STSL 2011-2012 / 13.Hafta | Gaziantepspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 26 Kasım 2011, 16:22:47

« önceki - sonraki »

jorgensen55

Şu anki durumda Türk heleki bir de SAMSUNLU bir hoca olsa bu haftayı zaten göremezdi de, bu petkovice neden hala dayanıyorlar bu çok enteresan.
Fink,Mustafa Sarp kiralık olmanın ve Samsun gibi bi şehirde mutlu mesut yaşamanın verdiği rahatlıkla etliye sütlüye karışmadan takılıyorlar, domingez gibi oyuncu o kadar çok var ki 3.liglerde Kolombiyalı olduğundan şüpheliyim.Adem Yüreğiyle oynuyor ama kapasitesi bu kadar.sol taraf evlere şenlik zaten. Bance nin bu ligde gol atma şansı yok.Takıma katkısı da hiç olmadı zaten.
Galip dahi geleceği bir maçtan 1 puan fırsatını kaçırmamak için oynatan hoca 2 hücumcuyu da oyundan alıyor, bunların yerine oyuna diğer bir stoperi sokuyorsa, ya bizimle dalga geçiyor ya da biz fuytboldam anlamıyoruz. Son olarak bu takımdan çok fazla oyuncu gitmeli yerine bu takıma ligde bırakacak mücadele gücü yüksek, İDEALLERİ olan oyuncu grubu takviye edilmelidir. SAMSUNSPOR zewk yapılacak egoların tatmin edileceği bir kulüp olmadı olmamalıdır...

LisandroLopez

Ahmet Şahini değil de Kemali suçlu görenler golü tekrar izleyip kesilen ortanın nereye düştüğüne iyi baksınlar..
6 pasdan gol mü yenir ulan çıkıp alacaksın...

saim55

Rezil herif bir de basın açıklaması yapıyor. Ulan ******* hangi teknik direktör 2 forveti çıkarıp forvetsiz oynar! Sen teknik direktör müsün! Hiç bir şey bildiği yok. Oyuncuların formsızluğu da bu adi herif yüzünden. Bizim diğer 17 takım haricinde en büyük rakibimiz Petkoviç! Defol git lan ülkene

MeL_55

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 03 Aralık 2011, 16:35:00
petkoviçi gönderirler heralde artık sen hoca degisin petkoviç sabrımız taştı nefret ediyorum senden petkoviç
ismi fark emez başımızda bir yerli hoca olsaydı
veya hüseyin kalpar olsaydı
gençlerbirliği:3
galatasaray:0
trabzon:1
ordu:1
manisa:3
b.şehir bel:1
fenerbahçe:1
karabük:3
eskişehir:3
ankaragücü:3
bursa:1
antalya:3
g.antep:3
şuanda 26 puanımız vardı ya bi adam bu kadar olur kovun şu adamı yaa kafayı yedik
bu sene küme düşmezsek dahada düşmeyiz yeterki bu sene ligde kalalım ama benim inancım yok bu hoca başımızda kalırsa senin yaptıgın degişikligin ben ta....

yok şampıyon olurduk..

holigan5565

başkan seninleyiz ama yeter daha bu hocayla olmayacak anlayın artık

ali ihsan

GOL YOKSA PUANDA YOK

Hafta içi yöneticilerin bir kısmının istifasıyla sarsılan takımımız Başkan Kazım Yılmaz ve mevcut yönetim kurulu üyelerinin tam kadro tribünde bulunduğu maçta ,ligde bizim gibi sıkıntılı bir yerde bulunan Gaziantep deplasmanındaydı.
Maça ev sahibi takım daha istekli başladı.Özellikle sol kanattan Olcan ile etkili olma gayretindeydiler.Olcan'a sol bekleri İvan De Souza'da yaptığı bindirmelerle destek verdi.6. dakikada Muhammet'in kafa vuruşunu Ahmet Şahin son anda çeldi.Ev sahibi takımın bu baskısını atlattıktan sonra oyundadengeyi sağladık.17. dakikada kaleciyle karşı karşıya kalan Zenke topu kaleciye nişanlayarak  öne geçme fırsatını heba etti.İki takımında hızlı hücumlarla gol aradığı ilk devrede akılda kalan en net pozisyonlar bunlar oldu.
İkinci yarıya da dengeli başladık.52. dakikada Ahmet Şahin rakip forvet Muhammet'e çalım atmaya kalkışınca az daha golü kalemizde görüyorduk.Allah'tan defansımız zamanında müdahale etti.Bu pozisyonun akabinde defansın hatası sonucu top Fink'in önünde kaldı.Karşı karşıya pozisyonda Zenkevari bir vuruşla oda topu kaleciye teslim etti.Her iki devrede de bulduğumuz net fırsatları bir türlü değerlendiremedik.Deplasmanda attığımız tek gol var sadece.Sadece bu istatistik bile sıkıntının kaynağını ortaya koyuyor zaten.Golü bulanın kazanacağı bu tip maçlarda maalesef golü bulan taraf biz olamadık.81. dakikada duran toptan gelen ortada defansımız ve Ahmet Şahin'in adeta uyumasıyla Muhammet'in kafa vuruşu sonrası gelen gol maçında skorunu belirledi.
Son saniyede Hakan Arslan'ın önünde kalan toptada  çerçeveyi bulamayınca Samsun'a puansız dönmek durumunda kaldık.
Maçın geneline bakınca daha net pozisyonlar bulan taraf bizdik.Fakat bir türlü istediğimiz golü bulamadık.İyi mücadele ettik.Hücumdaki sıkıntılarımızı ise mevcut kadro ile çözecek durumda olmadığımız artık ortaya çıktı.Devre arası kaliteli golcü ve kanat oyuncusu takviyesi zaruret haline geldi.
Kemal ve Murat Yıldırım sezon başından bu yana olduğu gibi takımın sivrilen isimleriydiler.Domınguez ilk yarıda mücadele etmesine rağmen ikinci devre oyundan düştü.Ona kötü olan Mustafa Sarp'ta eklenince ikinci devre ortasahada sıkıntı yaşadık.İkinci devre Cenk Tosun'u da oyuna alarak etkili olmaya çalışan bir Antep varken,Petkoviç akıl almaz işler yaptı.Bance'yi oyundan alması ne kadar doğru ise takımı ileriye taşıyacak ve gol bulabilecek tek isim olan Zenke'yi de oyundan alarak adeta Antep hücumlarına davetiye çıkardı.Yaptığı hatanın sonucunda da daha Zenke kulübeye bile oturmadan yenilen gol sonrası sahada forvetimiz kalmadığı için stoper Akaki'den santrafor icat etti.Rakip defansı rahatsız edebilecek bütün isimleri oyundan alırsanız böyle kendi ipinizi kendiniz çekersiniz.Petkoviç oyuna müdahale konusunda daha dikkatli olmak durumunda.Çünkü artık kaybedilen her puanın faturası ağır olacak.
İyi oynadığımız ve maçı kazanacak gol pozisyonlarını fazlasıyla bulduğumuz bir maçtan puansız ayrılmak gerçekten üzücü.Artık içeride oynadığımız maçlarda puan kaybını en aza indirmeliyiz.Yoksa bu deplasman karnesiyle  ligte sıkıntılı bölgeden kurtulmamız hiç kolay değil.

Jnr.Serkan

Hala içimde ki hırs dinmedi.Bağıra Bağıra sokaklarda küfür etmek istiyorum

isa55

Rakiplerin gol atması için Ahmet'in 1 karış üzerinden top atmaları yeterli. Benzerini Eskişehir'de de yemişti.

55.hakan

Alınan 10 yeni futbolcu yerine 1 tane sağlam forvetimiz olsaydı -Adem Büyük mesela-şu an çok farklı durumda olurduk.

isa55

Kendisi ufak tefek ama büyük işler yapıyor Adem Büyük

samsunmania

Aklım gidecek. Hala hazmedemiyorum. Bağıra bağıra gitti maç. :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

55(tuncay)55

ben hocayı savunmuyorum hoca mı oda belli degil ama bu kadar da becerisizlik olmaz ya takımda beceri 0 sadece bu maç degil her maç aynı bu kadar gol kaçmaz :kafa: :kafa: :kafa:

deriaKR

2 farkla kaybettiğimiz maç da yok. Gelişimimizi ileri ki maçlarda da göreceksiniz.''

baskan sirf bu sözden SIKDIRI CEKMELISIN .isin taktik maktik anlamana gerek yok...

bu ne ya tek farkli yenilmisin ulan yogoslav..sanki puan veriyorlar sana tek fark yenildin diye >l<

samuray

neler oluyor ya yinemi bankasya yolu görünüyor sinir küpüne döndürdüler yazıklar olsun size aldığınız paralara ahmet şahin bu kaçıncı hatan birinde rakibine nerdeyse gol pası veriyordun topla oynayarak ya yediğin gol yanı esk maçı gibi kemal ile kafaya çıokmış tamam kemalinde hatası yok değil ama senstoperin çıktıysa kale çizgine biraz daha yakın durman gerekmezmiydi kımıldayamadın bile senin hakkında üretilen komplo teorilerine inanmaya başlayacam nerdeyse siktirin gidin lan bu takımndanhoca senin ben hoca diye hangi akla hizmet iki santraforu birden oyundan çıkarıp akakiden santrofor üretmeye çalışıyorysun  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

55cem55

ben bu kadar aciz eli kolu bağlı boş iş yapan samsunspor hiç bi dönemde görmedim eskiden kötü oynarlardı gol yerlerdı fark yerlerdı ama herkes ne yapacagını bılırdı bi sistem vardı...ilk defa mağlupken hucum hattında etkılı bı adamı alıp defans oyuncusu sokuluyor heralde..golle aynı dakıka zenke cıkıyor ufuk gırıyor golden sonra murat cıkıyor bahia giriyor anlamak mumkun değil...yedeklerde forvetın yok madem bahiayı alacaksın hadi diyelim nıye en azından gole yakın oynayan muratı alıyorsun cıkar sarpı bi halta yaramıyordu zaten...neyse soylenecek cogu seyı arkadaslar soylemıs aynı seylerı tekrar etmek ıstemıyorum..ama aklın yolu birdir ve hiçbirimizin düşünemediğini petkoviç düşünüyor

biz bu futbolu anlayamadıgımız icin bu petkoviç dahi olmalı!!!ileride hermaç 5 golle puan alacagız sonuc ona gıdıyor...