STSL 2011-2012 / 13.Hafta | Gaziantepspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 26 Kasım 2011, 16:22:47

« önceki - sonraki »

samsunmania

maçın özetini yeniden seyrettim. zaten gece uyuyamadaım sinirden, yine gerildim. Bance, fink, hakan. O golleri atamamak ayrı bir yetenek gerektiriyor. bir tanesini ben atamazsam adımı değiştiririm. Yazıklar olsun. Hiç mi kaleye şut atmıyorsunuz, kafa vurmuyorsunuz idmanlarda. Olan hayallerimize, sosyal hayatımıza oluyor, siz kafanıza göre takılıyorsunuz. Allah sizi bildiği gibi yapsın.

emre

yazacak çok şey var lakin söyleyecek derman yok...

Shane_Falco

Petkoviç git Paf takımdanmı alırsın 17 yaş altı takımındanmı alırsın bi tane forvet al madem golleri kaçırıyor bu kazmalar bari bizim çocuklarımız kaçırsın adam kaçıra kaçıra atmayı öğrenir.Bunların daha öğrenecek hiç bir şeyi yok.

Hepsi mesleğinden bıkmış akşam olsunda eve gidelim diyen mesaisinin bitimini bekleyen aldığı hiç bir kuruşu haketmeyen insanlar gibi takılıyorlar....

GökhanÇağlar

bu kadar gol kaçmaz arkadaş,bu kazmaların yerine bir Webo olsaydı kral olurdu şimdi...
hep haftaya olur diyoruz ama lig bitiyor..devre arası bulduğunu atan bir golcü şart...

feveran

aslında çok şey söylencek var ama dermanım yok gercekden yazık bu kadar insana o kadar yol gıttıler nıye sızın gıbıler için giden arkadaşlara teşekkür ederim armamızı bırakmadıkalrı için

mehmet yılmaz

Petkoviç iki forveti çıkarmış olabilir ama yerine en azından bir forvet koymalıydı. Kulübede otursa, hiç bir şey yapmasa, oyuna karşımasa o maç en kötü 0-0 biterdi. Resmen elleriule verdi maçı. Hepsi bir tarafa insan mesleki olarak düşünür. Senin karşında bir Fatih Terim, bir Abdullah Avcı falan yok, teknik direktör bile sayılamayacak olan Abdullah Ercan var ve sen ona karşı maçı kaybediyorsun. Bu bile bir utanç vesilesi olmalıydı!

Maçın 70. dakikasıyla birlikte Antep tribünleri dönmüştü. Sokağa çıkmaya utanıyoruz diye bağırıp takımlarını demoralize ediyorlardı. Ancak Ahmet Şahin o kadar kötü bir gol yedi ki, çıkmayıp kalede dursa elnide kalacak zayıf, kötü bir kafa vuruşu olacaktı. Çıkıp, geri dönemedi gol oldu. Kasıtlı yemediği kesin ama bir insan 4 ay içinde panterlikten kovalığa ancak böyle dönüşebilirdi.

Takımla aynı uçakla gidip döndük. Maç öncesi oldukça neşelilerdi, Ahmet tabletten oyun oynuyor, gırgır yapıyordu. Maç sonrası körün taşı gibi geldi yanımıza oturdu. Tek kelime konuşmadık. Hakem Halis Özkahya ve yardımcıları da hemen diğer yanalardı. Özkahya, "iyi toplar çıkardın o golü nasıl yedin?" diye sordu Ahmet'e. Birşeyler konuştular. Yardımcılardan biri "geçen sezon Samsun'da 0-0 biten Erciyes maçınızı yönetmiştim. Ben öyle bir taraftar görmedim hiç" dedi. Ahmet de geçen sezondan bahsetti. Maçı bırakıp onları izliyorduk, harikaydı ama bu sene ortalama çok düştü dedi. Eee, siz böyle salak salak sonuçlar alırsanız insanlar maça eziyat çekmeye gelmez tabii, herkes bizim gibi deli mi?

Maç sonunda hepsininmorali bozuktu. Kafilede kimsede neşe yoktu ama şuna eminim heppsinin üzüntüsünü toplasanız bizim birimizinki etmez!

Kazım Yılmaz!a yazık oluyor ama kendi düşen ağlamaz, Petkoviç'le sürdüğü müddetçe daha önce de yazdım, deplasmanda gol yemezsek 0-0 biter, yersek yenilieriz. Çünkü gol şansımız yok.

Giderken de yanımıza Bance oturdu. Acil çıkış kapısında olduğumuz için hostes gelip oraın durumunu anlatacaktı. Bance'ye birşeyler diyordu. Dedim ki, "hanımefeni boşverin, bu bizim santrafor, eğertakım küme düşerse de sorumlusu bu uçak düşerse de bu olur, rahat olun :) " Bance anlamadı tabii :)

Gaz.antep futbolun beşinci altıncı plana olduğu bir şehir. Bu çok açık hissediliyordu. Maçtan 15 dk. sonra şehirde maça dair hiçbir alamet yoktu.

Bursa'daki senaryonun aynısıydı bence. Bile bile yaşadık o anları yani..

Bir de geçen seneki takım kapasite oalrak düşük ama arkadaşlık, takımdaşlık olarak yüksek bir takımdı. Ben bizim takımda bir takımdaşlık havası hiç görmüyorum. Yabancılar sorumsuz, çoğu da paramı alayım, olduğu kadar olur havasında.

Bizim şu an 6-7 golü bulmuş normal bir santraforumuz olabilseydi herşey farkllı olabilirdi.

feveran

mehmet abı dönüşde ben olcaktım kaçırdım goruyonmu ama bız burdan izledgmzde hop oturup hop kaldık 70 den sonra sıçtık tabırı cayızse birazda şans olsaydı mesala son topta hakan ıyı olsaydı 1-1 olurdu bırazda şans lazım olan bır maçdı

ibrakadabra55

A2'den bir forvet alsın şu Petko Allah'ım her şey iyi forvet.Bance'den medet uman teknik heyet nasıl bir zihniyet.A2'de Murat var Aykut var 2sinden birini alsın ne için bu a2 ?

Ayberk

16 gol yemişiz 13 maçta. Ki bu Süper Lig için hiç de fena değil. Hele de 17. sırada olduğumuzu düşünürsek gayet de iyi ortalama. Ama 9 gol atmak da neyin nesi? Gol atamazsan maç alamazsın bu kadar basit. :kafa:

samuray

ne günlere geldik hayretler içerisindeyim futbol yatağı futbol şehri olan samsunumuzdan ne cevherler çıkarmıştık şimdi geldiğimiz noktaya bakın antep maçında saman alevi gibi parladığmız dklar oldu pozisyonlarda bulduk ama o golü atacak futbolcumuz yok kaçıran kaçıran bunlar antrenmand hiçmi gol vuruşu şut çalışması yapmazlar anlamıyorum malesef bu takımda ruh kalmamış
takımdaşlık yok ota sahad üç pası yapamıyoruz kalenin önünden golleri kaçırıyoruz antalya maçıyla birlikte yeniden takıma bi özgüvenlerini yakalrlar kazanma alışkanlığını devam ettirirler umudu taşıyorduk oda fos çıktı

FaTiH_HaN

Gaziantep her ne kadar geçen hafta sıralamada bizim altımızda olsa da çok kaliteli bir kadrosu var herkesin söylediği gibi, şu an Olcan, Muhammed , Cenk her takımda rahatlıkla oynayabilecek oyuncular, keza diğer futbolcuları da belli bir kalitenin üzerinde oyuncular ve biz Gaziantep'e karşı 5-6 tane %100 lük gol pozisyonunu hunharca harcadık, bu maç ile ilgili eleştirilecek çok isim var ama kaçırdığımız pozisyonlar ve yediğimiz golü gördükten sonra hatalı da olsa petkoviçe bağlayamıyorum bu durumu. Altı pastan gol atmayı petkoviç öğretemez 1 değil 2 değil kaç tane pozisyon kaçtı kalenin dibinden, daha kaliteli bir forvetimiz olmasını geçtim, bu maça kadar kaza bela 5-6 gol atmış, biraz olsun öz güveni yerinde olan bir forvetimiz olsaydı en az 2 gol atardı Gaziantep'e. Takım kondisyon ve taktik organizasyon olarak her geçen gün yol alıyor, ilk yarı yapmış olduğumuz bir atakta rakip ceza sahası önünde yaptığımız tek paslar bunun göstergesi ama artık maç kazanmaya seri yakalamaya başlamamız lazım, bir yerden sonra iyi futbolda para etmemeye başlıyor, haftalar ilerliyor inşallah Kayseri maçını alır biraz olsun rahatlarız.

brigand

artık moral bozukluğum tavan yapmış, sinir sistemim bozulmuş bir şekildeyim. kimseye yorum falan yapmak istemiyorum. bu takımın peşinden yılmadan koşan insanlar yine yılmayacaklar. yine karşılıksız sevip peşinden gidecekler armanın. ama bu ruhsuzlar hiç bir zaman o formaya layık olamayacaklar. belki onlar için önemli değil bu. ama geçmişe dönüp bakıldığında küçük birer leke geceleri sövmekten boğazımızı kurutan bir kaç müsvette olacaklar. yapılan yanlışlardan hala geriye dönüş sinyali yok. ancak bu takım bir yere gelecekse bunun cefakar Samsunspor taraftarı olmadan imkansız olduğu çok belli. Allah sonumuzu hayır etsin diyorum !

özkan

Keşke gerçekten transfer yapmasını bilen,gerçek samsunsporlular tarafından yönetilip lige dahil olabilseydik..Tıpkı erkut tutu yönetimi gibi..

ngonge

Valla arkadaşlar çok söyledik sezon başı, bu takımın iskeleti fena değildi, en azından takımdı.  Kötü de oynasa bir mantalitesi, bir birlikteliği vardı.
Olması gereken 1 vereceğine 2 vermek takımda fark yaratacak 4-5 oyuncu monte edip takviyeleri zamana bölmekti.

20 tane vasat adam alırsan böyle derme çatma bir yapı olursun.

Umarım bunlardan ders almışlardır, çünkü hala çok geç değil.

Yapılması gereken ilk önce oyuncu almak değil göndermek! Çoğunda bonservis ödemediğimize göre 4 aylık maaşlarıyla kurtarırsak kardır.

Burak

Alıntı yapılan: Ayberk - 04 Aralık 2011, 19:41:58
16 gol yemişiz 13 maçta. Ki bu Süper Lig için hiç de fena değil. Hele de 17. sırada olduğumuzu düşünürsek gayet de iyi ortalama. Ama 9 gol atmak da neyin nesi? Gol atamazsan maç alamazsın bu kadar basit. :kafa:

9 golün 5'ini ilk 3 haftada attığımızı da belirtirsek son 10 maçta 4 gol !