STSL 2011-2012 / 17.Hafta Sivasspor - Samsunspor'umuz

Başlatan ahmetsefa55, 18 Aralık 2011, 19:17:01

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

ama aslinda her sey normal
bu takimda haftalarca ergün-pal lazar-sarp-dominguez
oynadi takim neredeyse hicbirzaman 11 kisi cikamadi sahaya

ChucKeR

sivassporun yedek sol bekiymiş ziya. hayrettinin yedeği.

geçen 17 haftada herhangi bir maçta ziyanın gösterdiği performansı gösteren herhangi bir oyuncumuz oldu mu.

kendimizi kandırmayalım. golde faul vardı geçen haftaki pozisyon da penaltıydı. sorun bizde.

kuzey55

petkoviç malı ve hakem sayesinde yine gitti 3 puan.allah belanızı versin sizin.

GurbetciFanatik

Gecen haftaki penalti zaten penalti
eger penalti yoktu diyen varsa pozisyona akliyla degil kalbiyle bakmistir.
Ama bu golü verebilirdin cünkü akaki önde

RT55

Alıntı yapılan: ChucKeR - 21 Aralık 2011, 23:41:32
sivassporun yedek sol bekiymiş ziya. hayrettinin yedeği.

geçen 17 haftada herhangi bir maçta ziyanın gösterdiği performansı gösteren herhangi bir oyuncumuz oldu mu.

kendimizi kandırmayalım. golde faul vardı geçen haftaki pozisyon da penaltıydı. sorun bizde.
karşısında adem olsaydı kimse böyle konuşamaz-pal lazar karşısında bende şöhret olurum...

sadece55

gol de faul filan yok..Resmen golü hakem yedi. Sivastan itiraz eden bile yoktu gol için yazık yazıkk

GurbetciFanatik

petko cikar birazdan
golümüzü yediler , girdigimiz pozisyonlari atmamiz lazim, takim iyice iyiye gidiyor, ve ben savasan aslanim yilmak yok savasmaya devam.

Ertuğrul Sağlam

Ulan Allahsız!
Ulan *******!
Ulan Emek hırsızı!
Senin Ananı avradı ................

Sezon başından beri bizi liğme liğme doruyorsunuz, Eğer Samsunspor aleyhine kasten ve bilerek birşeyler yapıyorsanız hepinizin ......................

Bunca ŞEREFSİZLİĞİN hesabını sormayan YÖNETİM bundan sonra sesinizi çıkarmazsanız sizinde Allah belanızı versin!
   ''     ŞEREFSİZLİĞİN            ''              SUAT KILIÇ                    ''                                             ''
   ''     ŞEREFSİZLİĞİN             ''            BİZ TARAFTARLAR           ''                        bizimde            ''

samet_55

buz gibi golümüz gittiye ne faulu ne ofsaytı hakem önce orta noktayı gösterdi sonra yan hakem golümüzü vermedi ofsayt diyeekiko topa hareketlen medibile..Allah belanızı versin zaten takım zar zor top oynuyo.bide buz gibi golümü yedinizzzz.

berusa55

Orta hakemin gözü önünde olan ve ağlara giden topu ancak Türkiye'de bir yan hakem 30 metreden faul diye kesebilirdi ve o da Samsunspor'umuzun başına geldi.

Ben bu sene de anladım ki Samsunspor'umuz üzerine oynanan oyunlar kaldığı yerden devam ediyor.

ahmetsefa55

Ulan yazarken adamı tahrik ederek yazmayın adamın asabını bozmayın ha !
bız ıstemıyo muyuz lan Samsunspor başarılı olsun ?
bız ıstemıyo muyuz bance her maç gol atsın ?
biz ne bilelim bülentin bu kadar kotu oynayacagını ?
hanı nerdeymıs banceye sovenler hanı nerdeymıs bulentı savunanlar.
Ulan celil vardı da bulentı mı sok dedık ?
bance bu zamana kadar kacırdıklarını atsaydı sımdı ılk 8'ın ıcındeydık.
bir maçta vurduğu gol oldu dıye kral mı oldu ?
mücadele ediyomuş.biz mücadele etmiyo mu dedik ?
gavurmuyuz lan biz ! trabzonsporlu muyuz ?
topcusuna da yonetıcısıne de baskanına da sokayım ARMAN sağolsun Samsunsporum.

samsunluerhan

Alıntı yapılan: RT55 - 21 Aralık 2011, 23:43:49
karşısında adem olsaydı kimse böyle konuşamaz-pal lazar karşısında bende şöhret olurum...
karşısında pal lazar var ben ona çok yetenekli diyorum çünkü karşısındaki tüm adamlrı milli yapmak için elinder gelen herşeyi yapıyor ..bu maçta puan kaybetmişssek hocnın yüzünden pal lazarın su çu yok onu oraya kdyanını ben ***..

samsunmania

petko son maçların ileriye doğru umut verdiğini söylüyor. şansa ihtiyacımız var, umutluyum diyor.
Senin kafanı yapan şeyi bize de ver allahını seversen. Nerede yaşıyorsun, nasıl hikayeler anlatıyorsun be adam.

GurbetciFanatik

Ben macin ortasinda cok israr etdim Bülent kocabey girsin diye.
Adam girdi rezil oyandi sonra sagdan soldan laflar geldi nerde Bülent kocabyei isteyenler diye
ben ne bilim böyle rezil oyun cikarcagina arkadas
muhalifin dedigi gibi bazen cok tahrik edici laflar ortaya atiliyor
sonucta kimi girse desek bile iyi oynar manasiyla diyoruz

LisandroLopez

Hakem ******* mendebur herif suratına meymenet yok uzun burnuna ne diyim senin buz gibi golü yedin takımı göz göre göre yiyosunuz Allah çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıkarsın inşallahhhhh