Galip Öztürk'ten Kazım Yılmaz'a

Başlatan maviay55, 28 Kasım 2011, 20:21:48

« önceki - sonraki »

Serkan

(= Ne zaman Kazım Yılmaz İsmail Uyanık için kötü konuşmadı Galip Öztürk ile arası bozuldu ; Kim ne yaparsa Samsunspor'dan kirli ellerini çeksin ne yapıcaksa yapsın..

Ollivanders

Çocuklugunun Samsunspor ile geçtigini anlatan Sayın Galip Öztürk'ün bunu ifadelerinde belirtememesi , hissettirememesi  gerçekten düşündürücü. Samsunspor'lu bir insan böyle bir açıklama yapmaz. Aksine başarısızlıgında uzulur destek olur. Siz elinizi çekin de kulupten başka birşey istemiyor bu taraftar. Kongre çabalarınız bizi şampiyonluktan etti. Kişisel çekişmeleriniz bizi ligten etmesin.

GökhanÇağlar

gölge etme yeter Galip Öztürk,kendin diyorsun bu takım kimsenin değil diye sonra takımın sahibiymiş gibi açıklamalar yapıyorsun.ya kendin başkan olacaktın ya da mevcut başkana saygı duyacaksın.Kazım başkan ne kadar futbola uzak olsa da iyi niyetle elinden geleni yapıyor...

diver55

Bakın arkadaşlar, bunlar yönetimi yalnızlaştırma politikası gibi geliyor bana. Yazıktır koskoca Samsunspor kişisel çekişmelerin ortasında bırakılıyor. ve benim anlamadığım tüm bunlar basın demeçleri ile vicdansızca acımasızca yapılabiliyor. Bu yönetimin seçilmesinde baş rol oynayan biri çıkıp diyor ki pardon yanlış olmuş, ben çekiliyorum o zaman. E nolucak şimdi? kim çözecek bu sorunu? Yazık bence dönem Kazım Yılmaz'a destek zamanıdır. Bu takım ligde kalmalıdır. Saygıyla, 

vanlioglu

Kimsenin anlında enayi yazmıyor. Herkes kimin ne olduğunu çok iyi görüyor, bu tip açıklamalara hiç gerek yok ayrıca kazım'ın da samimiyetine inanıyorum başarısız olsa da sorun değil hiç değilse çakala çukala yem olmadı.

GurbetciFanatik

Yani bi 3 puan aldik yine ortalik karisti.
Ne yani 3 puanin alinmasinimi bekledin Galip bey simdi aciklama yapman icin.

Yönetim 11 haftada 8 puan aldi gik yok , bi yendik hemen basin aciklamasi yapildi.

Gercekdende cok tuhafffffff

cembaba

Etik olmayı ne zaman becereksin be adam! Birilerinin malzemesi yapmadığın için teşekkürler Kazım Yılmaz.

Sioux

Kazım Yılmaz piyasaya ilk çıktığında "Galip'in Adamı" yaftasını yemişti. Ama hiç de öyle olmadığını, Galip Öztürk'ün kuklası olmayacak kadar dik bir adam olduğunu gösterdi. Hatası, yanlışı vardır ama en azından kimseye gebe değil, kimsenin müdürü değil. Bu arada daha Süper Lig sevincini bile yaşayamadan Galip Öztürk tarafından hakaret edilerek başkanlıktan kovulan Erkut Tutu ve ekibi harekete geçiyorlarmış, Galip Öztürk'ten icazet almışlar, liste yapacaklarmış. Adamlardaki duruşa, anlayışa bak!

Theofanis Gekas

galip öztürk kongrede açıklama yaparken salladığını bilmiyorduk sanki çocukluk aşkıymış Samsunspor pehhh,çıkarı yoksa ne işi olur Samsunsporla

samsunmania

Şu siyaset, iç çekişmeler, yüksek egolar olmasaydı hayat ne kadar güzel olurdu. Bu kulübü bizler gibi hiç bir beklentisi olmadan aşkı gibi seven bir insan başkan olduğu zaman biz rahat edeceğiz anlaşılan. Galip Öztürk bize çok destek verdi. Allah razı olsun ama ben karşılık beklemesini çok yadırgadım. Herhalde en son yedaş'ın sponsorluğu da rahatsız etti onu. İnsan çocukluk aşkına sırtını hiç bir zaman dönemez. Aşk gerçek aşksa. İnşallah başkanın duruşu bizi başarıya ulaştırır. Bu takım 3-4 yıl ligde kalsın, zaten kendi yağıyla kavrulur. Samsun artık eski Samsun değil. Bu takım başarı sağlasın, sponsorlar da gelir, başkan adayları da çıkar.

Kaya

Sana bu taraftar kaç kere takımın başına geç diye bağırdı,sen ne yaptın burun kıvırdın.

Ben SAMSUNSPORlu olacağım,böyle maddi bir gücüm olacak ama başkanlık makamından hep uzak duracağım.Nası yani ? Bir SAMSUNSPORlu o kulübün başkanı olduğu için havalara uçar.. Bunun iki açıklaması olmalı.Ya SAMSUNSPOR başkanlığını kendine,ismine ve iş gücüne küçük görüyor Galip Bey ya da SAMSUNSPOR başkanlığı yapmak istediği işler için onun önünde büyük bir engel..

Kazım başkan hatalıdır ya da değildir onlar ayrı bir ortamda tartışılır.Galip Öztürk yaptığı bu tarz açıklamalarla bana göre zor durumda olan SAMSUNSOR başkanın durumundan faydalanmak istemiştir.Sonuçta açıklama yaptığınız kişi Kazım Yılmaz olmanın yanında SAMSUNSPOR'umuzun mevcut başkanıdır.Ne yazık ki içerde olanın içerde kalmamasından dolayı kurumu zedelemiştir bu yapılan.Galip Öztürk ile kavgalı! başkan olarak bilinecek olan Kazım Yılmaz umarım bu kriz dönemini iyi yönetir..

Ertuğrul Sağlam

fanatik

Galip Öztürk Samsunspor üstünde hegomanyasının bittiğini artık söz geçiremiyeceğini anladı iftira atmaya başladı ben Galip Öztürkün Samsunspor sevdalısı felan olduğuna inanmıyorum onun amacı Samsunspor üzerinden adını gündemde tutmak

Desiqner

Şöyle bir umut doğduya hemen adamlar biz olmadan hiçbirşey olmaz olamaz mantalitesiyle iyi havayı kötü yapmak istiyor.Kardeşim Samsunsporu çok seven gelir başkanlığa aday olur..

yilmazselcuk55

Bence bu açılamalardan sonra taraftarın kazım  yılmazı desteklemesi lazım tribünden ilk maçta ortalığı karıştıranlar galip ve çetesi şunlardan bi kurtulsaydık