STSL 2011-2012/ 11.Hafta | Bursaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 05 Kasım 2011, 08:32:37

« önceki - sonraki »

Stoper

Maça saatler kaldı . Heyacanlı bekleyiş devam ediyor . Kazanın be !

kumköylü ahmet

Basarilar samsunspor`um insallah kazaniriz ya yeter artik

kuzey55

rüyamda 0:1 kazanıyorduk bu maçı haftanın tek deplasman galibiyeti bizden gelecek inşallah :)

SAMSUNLU ORUMA 55

Uzun zamandır ara verdiğim toteme bu maçta devam ediyorum.. Ve bursa kazanır diyorum :oyun:

target_t.t.b

bu defa olcak inanıyorum bu maç dönüşümüz olcak.haydi samsunum haydi ALLAH aşkına...

Mert

55erhan55

çok zor maç ama inşallah alnımızın akıyla çıkıp geleceğe ümitle bakarız.

FaTiH_HaN

AlıntıAvcı da geliyor

A Milli Futbol Takımı'nın çiçeği burnunda Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Samsunspor'un bugün deplasmanda oynayacağı Bursaspor maçını tribünden izleyecek. Cumartesi günü Fenerbahçe- Eskişehir, dünkü Beşiktaş- Galatasaray maçlarını da izleyen Avcı, salı günü de Trabzon'a gidip, Bordo- Mavililerin İnter mücadelesini yakından takip edecek.

http://habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=82673

Özellikle Kemal için çok önemli bir maç, alışılagelmiş mücadeleci, agresif, tatlı sert oyununu oynarsa Abdullah Avcı Kemale karşı kesinlikle kayıtsız kalmaz.

Tufan

Alıntı yapılan: binikalamadım - 21 Kasım 2011, 12:34:47
hocanın giydiği takım elbise ve kravattan istiyorum işe öyle gideceğim  :holey:

Kravat ve futbolcuların giydiği sweetler çok güzel keşke satılsa bunlar.

kuzey55

Alıntı yapılan: Tufan - 21 Kasım 2011, 17:00:08
Kravat ve futbolcuların giydiği sweetler çok güzel keşke satılsa bunlar.

satılıyolar ama 90 tl futbolcuların giydiği polarlar.switler 55 tl

Tufan

sweetler 55se alırım valla erreaya uğradığımda görmemiştim sadece eşofman takımlarını görmüştüm.

King Of The North

Bugün şeytanın bacağını kıralım artık, Ankaragücü bile taze kan buldu, bize de bir galibiyet taze kan etkisi yapacaktır. Zenke babadan 2 gol bekliyorum bugün...

samet_55

valla petkoviçin üstündeki kravatta ceket te çok hoşuma gitti...satsalarda alsak :D

brigand

maçın ilk periyodu diyebileceğimiz 15 dk'yı çok iyi oynamamız lazım. her zamankinden çok daha agresif oynayacaklardır. onlarında ileride sorunları var. ilk golü atmamız lazım. belki daha önceden 1 puana da razıyım derdim ama tek düşüncemizin galibiyet olması farz artık. ve bu sefer kazanacağız.