STSL 2011-2012/ 5.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz- Manisaspor

Başlatan AntZ, 25 Eylül 2011, 20:49:03

« önceki - sonraki »

ult55ras

Alıntı yapılan: 5trawberry - 27 Eylül 2011, 14:06:48

Ertuğrul
Adem   Kemal   Bahia   Ergün

Mustafa Sarp

Murat   Fink
Zenke                       Ekigho
         Bance

samsunluhakan

adam lazar yokken bile ademi oynatmıyo ilk onbirde onunla başlayacagını sanmıyorum

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 27 Eylül 2011, 13:02:06
üç puanla 8 oluruz demek istedin herhalde arkadaşım bu maçı bende kazanacağımızı düşünüyorum inşallah hoca gene saçmalamazda adamları yerli yerinde oynatır zenke ilk 11 de olmalıdır bence çift ön libero oynayalım derim ben fink ve mustafa yeterli oraya 3 ön liberoya gerek yok

ertugrul

lazar        kemal          bahia            ergün

mustafa       fink

ekingo          domingez           zenke

bance

bence ideal kadromuz böle manisayı bu taktikle yeneriz beyler domingez kanat oyuncusu degil forvet arkasında kullanmalyız onu

7 yabancı olmuş.finkin yerine murat ya da lazarın yerıne adem gelebılır.
ya da bulent kocabey sola gecebılır.

Ayberk

samsunluhakan

Alıntı yapılan: Ayberk - 27 Eylül 2011, 16:47:43
Bence artık Dilaver zamanı...

bencede artık dilaver zamanı oynat ya şu diloyu 2.yarı al son 20 dakka al ama oynat çıkar golünü atar ilk 11 de oynar dilo yeterki şans bulsun oynat diloyu hoca duy sesimizi ya elinde sag bek varken kemali neden saga çekiyorsun kardeşim sen kemali oynatsana stoperde sen allah alla inşallah selimide oynatmaz bu hafta ilk 11 de hocaya çok güveniyordum ama ümitlerimizi boşa çıkaracak galiba ben 10. haftayı bekliyorum 10. haftaya kadar oyuncuları tanıyıpta oyunu hala okuyamıyorsa çok büyük hata bu hoca az daha sabır diyorum

samsunluhakan

Alıntı yapılan: muhalif - 27 Eylül 2011, 16:22:27
7 yabancı olmuş.finkin yerine murat ya da lazarın yerıne adem gelebılır.
ya da bulent kocabey sola gecebılır.

dogru kardeşim burada 7 yabancı olmuş ama zenke veya ekingonun yerinde kanatta dilo olabilir veya bülent hoca oku artık oyunu

55__Gurbet__55

------------ Ertugrul ---------
------ Kemal-------Bahia----
Lazar--------------------Teber
---------Fink-----Murat-------
-----------Dominguez--------
Ekigho-----------------Zenke/Dilaver Güclü
------------Bance--------------

Desiqner

Aynen hocam kaç maçtır arkadaşlarla hep Dilaver nerede diye soruyoruz birbirimize.Bülent Kocabey'den vazgeçemiyor.Bir kere dene şu dilaveri hocam duy sesimizi :))

samuray

bencede kalede ertuğrul oynamalı   manisayı geçip 8 puan yapmamız lazım inşallah 3 puan bizim olulr

mimar55

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 26 Eylül 2011, 22:14:18
Bilmiyorum taraflı mı bakıyorum ama cidden oru ikinci yarı tek kale mi oynadı? şu soruy sormaktan kendimi alamıyorum;'Birader sen hangi maçı izledin?' .:.:. .:.:. zzzzz

kesimlikle samsunsporum ikinci yarı 60.dk sonra güzel oynadı sadece zenke girene kadar zorluk çektik zenkeden sonra döndü oyun tabi bence

Ayberk

Eski takımına karşı gol atan M.Sarp'tan sonra Dilaver de eski takımına yazar aslında oynasa 8) :)

sersa

Dilaver bu takımda oynar veya oynayamaz isteyen tartışsın ama ilk 18'e giremeyecek bir topçu asla değil. Bna kalırsada oynamalı :)

samsunluhakan

lucarelli

Simpson'ın kırmızı kart cezalısı olduğu bu maçı kesin kazanmalıyız.

kalptenþimþek