, Bance, Zenke... Aklıma başka isimler gelmiyor..

Diğer kişiler, gerçekten sizlere yazıklar olsun !!!

mayan55

petkoviç in fantezilerine kurban ediliyoruz.defansı niye bozuyosun sen nası t.direktörsün.
orta saha oynamayınca takım kötü ama oyuna dahil olunca oyun düzeliyor

kuzey55

2 hafta üst üste aynı kadroyu çıkaramayan bir hoca bozuntusu var başımızda.Git artık petkopiç git ulan gitt...

RT55

bu maçta mehmet nas ın bi taraflarını yırtarak oynaması beni deli etti-tabiki profesyonel oynayacak ama hangi sivas maçınnda bu kadar yırtındı acaba-olsun futbolu bırakınca samsunda alt yapıda bi görev verirler nasıl olsa....